AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Izbor predsjednika RH

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 12/1/2015, 10:04

SteveO je napisao/la:Treba Kovača poslat kod nove precjednice da vidi jel spremna pritisnit vladu za idiotski zakon o polj. zemljistu. Vjerujem da ce ovi iz udruge ici pa ce se znat jel sta bolja od lignje po pitanju dozivljavanja nasih problema.
Mora najprije položiti prisegu i stupiti na dužnost !

Put bi bio da se Predsjednica zamoli da organizira sastanak predsjednika parlamentarnih stranaka , Vlade , predstavnika udruga gdje g Kovač ima mjesto , sa ciljem da se imenuje Povjerenstvo za pisanje prijedloga zakona vezanih za strategiju razvoja poljoprivrede , u kojem bi trebao biti i g . Kovač !

Tu bi se morao postići koncenzus , jer ne može svaki ministar provoditi promašene eksperimente kao što to sada radi Jakovina putem zakona kojeg si spomenuo , kad je riječ o državnoj zemlji !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 13:29

Nije ni znala da se zove tunel Učka kad je išla u Istru a danas je predsjednica zahvaljuci glasovima Bosne .
Drugi glasaju za Hrvatsku kojinemaju veze s njom.
I neće ona niš promjeniti kao ni njen Sanader .
Sad samo da HDZ uzmeparlamentarne onda ce opet raspad biti.
http://www.24sata.hr/politika/prvi-kolindin-zadatak-dovesti-karamarka-na-vlast-a-onda-401720?utm_source=www.njuskalo.hr_widget_klik&utm_medium=article_widget_home&utm_campaign=Razmjena%20prometa
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 12/1/2015, 13:38

Fidelito je napisao/la:
opg biotrava je napisao/la:
577 je napisao/la:Sad nam još fali samo Grobarka bože sačuvaj kuda ova država ide nažalost.
Biće opet lijeva ruka desni džep.
Vrijeme će pokazati kuda ide,a možda nas Bog sada i sačuva,jer ovaj dosada nije ga niti priznavao,tako da je bitnije kuda više neide ova država.Što se tiče lopovluka ima jedna izreka koja glasi;čuvaj se onoga koji viče-držite lopova.

Mislim da bi trebali uzeti riječnik u ruke i točno proučiti što znači riječ agnostik. Vjerovatno nije više previše bitno, ali znanja nikada naodmet. Znači:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Agnosticizam

Na kraju krajeva vjera je osobna stvar/slobodni izbor svakog čovijeka, pa bio on i predsjednik republike. Osim, ako preko vjerskih pitanja ne želiš uređivati svakodnevni život sebi i svima oko sebe, a vidjeli smo koliko je to 'uspješno odrađeno' neki dan u Parizu i kuda tumačenje vjere može voditi (a to i nije najgori slučaj, ali svima nam je relativno blizak). Treba sačuvati distancu i vjeru ne miješati u politiku. Ipak, mislim da niti jedna vjera nije zaslužila spuštanje na razinu politike.
Znamo svi koja je razlika između agnostika i ateista,ali je to u konačnici isto,barem po mojem skromnom mišljenju.Agnostik je vjernik po potrebi,kako vjetar puše tako se okreće,možemo reći prikriveni ateist.Kod vjere nema sredine,ili si vjernik ili nisi.Nijedna vjera ne propagira nasilje,ali je ljudi često zloupotrebljavaju.Svi ljudi su dobrodošli na misu i neće sigurno tamo nešto loše naučiti,ali mene iritira kada se netko pojavi u crkvi samo kad su tamo kamere,a kad izlazi iz crkve drži figu u džepu.Pitanje je dali je i to jedan oblik zloupotrebe vjere?Slažem se da vjera mora biti odvojena od politike.Jesam li kada drukčije rekao?


Zadnja promjena: opg biotrava; 12/1/2015, 13:47; ukupno mijenjano 1 put.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 13:40

577 je napisao/la:Nije ni znala da se zove tunel Učka kad je išla u Istru a danas je predsjednica zahvaljuci glasovima Bosne .

Very Happy Laughing Izbor predsjednika RH - Page 4 413475

Apeliram na tebe da se prestaneš dalje ovako blamirati.. Kolinda bi pobijedila i bez glasova dijaspore, to se lako može vidjeti iz rezultata na stranicama DIP-a.

Jasno je da vama smetaju svi glasovi koji nisu "ideološki usklađeni", ali su zato dobro prihvaćene kolone autobusa iz nekih drugih krajeva.. Ne smije se reči čiji su to glasovi, postat ćemo klerofašisti.

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 13:43

VTZ je napisao/la:
577 je napisao/la:Nije ni znala da se zove tunel Učka kad je išla u Istru a danas je predsjednica zahvaljuci glasovima Bosne .

Very Happy   Laughing   Izbor predsjednika RH - Page 4 413475

Apeliram na tebe da se prestaneš dalje ovako blamirati.. Kolinda bi pobijedila i bez glasova dijaspore, to se lako može vidjeti iz rezultata na stranicama DIP-a.

Jasno je da vama smetaju svi glasovi koji nisu "ideološki usklađeni", ali su zato dobro prihvaćene kolone autobusa iz nekih drugih krajeva.. Ne smije se reči čiji su to glasovi,  postat ćemo klerofašisti.

Da da kao što ti kažeš i dalje su to za mene lopovi koji su pokrali Hrvatsku .
I dalje će je pokrasti i opet ce sve biti isto jad i bjeda i danas živimo ovako radi njih.
A ona ce da udara šakom od stol Laughing
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 14:23

Prektički nije moguće komunicirati, niti prodrijeti do mozga nekome tko se samo pjeni i nabacuje s govorom mržnje...

Matematika i egzaktne brojke za takve osobe imaju sasvim suprotni učinak, od onog kojeg bi trebale imati.. Ipak pokušajmo:

Šteta od Milanovićeve vlade iznosi koliko i ratna od rušenja kuća, tvornica i cesta do '95.

Stalno se prstom upire u Sanadera, a on će štetu zbog lopovluka platiti zatvorom. Milanović i njegovi mogu biti kažnjeni samo gubitkom izbora


Račanova vlada nasljeđuje početkom 2000-tih dug iz ere Franje Tuđmana od cca. 9 milijardi USD. Taj dug sastoji se od nasljeđenog duga bivše države, plus financiranje kompletnog rata, vojske, policije, izbjeglica, prognanika, i obnove zemlje nakon oslobođenja od velikosrpske okupacije..

Dalje se lako i jednostavno može pratiti koliko je koja vlada zaduživala zemlju, ali u tvojem slučaju te brojke očito ne služe ničemu. Very Happy

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 14:27

Mislim da je ovdje bilo rječ o predsjedniku za Milanoviće ne bi glasao .
A najmanje za HDZ .
Josipović je dobar čovjek po meni solidan predsjednik.
Kolinda nula bodova ona nema pojma o životu a niti zna koje su njene ovlasti tako da je većinom mlatila praznu slamu.
I davala bezvezna obećanja .
I obećavala poljoprivrednicima a isami znamo da niš od toga.
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 14:40

577 je napisao/la:Josipović je dobar čovjek po meni solidan predsjednik.
Kolinda nula bodova ona nema pojma o životu a niti zna koje su njene ovlasti tako da je većinom mlatila praznu slamu.

Josipović je dijete jednog od najviših komunističkih zlotvora iz vremena bivšeg komunističkog režima, Kolinda je seljačko dijete s Grobničkog polja, koja je itekako dobro upoznata s teškoćama života...

Ali kome to uopće objašnjavati, nekome tko ne zna da je Ante Josipović bio na funkciji izvršnog sekretara za ideološki nadzor Udbe u CK SKH, u vriijeme dok je u Italiji svirpo masakrirana kompletna obitelj Ševo?

Jednako tako, tebe očito ni najmanje ne muči otkud toliko bogastvo u nekretnimama i bankovnim računima skromnog profesora Pravnog fakulteta?

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 12/1/2015, 16:52

Gdje je pege 25 ?
Daj molim te stavi Severininu pjesmu ; ja sam djevojka sa sela u znak podsjećanja novoj predsjednici rh koja je na hrt sa Josipovićem dokazala da nema veze o poljoprivredi !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Tomo89 12/1/2015, 17:00

Mislim da je manje bitno ko je precjednik države, ipak vlada i sabor odlucuju o svemu!
Tako da mi smo jebena stranka kako got okrenuli ;-)
Tomo89
Tomo89

Broj postova : 232
God : 35
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Arhitektonski tehničar
Registriran : 21.05.2012
2


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Ivan95 12/1/2015, 18:48

kaj nam vrijedi ak je Kolinda sa sela? ona je opskrbljena i briga nju za nas. da bi nama poljoprivrednicima bilo bolje treba nam novi ministar poljoprivrede, a i komplet vlada

Ivan95

Broj postova : 1149
God : 28
Lokacija : Novo Selo Podravsko
Zanimanje : Tehničar za logistiku i špediciju
Registriran : 23.01.2013
20


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 18:55

Ma slušao sam ja Kolindu jako dobro samo bezvezna priča.
Ništa neće biti bolje pogotovo odkad smo u eu.
Dzaba nase kvalitetne stvari kad oni uvezu .
Koga briga svi oni pricaju samo da dođu u stolicu .
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 19:38

Pa ako ste tak dobro slušali, onda valjda imate i odgovor na temu koja je Kolinda spomenula u sučeljavanju...

Kod pregovora oko ulaska u EU, HDZ- ovi pregovarači uspjeli su izboriti 10-godišnje prijelazno razdoblje, u kojem stranci neće moći kupovati hrvatsko poljoprivredno zemljište. Intencija toga bila je želja da ćim više hrvatskih seljaka postanu vlasnici tog zemljišta, a ne strani fondovi, banke.. sa špekulativnim kapitalom.

I sad kad smo ušli u EU, Kukuriku vlada predlaže a Josipović potpisuje novi Zakon o poljop. zemljištu, koji onemogućava naše seljake, i ide na ruku samo velikim igračima.

Evo, sad će nam 577 s lakoćom i elegancijom u par jednostavnih natuknica objasniti zašto je Kukuriku donio taj i takav zakon?


Zadnja promjena: VTZ; 12/1/2015, 20:03; ukupno mijenjano 1 put.

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 20:01

opg biotrava je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:
opg biotrava je napisao/la:
577 je napisao/la:Sad nam još fali samo Grobarka bože sačuvaj kuda ova država ide nažalost.
Biće opet lijeva ruka desni džep.
Vrijeme će pokazati kuda ide,a možda nas Bog sada i sačuva,jer ovaj dosada nije ga niti priznavao,tako da je bitnije kuda više neide ova država.Što se tiče lopovluka ima jedna izreka koja glasi;čuvaj se onoga koji viče-držite lopova.

Mislim da bi trebali uzeti riječnik u ruke i točno proučiti što znači riječ agnostik. Vjerovatno nije više previše bitno, ali znanja nikada naodmet. Znači:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Agnosticizam

Na kraju krajeva vjera je osobna stvar/slobodni izbor svakog čovijeka, pa bio on i predsjednik republike. Osim, ako preko vjerskih pitanja ne želiš uređivati svakodnevni život sebi i svima oko sebe, a vidjeli smo koliko je to 'uspješno odrađeno' neki dan u Parizu i kuda tumačenje vjere može voditi (a to i nije najgori slučaj, ali svima nam je relativno blizak). Treba sačuvati distancu i vjeru ne miješati u politiku. Ipak, mislim da niti jedna vjera nije zaslužila spuštanje na razinu politike.
Znamo svi koja je razlika između agnostika i ateista,ali je to u konačnici isto,barem po mojem skromnom mišljenju.Agnostik je vjernik po potrebi,kako vjetar puše tako se okreće,možemo reći prikriveni ateist.Kod vjere nema sredine,ili si vjernik ili nisi.Nijedna vjera ne propagira nasilje,ali je ljudi često zloupotrebljavaju.Svi ljudi su dobrodošli na misu i neće sigurno tamo nešto loše naučiti,ali mene iritira kada se netko pojavi u crkvi samo kad su tamo kamere,a kad izlazi iz crkve drži figu u džepu.Pitanje je dali je i to jedan oblik zloupotrebe vjere?Slažem se da vjera mora biti odvojena od politike.Jesam li kada drukčije rekao?

Radi se o potpuno filozofskim razmatranjima temelja same spoznaje vjere, ali očito te ne interesiraju detalji, pa onda teško možemo relevantno diskutirati.

Ako te iritira da netko (navodno) ide u crkvu 'samo kada su kamere' - kakve to veze ima sa tobom osobno? Da li ti ideš u crkvu radi drugih ili radi sebe? Ako ideš radi drugih to bi možda i mogao razumjeti ili ako misliš da bi te kamere tebe trebale snimiti, ali ako ideš u crkvu radi sebe - onda te motivi odlaska drugih ljudi u crkvu ne bi trebali u principu zanimati.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by lovac100 12/1/2015, 20:08

577 je napisao/la:Nije ni znala da se zove tunel Učka kad je išla u Istru a danas je predsjednica zahvaljuci glasovima Bosne .
Drugi glasaju za Hrvatsku kojinemaju veze s njom.
I neće ona niš promjeniti kao ni njen Sanader .
Sad samo da HDZ uzmeparlamentarne onda ce opet raspad biti.
http://www.24sata.hr/politika/prvi-kolindin-zadatak-dovesti-karamarka-na-vlast-a-onda-401720?utm_source=www.njuskalo.hr_widget_klik&utm_medium=article_widget_home&utm_campaign=Razmjena%20prometa

Malo bolje pogledaj rezultate, Kolinda pobjedila i bez dijaspore.

lovac100

Broj postova : 89
Lokacija : slavonija
Registriran : 10.04.2011
1


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by lovac100 12/1/2015, 20:12

VTZ je napisao/la:
577 je napisao/la:Josipović je dobar čovjek po meni solidan predsjednik.
Kolinda nula bodova ona nema pojma o životu a niti zna koje su njene ovlasti tako da je većinom mlatila praznu slamu.

Josipović je dijete jednog od najviših komunističkih zlotvora iz vremena bivšeg komunističkog režima, Kolinda je seljačko dijete s Grobničkog polja, koja je itekako dobro upoznata s teškoćama života...

Ali kome to uopće objašnjavati, nekome tko ne zna da je Ante Josipović bio na funkciji izvršnog sekretara za ideološki nadzor Udbe u CK SKH, u vriijeme dok je u Italiji svirpo masakrirana kompletna obitelj Ševo?

Jednako tako, tebe očito ni najmanje ne muči otkud toliko bogastvo u nekretnimama i bankovnim računima skromnog profesora Pravnog fakulteta?

Bravo vtz

lovac100

Broj postova : 89
Lokacija : slavonija
Registriran : 10.04.2011
1


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 20:27

VTZ je napisao/la:
577 je napisao/la:Josipović je dobar čovjek po meni solidan predsjednik.
Kolinda nula bodova ona nema pojma o životu a niti zna koje su njene ovlasti tako da je većinom mlatila praznu slamu.

Josipović je dijete jednog od najviših komunističkih zlotvora iz vremena bivšeg komunističkog režima, Kolinda je seljačko dijete s Grobničkog polja, koja je itekako dobro upoznata s teškoćama života...

Ali kome to uopće objašnjavati, nekome tko ne zna da je Ante Josipović bio na funkciji izvršnog sekretara za ideološki nadzor Udbe u CK SKH, u vriijeme dok je u Italiji svirpo masakrirana kompletna obitelj Ševo?

Jednako tako, tebe očito ni najmanje ne muči otkud toliko bogastvo u nekretnimama i bankovnim računima skromnog profesora Pravnog fakulteta?

Jel ti to ozbiljno misliš da bi Ivo Josipović trebao odgovarati za eventualne (navodne) zločine koje je počinio njegov otac? U ovoj raspravi to ne može biti argument, daj se malo uozbilji.

Na kraju krajeva mene uopće ne zanima politički-povijesno objašnjavanje što i kako je bilo '41., '45., '48., ili '71.... Imam izgrađen svoj stav o tome, a ako me baš zanimaju detalji - onda pitam povijesničare a ne političare. Ali zanima me kakav je plan političara za 2015. i dalje. To je priča i diskusija koja se treba povesti, na koju bi političari mogli imati utjecaja i koja je relevantna. Ovo stalno vraćanje u povijest me zamara, posebno kada postoje itekako relevantnije teme, a političari kao da stalno traže alibi u povijesti za svoju nesposobnost danas.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 20:35

Jasno, HDZ je kriminalna organizacija, kad komunisti sude onda nema povijesnih ograničenja. Kako partija prosudi, tako je...

Ali zato postoje najstrože zabranjene TABU teme, a to su svi zločini komunističkog totalitarnog režima, kojeg su Hrvati morali podnositi od 1945. do 1990.

Dakle, sve do 1990. imamo tabu temu, smije se jedino veličati maršal i drug Tito, drugarica Jovanka, bratstvo i jedinstvo svih naroda.... Ako sam nešto zaboravio, tu je Đole Balašević sa pesmom Tri put sam video Tita proletera


VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 20:48

Boli me briga za komuniste i za sve ostale što ti izvalačiš .
Živi se u budućnosti a HDZ je pokrao ovu državu kao nitko ne zaslužuju takvi ni da žive ovdje a kamo da vode državu.
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 20:49

Smetaju me stalne svađe i podijele. Danas je država podijeljena više nego ikada prije, a situacija je gora nego ikada. A nema za to nikakvih razloga, dapače Kolinda je tijesno pobijedila u fair-play izborima, i to nama svima otvara nove mogućnosti za napredak države. Pobijedila je više kao osoba, nego kao kandidat HDZ-a. Da se kandidirao Karamarko - vjerovatno bi glatko izgubio (a vjerovatno je toga i sam svjestan).
Ali uz nas ovakve - ja njoj ne bih bio danas u koži. Neće joj biti lako ako imalo bude željela napraviti neku promjenu. Mora politički balansirati između nesposobne vlade i velikih želja i aspiracija svoje stranke, a i očekivanja građana. Građani isto imaju prevelika očekivanja, a čini mi se da nitko ne shvaća previše ozbiljno da će možda biti bolje tek nakon velikih odricanja. Otpori bilo kakvim promjenama - biti će veliki, a pitanje je kolike su uopće ovlasti predsjednika kojima bi ona mogla efikasno utjecati na efikasniji rad vlade. Isto se piše i slijedećoj vladi, makar ona bila iz redova HDZ-a, kolikogod se oni busali u prsa da 'znaju'... Mi svi znamo da oni znaju, samo je pitanje da li nam je opet potrebna ta vrsta 'znanja'. A ako su se i malo promijenili - bio bi red da se takvima i javno pokažu i da se distanciraju i potpuno politički izoliraju od onog lošeg što se dešavalo prije. To bježanje od odgovornosti ih neće dovesti na vlast. Suočavanje sa prošlošću bi im moglo znatno podići rating.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 12/1/2015, 20:52

Mene je osobno baš briga ko vlada samo da nam bude dobro .
I daj bože da krene već jednom
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 20:58

VTZ je napisao/la:Jasno, HDZ je kriminalna organizacija, kad komunisti sude onda nema povijesnih ograničenja. Kako partija prosudi, tako je...

Ali zato postoje najstrože zabranjene TABU teme, a to su svi zločini komunističkog totalitarnog režima, kojeg su Hrvati morali podnositi od 1945. do 1990.

Dakle, sve do 1990. imamo tabu temu, smije se jedino veličati maršal i drug Tito, drugarica Jovanka, bratstvo i jedinstvo svih naroda.... Ako sam nešto zaboravio, tu je Đole Balašević sa pesmom Tri put sam video Tita proletera


Možda je to tabu-tema samo unutar tvoje sredine. Pogledaj malo oko sebe, danas je drugo vrijeme, danas se slobodno može kritizirati i nećeš završiti u zatvoru radi toga. Danas čovijek ovdje kritizira Kolindu, buduću predsjednicu bez ikakvih posljedica, možeš kritizirati sadašnjeg predsjednika i isto nećeš snositi posljedice. Tko bi onda snosio posljedice kritizirajući Tita ili Jovanku?
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 20:58

577 je napisao/la:
Živi se u budućnosti a HDZ je pokrao ovu državu kao nitko ne zaslužuju takvi ni da žive ovdje a kamo da vode državu.

Tebi najiskrenije savjetujem da za početak kreneš od svojih učitelja i nastavnika u osnovnoj i srednoj školi...

Nekakav minimum minimuma svakog školovanja morao bi biti da učenici nauče barem donekle pisati, tako da to drugi ljudi mogu razumjeti. Školski sustav očito je jako podbacio u tvojem slučaju.... Very Happy

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Haso 12/1/2015, 21:01

577 je napisao/la:Mislim da je ovdje bilo rječ o predsjedniku za Milanoviće ne bi glasao .
A najmanje za HDZ .
Josipović je dobar čovjek po meni solidan predsjednik.
Kolinda nula bodova ona nema pojma o životu a niti zna koje su njene ovlasti tako da je većinom mlatila praznu slamu.

I davala bezvezna obećanja .
I obećavala poljoprivrednicima a isami znamo da niš od toga.
Ako ništ od ovog svega to ne stoji uopče. Josipović solidan predsjednik a Kolinda nema blage veze? Pa Josipović jedino zna mlatarat po klaviru i uzet iz zampa novce za autorska prava a niko nikad nije čuo za njegove skladbe.. Kolinda ako ništa drugo ima golemog političkog iskustva naprema Josipovića. Bila je ministrica vanjskih poslova, veleposlanik u SAD-u i pomočnik glavnog tajnika NATO-a a kaj je bio Josipović? Virtuoz za klavirom.... HDZ pokrao državu, NIJE nego njegovi određeni članovi a sad generalizirat preko 200,000 članova kao lopove je krivo. Znači moj djed, stric i otac su lopovi zato jer su u HDZ-u, a uskoro budem onda i ja lopov kad se učlanim? Naravno da podržavam Kolindu i nadam se da bude ako ništ pokušala ispunit dio svojih obečanja, a ne stajat na mrtvoj točki pet godina ko trenutni predsjednik u odlasku....

Haso

Broj postova : 2178
God : 26
Lokacija : Virje
Zanimanje : Tehničar za mehatroniku
Registriran : 23.11.2010
40


http://www.poljoprivredni-forum.biz/t2581-haso

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 12/1/2015, 21:18

Fidelito je napisao/la:
Možda je to tabu-tema samo unutar tvoje sredine. Pogledaj malo oko sebe, danas je drugo vrijeme, danas se slobodno može kritizirati i nećeš završiti u zatvoru radi toga. Danas čovijek ovdje kritizira Kolindu, buduću predsjednicu bez ikakvih posljedica, možeš kritizirati sadašnjeg predsjednika i isto nećeš snositi posljedice. Tko bi onda snosio posljedice kritizirajući Tita ili Jovanku?  

Pa barem to nije teško vidjeti, tko bi to želio gotovo 50 godina komunističkog zločinačkog režima proglasiti tabu temom, o kojoj se ne smije ni raspravljati.

Zločinačka organizacija, jedna, jedina i dokazana, koja je ubijala sve do 90-tih. Dok čitava Europa svake godine slavi Dan pobjede nad komunizmom ( totalitarnim režimima), Kukuriku se doslovno potrgao od nastojanja zaštititi svoje bivše udbine koljače.

Spremni su zaratiti s cijelim svijetom, mijenjati ustav i zakone, samo da zaštite svoje koljače...

Ako su u pitanju zločini, za njih nema zastare, i po zakonu ih pravosuđe mora progoniti. Ali da, okrenimo se budućnosti, o komunističkim zločinima smije pričati cijeli bivši komunistički blok, samo ne Hrvatska

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 4 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.