AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Izbor predsjednika RH

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Izbor predsjednika RH Empty Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 9/11/2014, 08:09

Uskoro će biti raspisani izbori za izbor predsjednika RH .
- kandidat mora sakupiti 10 000 potpisa građana
- predsjednik se bira direktno zaokruživanjem imena
- ako su 3 ili više kandidata , predsjednik može biti izabran u prvom krugu ako dobije preko 50 % glasova izašlih birača ,
- ako u prvom krugu ne bude izabran ide u drugi krug dva kandidata sa najvećim brojem glasova

Za sada kandidaturu najavljuje više kandidata .

Za seljake postojeći predsjednik RH Ivo Josipović je promašeni Predsjednik !
Na prijedlog koalicijske vlade HDZ , a potom SDP potpisao je odluke o primjeni Zakona o poljoprivrednom zemljištu !

Ustavom su opisani mogući poslovi Predsjednika RH !
Osim mogućih poslova Predsjednik imenuje sebi savjetnike . Temeljem ovoga predsjednik Josipović imenovao je Matu Mlinarića ( ako sam dobro zapamtio ime ) iz redova seljaka kojeg je vrlo brzo smijenio !.

Tko će sakupiti potpise i biti kandidat za Predsjednika ?
Kome da seljaci daju svoj glas ?

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 9/11/2014, 18:44

To što je brzo smjenio Matu Mlinarića, kao savjetnika za poljoprivredu, može mu biti donekle pozitivna stvar. Još pozitivnije bi bilo da ga uopće nije imenovao, bilo bi poštenije i prema Mlinariću, a i prema glasačkom tijelu. Upravo to imenovanje i brzinska smjena donekle odražava način funkcioniranja politike kod nas.
Ja između svih kandidata ne vidim čovijeka koji bi barem donekle imao bilo kakvu konkretnu. provedivu (i realnu) viziju Hrvatske kao države. Dalje otvoreno je pitanje koliko predsjednik RH uopće ima mogućnosti i realnog utjecaja na smjer u kojem se država kreće.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 9/11/2014, 21:21

Ma boli njih k, njima je bitno da sebi ugrabe plaću, povlaštenu penziju i povlastice, i za to su u stanju gazit preko leševa. Lignja je totalno bez ikakvog karaktera i karizme, bljutav lik a ni ova iz NATOa se nije proslavila čim se proglasila kandidatom zločinačke organizacije. A predsjednik ustvari kod nas nema ama bas nikakve ovlasti nit itko ima koristi od njega, ne znam koji ga k uopće i moramo birat. Fascinantno je da ona stoka u saboru još nije izlaz iz krize vidila u kresanju svojih plaća i novih služnenih auta, bitno da su nama poskupili gorivo, struju, plin, vodu, cestarinu, PDV...ma bljuje mi se od teme politike Lovac
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by iwanho 9/11/2014, 22:01

S obzirom na to kakve ovlasti i odgovornosti (ovlasti zanemarive, odgovornost nikakvu) ima predsjednik, a kakva prava uživa nakon završetka mandata, najmanji trošak za porezne obveznike bi bio da je doživotno. S obzirom na to da je to zakonski onemogućeno bolje nam je da ga izaberemo za još jedan mandat - nit more napraviti kaj korisnoga, nit prevelike štete.
Izborni sustav i financiranje stranaka treba hitno mijenjati, ali ne tak kak bi htjeli političari.
Ja bih ostavio strankama da slože svoje lista kao i do sada, ali bi biračima omogučil da zaokruže poimence kandidate koje žele. Dakle od ukupnog broja ponuđenih kandidata bi se odredilo koliko ih se najviše može zaokružiti s tim da mogu svi biti s jedne liste ili sa više listi.
Financiranje stranaka isključivo iz članarine i za svaku uplatu fiskaliziran ili na neki drugi način centralno evidentiran račun s PDV-om 0 kn, pa pa bi se vidjelo kolike su uštede i koliki je stvarni broj članova pojedine stranke. Sve donacije strankama zabraniti jer je to jedan od razloga za korupciju.
iwanho
iwanho

Broj postova : 450
Lokacija : Pećina
Registriran : 14.12.2008
12


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by pege25 9/11/2014, 22:43

Ja svoj glas dajem drugu titu Laughing
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by paor 10/11/2014, 09:02

Zasad sam samo siguran da neću glasati za crvenu lignju i onog špijunčinu telećeg pogleda. Ako ta dvojica dospiju u drugi krug, neću izaći na glasovanje.
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 10/11/2014, 15:58

Tu si u pravu, i ako smo imalo normalan narod taj sistem treba i na parlamentarne prenet. Ne mozemo vece idiote i lopove izabrat pa barem onda nek se rotiraju da svakom dopadne nesta.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by pege25 10/11/2014, 19:09

Mislim da bi ja bio dobar predsjednik.... drunken

Svaki dan bi bio neki narodni dernek cheers
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 10/11/2014, 19:18

Fidelito je napisao/la:To što je brzo smjenio Matu Mlinarića, kao savjetnika za poljoprivredu, može mu biti donekle pozitivna stvar. Još pozitivnije bi bilo da ga uopće nije imenovao, bilo bi poštenije i prema Mlinariću, a i prema glasačkom tijelu. Upravo to imenovanje i brzinska smjena donekle odražava način funkcioniranja politike kod nas.  
Ja između svih kandidata ne vidim čovijeka koji bi barem donekle imao bilo kakvu konkretnu. provedivu (i realnu) viziju Hrvatske kao države. Dalje otvoreno je pitanje koliko predsjednik RH uopće ima mogućnosti i realnog utjecaja na smjer u kojem se država kreće.  

Predsjednik može sazvati sjednicu Vlade , biti na sjednici i sudjelovati u raspravi . Predsjednik ima mogućnost zatražiti izvarednu sjednicu Sabora , može predložiti izmjenu Ustava , ulazak ili izlazak Hrvatske u savez sa drugim državama , imenuje svoje savjetnike , potpisuje odluku o primjeni zakona itd .

2000 g . bio sam na prijemu kod predsjednika Mesića sa predstavnicima ; Hrvatske voćarske zajednice , Saveza Istarskih udruga ,Zajednicom seljaka Slavonije i Baranje . Predstavnici Hrvatskog seljačkog saveza ; Kolar , Grivičić i Kuterovac bili su prijavljeni da će doći , ali su odustali !
Predsjednik Mesić predložio je da on ponovno organizira susret sa nekoliko ministara koje je predložio . Prijedlog nije nikada realizirao ! Potpisivao je odluku o Izmjeni zakona o potporama - na štetu seljaka , izmjennu Zakona o nasljeđivanju - koji nema veze sa ekonomijom , nekoliko puta Izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu na temelju prijedloga SDP - Račanove Vlade , a potom HDZ Vlade ( Sanadera i Kosorice ) a na štetu seljaka kad je riječ o državnoj zemlji !

Predsjednik Josipović poslao mi je osobno potpisano pismo ! On nije htio koristiti ustavne mogućnosti jer bi to značilo sukb sa SDP Vladom , a jasno je da ide na izbore za drugi mandat !

Ako gospođa Kolinda bude izabrana , a HDZ osvoji vlast jasno je da i ona neće ići u sukob sa HDZ !

Na javnom skupu u Sl . Brodu upoznao sam dr. Kujundžića , postavio mu ja i više nas pitanja i dobili korektan odgovor !
Osobno ću poslati dio dokumentacije vezano za poljoprivredu i dio programa OPG Hrvatske Život i zamoliti da na jedan javan skup pozove marginalce kako je nesposobni ministar poljoprivrede Agrokora Jakovina , nazvao predstavnike OPG !

Sa moje strane imati će moj glas , ako sakupi potpise za kandidata Predsjednika !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by pege25 10/11/2014, 20:23

Đuro Japarić je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:To što je brzo smjenio Matu Mlinarića, kao savjetnika za poljoprivredu, može mu biti donekle pozitivna stvar. Još pozitivnije bi bilo da ga uopće nije imenovao, bilo bi poštenije i prema Mlinariću, a i prema glasačkom tijelu. Upravo to imenovanje i brzinska smjena donekle odražava način funkcioniranja politike kod nas.  
Ja između svih kandidata ne vidim čovijeka koji bi barem donekle imao bilo kakvu konkretnu. provedivu (i realnu) viziju Hrvatske kao države. Dalje otvoreno je pitanje koliko predsjednik RH uopće ima mogućnosti i realnog utjecaja na smjer u kojem se država kreće.  

Predsjednik može sazvati sjednicu Vlade , biti na sjednici i sudjelovati u raspravi . Predsjednik ima mogućnost zatražiti izvarednu sjednicu Sabora , može predložiti izmjenu Ustava , ulazak ili izlazak Hrvatske u savez sa drugim državama , imenuje svoje savjetnike , potpisuje odluku o primjeni zakona itd .

2000 g . bio sam na prijemu kod predsjednika Mesića sa predstavnicima ; Hrvatske voćarske zajednice , Saveza Istarskih udruga ,Zajednicom seljaka Slavonije i Baranje . Predstavnici Hrvatskog seljačkog saveza ; Kolar , Grivičić i Kuterovac bili su prijavljeni da će doći , ali su odustali !
Predsjednik Mesić predložio je da on ponovno organizira susret sa nekoliko ministara koje je predložio . Prijedlog nije nikada realizirao ! Potpisivao je odluku o Izmjeni zakona o potporama - na štetu seljaka , izmjennu Zakona o nasljeđivanju - koji nema veze sa ekonomijom , nekoliko puta Izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu na temelju prijedloga SDP - Račanove Vlade , a potom HDZ Vlade ( Sanadera i Kosorice ) a na štetu seljaka kad je riječ o državnoj zemlji !

Predsjednik Josipović poslao mi je osobno potpisano pismo ! On nije htio koristiti ustavne mogućnosti jer bi to značilo sukb sa SDP Vladom , a jasno je da ide na izbore za drugi mandat !

Ako gospođa Kolinda bude izabrana , a HDZ osvoji vlast jasno je da i ona neće ići u sukob sa HDZ !

Na javnom skupu u Sl . Brodu upoznao sam dr. Kujundžića , postavio mu ja i više nas pitanja i dobili korektan odgovor !
Osobno ću poslati dio dokumentacije vezano za poljoprivredu i dio programa OPG Hrvatske Život i zamoliti da na jedan javan skup pozove marginalce kako je nesposobni ministar poljoprivrede Agrokora Jakovina , nazvao predstavnike OPG !

Sa moje strane imati će moj glas , ako sakupi potpise za kandidata Predsjednika !


Tako je rođo ...povikaše seljaci skinuše gaće i izljubiše se cheers
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 29/11/2014, 17:10

Kandidati za Predsjednika sakupljaju 10 000 potpisa kao uvjet kandidature . Nisam još nikom potpisao .
Jedan od najumnijih poslova Predsjednika RH definiran je ZAPOVJEDNIM člankom 89 Ustava ;

Predsjednik Republike Hrvatske proglasiti će zakone u roku od osam dana od kada su izglasani u Hrvatskom saboru .

Slijedom ovog Predsjednik donosi odluku o primjeni zakona .

I tako u poljoprivredi imamo promašeni Zakon o poljoprivrednom zemljištu nametnut od Ive Josipovića ,
promašen Zakon o nasljeđivanju nametnut od Stjepana Mesića 2003 !

Predsjednik može predložiti izmjenu Ustava , a ne potpisivati zakone na štetu hrvatske poljoprivrede !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 31/12/2014, 10:50

Na prve izbore nisam htio ići pješice , sinu sam posudio auto .
U skladu sa očekivanjem u drugi krug idu kandidati sdp i hdz .

Od dva zla ljepša je Kolinda !

Ako na izbore izađu 3 birača , dva ili dvoje zaokruže Kolindu a jedan Ivu , Kolinda pobjeđuje sa 75 % glasova , a Ivo dobiva 25 % glasova birača !
Bila bi bolja opcija da pobjedi Ivo koji je šutio zadnjih 5 godina !
Sigurno će šutjeti do kraja mandata Milanovića , a možda će progovoriti i nešto pokušati mijenjati ako HDZ pobijedi na parlamentarnim izborima !

U ekonomskom smislu bilo bi bolje da imamo kralja !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 31/12/2014, 11:17

U ekonomskom smislu bi bilo najbolje da ih maknemo oboje skupa sa njihovim strankama.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Kile 31/12/2014, 12:25

U ekonomskom smislu najbolje bi bilo maknuti titulu predsjednika...
Kile
Kile

Broj postova : 1436
God : 31
Lokacija : đakovačka satnica
Zanimanje : OFR
Registriran : 13.02.2009
41

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 31/12/2014, 12:28

Koliko god si u pravu puno vecu stetu nam rade stranke izrasle iz ratnih vremena. Koji paradoks, biras ih da ti bude bolje a ono svake godine ti se zabijaju sve dublje u pak i novčanik sa porezima i poskupljenjima. Ma nije uopce vrijedno komentara nit ikakve rasprave ko je manje loš.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 31/12/2014, 14:22

Lustracija...

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 31/12/2014, 19:00

Hrvatska nezaustavljivo klizi u ponor,a motivirajući slogan je: "to je pravi put". Sve jasno.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 7/1/2015, 08:19

Nije ni ONA bolja... isti je to šrot...

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 8/1/2015, 07:40

panzer je napisao/la:Nije ni ONA bolja... isti je to šrot...

Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Kad je riječ o poljoprivredi , provode koncept Tuđmanovih 200 bogatih obitelji i u ovom cilju ministar sdp Jakovina predložio je je 100 % Zakon o poljoprivrednom zemljištu u korist Todorića i nekoliko njemu sličnih !

Predsjednik Josipović ( sdp u mirovanju ) poštivao je zapovjedni članak Smeća - Ustava RH i potpisao odluku o primjeni Todorićevog zakona !

Kolinda tvrdi da ne treba mijenjati Ustav ?

U zabludi je , jer je Ustav zloupotrebljen na štetu Hrvatskog naroda i nacionalnih manjina !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 8/1/2015, 07:43

Nema šanse da biram između njih...ni po kojoj osnovi...

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 8/1/2015, 08:41

panzer je napisao/la:Nema šanse da biram između njih...ni po kojoj osnovi...

Ovo su izbori od dva zla !

Činjenica je da Josipović nije u 5 godina htio iskoristiti mogućnosti koje Ustav omogućava Predsjedniku RH !

Zar mu dati još 5 g da rastrajba sa svitom oko sebe preko 200 milijuna kuna iz proračuna Vlade i da  bude statist - fikus !

Ni jedno ne nudi jamstvo već obećanja !
Jamstvo može biti obećanje da će koristiti Ustavne mogućnosti , a ako to ne budu radili i ne mogu ništa promijeniti da će podnijeti ostavke !

Ovo je bitka između hdz i sdp !
Crveni telefonom zovu suprugu , a plavi mene !

Moj glas dobiti će kandidatkinja plavih iako sam javno protiv hdz od Tuđmanovih prijevremenih izbora za Sabor ( poslije Oluje ) 1995 g !

Za radnike i seljake od hdz gori je sdp ( 22% poskupljenja u prvih 90 dana , harač - pdv sa 23 na 25 % , punim gasom uništavanje poljoprivrede , zakon za državnu zemlju u interesu velikog i manjih Todorića  , a na štetu seljaka )
pa ako izneseno ne plaćate i trpite birajte plavokosog !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by DARKO 8/1/2015, 09:43

Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Nisam politički opredjeljen, niti imam vremena i živce za politiku ali ovakav stav sam morao komentirati.
Dakle taj stav je bar meni u najmanju ruku smiješan a takvog stava ima puno ljudi u Hrvatskoj.
Glasat ću za Kolindu jer mi se Josipović ne sviđa ali ni Kolinda mi se ne sviđa. Very Happy Pa zašto onda za nju glasati????? Zar nema i treća opcija? Glasati tako da listić bude nevažeći jer mi se NIJEDAN kandidat ne sviđa a opet nitko nemože zloupotrijebiti moj glas i listić.
Kako sami pišete gosp. Đuro protiv ste hdz-a i sdp-a jer uništavaju Hrvatsku ali svejedno ćete glasati za hdz jer vam se trenutno ovi ne sviđaju. Very Happy
Nakon toliko godina koje su provodili na vlasti, licemjerno krali ovu državu, uništili je i doveli do propasti sad da opet dajem glas HDZ-u i još k tome neznam ni sam zašto?! bangehead
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.
DARKO
DARKO

Broj postova : 1603
God : 36
Lokacija : Negdje između Mure i Drave
Zanimanje : Šofer
Registriran : 26.11.2011
52

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 8/1/2015, 10:29

DARKO je napisao/la:Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Nisam politički opredjeljen, niti imam vremena i živce za politiku ali ovakav stav sam morao komentirati.
Dakle taj stav je bar meni u najmanju ruku smiješan a takvog stava ima puno ljudi u Hrvatskoj.
Glasat ću za Kolindu jer mi se Josipović ne sviđa ali ni Kolinda mi se ne sviđa. Very Happy  Pa zašto onda za nju glasati????? Zar nema i treća opcija? Glasati tako da listić bude nevažeći jer mi se NIJEDAN kandidat ne sviđa a opet nitko nemože zloupotrijebiti moj glas i listić.
Kako sami pišete gosp. Đuro protiv ste hdz-a i sdp-a jer uništavaju Hrvatsku ali svejedno ćete glasati za hdz jer vam se trenutno ovi ne sviđaju. Very Happy
Nakon toliko godina koje su provodili na vlasti, licemjerno krali ovu državu, uništili je i doveli do propasti sad da opet dajem glas HDZ-u i još k tome neznam ni sam zašto?! bangehead
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.

Potpisujem... mi smo nevjerovatan narod... ni ne zaslužujemo bolje.

I na parlamentarnima će biti isto. Birat će se između dva zla + sateliti (bivši članovi dviju glavnih stranaka)...

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 8/1/2015, 10:41

DARKO je napisao/la:Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Nisam politički opredjeljen, niti imam vremena i živce za politiku ali ovakav stav sam morao komentirati.
Dakle taj stav je bar meni u najmanju ruku smiješan a takvog stava ima puno ljudi u Hrvatskoj.
Glasat ću za Kolindu jer mi se Josipović ne sviđa ali ni Kolinda mi se ne sviđa. Very Happy  Pa zašto onda za nju glasati????? Zar nema i treća opcija? Glasati tako da listić bude nevažeći jer mi se NIJEDAN kandidat ne sviđa a opet nitko nemože zloupotrijebiti moj glas i listić.
Kako sami pišete gosp. Đuro protiv ste hdz-a i sdp-a jer uništavaju Hrvatsku ali svejedno ćete glasati za hdz jer vam se trenutno ovi ne sviđaju. Very Happy
Nakon toliko godina koje su provodili na vlasti, licemjerno krali ovu državu, uništili je i doveli do propasti sad da opet dajem glas HDZ-u i još k tome neznam ni sam zašto?! bangehead
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.

Više nas pljačkaju crveni od plavih , donijeli su najgori zakon za državnu zemlju za seljake !
Od Predsjednika Josipovića imam osobno potpisani odgovor , poznato mu je stanje u poljoprivredi , primio je i dio seljaka ali ništa nije htio pomoći da se mijenja !
Ministra Jakovinu osobno poznajem , mora se ponašati poput poslušnog konja sa kojim i Vladom kočijaši Todorić i krupni kapital itd .

Nestranački ljudi kao ja ili stranački izvan klana hdz i sdp u nedjelju mogu ostati kod kuće i čekati da mediji objave rezultat .

Od križanja listića nema koristi jer 3 ili 5 birača mogu izabrati Predsjednika !
- 3 za Kolindu
- 2 za Josipovića
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !
ili obrnuto
- 3 za Josipovića
- 2 za Kolindu
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 8/1/2015, 10:56

Tu si u pravu. Ovi izbori su nebitni, treba napokon budale naucit da na parlamantarnim izborima ne daju glasove HDZu ni SDPu koji ih burgijaju vec 20 godina. Isplivat ce nesta do izbora sto nisu oni i radije cu dat glas Sinčiću ili nekom drugom koji nije proračunati kriminalac pa makar nema pojma o čemu priča nego ovim koji znaju samo pričat i sebi namaknit. Eto ako se Kovač baci u politiku treba da SVI koji imaju veze sa poljoprivredom njemu daju glas. Ili Božo Petrov iz Metkovića koji vec par godina radi ono što je i pričao prije izbora, to su jedina dva lika koja su vrijedna voznje do glasackog mjesta. Al ne vrijedi, narod je vrlo glup i nek budu gladni sa vlasti koju sami izaberu jer puse njihove priče.

Izbor predsjednika RH Nazalost
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.