AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Izbor predsjednika RH

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 8/1/2015, 11:04

Đuro Japarić je napisao/la:
DARKO je napisao/la:Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Nisam politički opredjeljen, niti imam vremena i živce za politiku ali ovakav stav sam morao komentirati.
Dakle taj stav je bar meni u najmanju ruku smiješan a takvog stava ima puno ljudi u Hrvatskoj.
Glasat ću za Kolindu jer mi se Josipović ne sviđa ali ni Kolinda mi se ne sviđa. Very Happy  Pa zašto onda za nju glasati????? Zar nema i treća opcija? Glasati tako da listić bude nevažeći jer mi se NIJEDAN kandidat ne sviđa a opet nitko nemože zloupotrijebiti moj glas i listić.
Kako sami pišete gosp. Đuro protiv ste hdz-a i sdp-a jer uništavaju Hrvatsku ali svejedno ćete glasati za hdz jer vam se trenutno ovi ne sviđaju. Very Happy
Nakon toliko godina koje su provodili na vlasti, licemjerno krali ovu državu, uništili je i doveli do propasti sad da opet dajem glas HDZ-u i još k tome neznam ni sam zašto?! bangehead
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.

Više nas pljačkaju crveni od plavih , donijeli su najgori zakon za državnu zemlju za seljake !
Od Predsjednika Josipovića imam osobno potpisani odgovor , poznato mu je stanje u poljoprivredi , primio je i dio seljaka ali ništa nije htio pomoći da se mijenja !
Ministra Jakovinu osobno poznajem , mora se ponašati poput poslušnog konja sa kojim i Vladom kočijaši Todorić i krupni kapital itd .

Nestranački ljudi kao ja ili stranački izvan klana hdz i sdp u nedjelju mogu ostati kod kuće i čekati da mediji objave rezultat .

Od križanja listića nema koristi jer 3 ili 5 birača mogu izabrati Predsjednika !
- 3 za Kolindu
- 2 za Josipovića
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !
ili obrnuto
- 3 za Josipovića
- 2 za Kolindu
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !

Mislim da od Sanadera i ekipe nitko nemože više krast... a to smo već zaboravili...

Što se tiče nevažećih...neka bude tako.. ali ja neću sudjelovati u ovom cirkusu...

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 8/1/2015, 12:06

Samo budale su zaboravile, na legalniji način se i sada u predstečajnim kralo tj nije se uzimalo od države nego se nije plaćalo što se moralo.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by iwanho 8/1/2015, 17:43

Predlažem svima koji nisu za nijednog kandidata da prekriže oba, a neodlučnima da zaokruže oba.
Ne slažem se sa Đurom da nevažeči listići ništa ne znače. Itekako znače ako ih ima dovoljan broj.
Iako je točno da bu jedan od njih dvoje izabran neovisno o broju glasova koje dobije, nevažeći listići su po meni bolje iskazivanje nezadovoljstva nego apstinencija od izbora.
Međutim i dalje ostajem kod svojeg mišljenja, izneseno prije u ovoj temi, da će promjena predsjednika državi, odnosno svima nama donijeti više štete nego koristi.
Ovo bi trebali biti posljednji predsjednički izbori. Promijeniti ustav i predsjednika birati u Saboru s dobivenih minimalno 75 % glasova ukupnog broja glasova, a ukinuti sve beneficije za vrijeme i poslije mandata.
iwanho
iwanho

Broj postova : 450
Lokacija : Pećina
Registriran : 14.12.2008
12


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 8/1/2015, 18:22

SteveO je napisao/la:Samo budale su zaboravile, na legalniji način se i sada u predstečajnim kralo tj nije se uzimalo od države nego se nije plaćalo što se moralo.
Itekako se uzimalo od države,od tebe mene i svih ostalih,jer ako ja ne uplatim državi ili dobavljačima,ostaje meni.Predstečajne nagodbe su neviđena legalna pljačka i njihovi akteri bi trebali završiti u zatvoru,a o kojim se svotama radi ispada da su neki sadašnji stanovnici Remetinca obični kokošari.Svakog tko je ukrao treba u zatvor,ali bojim se da nemamo toliko mjesta i nemojte biti naivni kako su jedni lopovi,a drugi pošteni.Samo kod nas većinom politika određuje tko je lopov,a tko nije,jer pravosuđe je zadnja rupa na svirali.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by DARKO 8/1/2015, 18:37

Đuro Japarić je napisao/la:
DARKO je napisao/la:Ja koristim riječi ; od dva zla , ljepše je zlo Kolinda !

Zvali su me iz hdz , obećao sam im da će moj glas dobiti ljepše zlo - Kolinda !

Inače sam protiv hdz i sdp jer je pod njihovim vodstvom Hrvatska uništena u gospodarskom i moralnom smislu !

Nisam politički opredjeljen, niti imam vremena i živce za politiku ali ovakav stav sam morao komentirati.
Dakle taj stav je bar meni u najmanju ruku smiješan a takvog stava ima puno ljudi u Hrvatskoj.
Glasat ću za Kolindu jer mi se Josipović ne sviđa ali ni Kolinda mi se ne sviđa. Very Happy  Pa zašto onda za nju glasati????? Zar nema i treća opcija? Glasati tako da listić bude nevažeći jer mi se NIJEDAN kandidat ne sviđa a opet nitko nemože zloupotrijebiti moj glas i listić.
Kako sami pišete gosp. Đuro protiv ste hdz-a i sdp-a jer uništavaju Hrvatsku ali svejedno ćete glasati za hdz jer vam se trenutno ovi ne sviđaju. Very Happy
Nakon toliko godina koje su provodili na vlasti, licemjerno krali ovu državu, uništili je i doveli do propasti sad da opet dajem glas HDZ-u i još k tome neznam ni sam zašto?! bangehead
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.

Više nas pljačkaju crveni od plavih , donijeli su najgori zakon za državnu zemlju za seljake !
Od Predsjednika Josipovića imam osobno potpisani odgovor , poznato mu je stanje u poljoprivredi , primio je i dio seljaka ali ništa nije htio pomoći da se mijenja !
Ministra Jakovinu osobno poznajem , mora se ponašati poput poslušnog konja sa kojim i Vladom kočijaši Todorić i krupni kapital itd .

Nestranački ljudi kao ja ili stranački izvan klana hdz i sdp u nedjelju mogu ostati kod kuće i čekati da mediji objave rezultat .

Od križanja listića nema koristi jer 3 ili 5 birača mogu izabrati Predsjednika !
- 3 za Kolindu
- 2 za Josipovića
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !
ili obrnuto
- 3 za Josipovića
- 2 za Kolindu
- 1 000 000 ( milijun ) nevažećih !

Računica vam drži vodu ali to nije nikakav odgovor na moje pitanje. Dakle zašto glasati za nekog tko je kako sami pišete zlo za Hrvatsku, kome nevjerujete i tko je uništio i opkrao ovu zemlju?
Odgovorili ste mi političkim odgovorom, odnosno kad neznaš što odgovoriti na postavljeno pitanje onda razglabaj sve ostalo.
Zakon za državnu zemlju je takav kakav jest, sad ga bar imamo i neke stvari su jasnije i mogu se kontrolirati a ne kao za vrijeme "plavih", kad su mnogi pa čak i ministri iz vlade dobivali poticaj a nisu znali niti gdje je točno zemlja. Kakav god bio zakon uvijek se nekome neće sviđati, pa zato velim kome se ne sviđa ne mora se u to upuštati več će netko drugi, ima nas dosta koji smo željni zemlje i rada a ne kukanja.
DARKO
DARKO

Broj postova : 1603
God : 36
Lokacija : Negdje između Mure i Drave
Zanimanje : Šofer
Registriran : 26.11.2011
52

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 8/1/2015, 22:53

g.Đuro je u pravu glede zakona za državnu zemlju,koji nije mogao biti gori za seljake i opg-ove.Moj kolega je to osjetio na svojoj koži.Kad je bio na natječaju,za isti gospodarski program,na tri ponude svaki put je imao različite bodove i naravno svagdje bio lošiji za potrebnih bod ili dva.Tko je odlučivao?ministarstvo.Tko nadzire njihov rad?Nekad sud,sada nitko.Uglavnom, nekoliko stotina ha otišlo u ruke dvije firme koje nisu niti iz naše županije.Možeš jedino privatno tužiti,a znaš kako ide kad se tužiš sa državom i to je nekom bolje?Možda nekom to i odgovara i taj zna kome treba dati glas.Manite se praznih priča,prošlosti,ideologija,jer je činjenica da netko mora biti izabran.Znam samo da je trenutno Hrvatska predmet sprdnje u EU i da se svi nemogu načuditi koliko smo nesposobni i kako gospodarski propadamo,kraj toliko potencijala.Bojim se da ako tako nastavimo perspektiva moje djece je jedino preko granice.Moje osobno mišljenje je da ovo sada nije pravi put,nego je put koji će moju djecu odvesti trbuhom za kruhom.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 08:11

DARKO je napisao/la:
Nije puno vremena prošlo od vladavine te kako kažu zločinačke organizacije a ljudi su izgleda več sve zaboravili.

Uopće nemam ni najmanjih dvojbi, ti si SDP-ov glasač, ma koliko god se ovdje sramiš to javno priznati.. Koristiš i njihov tipični govor mržnje, dobro poznatu retoriku, HDZ je zločinačka organizacija, a komunisti su valjda cvijeće demokracije, oličenje poštenja i sposobnosti..

Zločinačka ideologija koja je nakon završetka WW II pobila nekoliko stotina tisuća ljudi, i time se čak neskriveno i javno hvalila... Seljacima je otimana zemlja, šume i posjedi, građanima su otimane njihove kuće, poduzetnicima su otete i nacionalizirane tvornice.. Partija koja je sve do 90-tih godina likvidirala ljude diljem svijeta, i onda je nekim čudom preko noći okrenula kaput i postala "demokratskom".. O zločinačkim organizacijama govore nam nasljednici dokazano zločinačke  ideologije, tako tipično podvaljivanje...

A što se zaborava tiče, dovoljno je pogledati kolika je bila nezaposlenost i gospodarska kretanja za vrijeme Sanadera, a kolika je nezaposlenost danas? Kad su hrvatski seljaci izgradili najviše farmi, proizvodili najviše mlijeka, mesa, hrane? Kad su obnovili svoj strojni park, i dobili najviše povoljnih kredita?

Trenutno imamo predsjednika kojeg čak niti EU socijalisti ne žele javno podržati sad pred izbore, jer Josipović više naginje i podržava politiku Rusije i Putina, nego EU. Ušli smo u EU, ali u biti mi više žalimo i naričemo za neprežaljenom Regijom i Balkanom, od EU članstva ionako nikakve koristi nemamo. Od mogućih 11 milijardi  novca iz EU fondova, mi smo negdje oko nule, jer vlada još nije donijela ni sve potrebne zakone, kako bi se taj novac mogao povući.

Ali na ovom forumu skupila se sama "krema", zato su nam i rezultati toliko blistavi..


Zadnja promjena: VTZ; 9/1/2015, 09:21; ukupno mijenjano 1 put.

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by paor 9/1/2015, 08:58

Ničije mišljenje ili stav ne treba omaložavati, pogotovo vrijeđati.

Pogrešno je robovati predrasudama prošlosti - da li je kriva prošla, pretprošla ili ona vlada od 45-te. To ne vodi nikamo. Bitno je kako nam je sada i procjena kojeg kandidata nagraditi za svoj rad ili kojemu povjeriti budućnost.

Ako nisam zadovoljan sa postojećim, ja glasam protiv bez obzira koji je kandidat na kojoj strani vage. Nezadovoljstvo radom političara jedino možemo kazniti njegovom smjenom ma koliko to izgledalo plitko, vjerujte njih to jako boli.

I inače glasački problem je što većina glasa za stranku, ideologiju i sl.
Treba glasati za onog za kojeg mislite da može pomoći vama, vašoj djeci i ovoj državi, nije bitno koje je boje.
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 09:19

paor je napisao/la:Zasad sam samo siguran da neću glasati za crvenu lignju i onog špijunčinu telećeg pogleda. Ako ta dvojica dospiju u drugi krug, neću izaći na glasovanje.

Karamarko je bio ravnatelj Protuobavještajne agencije (POA), kasnije Sigurnosno-obavještajne agencija (SOA), dakle sigurnosnih službi kakve ima svaka država na svijetu, a kojima je zadaća brinuti se o nacionalnoj sigurnosti.

Termin "špijunčina" lansirao je Linić, i to u vrijeme anonimne prijave za ratno profiterstvo protiv Linića i još nekoliko osoba za navodni nestanak 800.000 njemačkih maraka u srpnju 1991., kojima je trebalo biti kupljeno oružje iz Slovenije. Linić je tada bio riječki gradonačelnik i šef Kriznog stožera.


Zadnja promjena: VTZ; 9/1/2015, 10:56; ukupno mijenjano 1 put.

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 9/1/2015, 09:27

Meni su oboje kandidata u sučeljavanjima bili gadljivi. Istina, nisam želio to gledati, i brzo sam odustao (jer nisam vidio nikakvu kvalitetu u oba nastupa). Obje nominacije se osnivaju na kritici onog drugog kandidata, a malo ili ništa se ne govori o tome što su konkretno sami spremni poduzeti. Kritika 'onog drugog', me ne intersira, jer mislim da se na tome ne može graditi nečiji politički program. A ako to radiš onda mi to previše sliči na pripremu terena za neku novu priču o 'oasljeđu prošlosti'. Ako ti se ne sviđa nasljeđe prošlosti - nemoj se kandidirati, znači da nisi materijal za predsjednika.

I da, Kolinda mi je zgodnija. Tu jedino vodi pred Josipovićem. U svemu ostalom su kao supružnici koji već dugo žive u braku i dobro poznaju jedan drugog - ono kada dvoje nešto pričaju i stalno se nadopunjuju.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 10:25

Pogledajmo radije koji i kakvi su rezultati petogodišnjeg mandata Ive Josipovića? Potrošio je vrlo uspješno cca. 250 milijuna kuna, uhljebio je na Pantovčaku 150 svojih savjetnika, zamjenika i pomoćnika.

Niti jednom nije sazvao sjednicu Vlade RH na temu postojećeg katastrofalnog gospodarskog i socijalnog stanja u državi. Jel možda sazvao izvanredno zasjedanje Hrvatskog sabora - nije..

Ali je zato posebno pažljivo obilazio sve partizanske derneke, divio se partizanskim kapama i dobar dio mandata potrošio na svoju, osobnu propagandu.

Umjesto u EU, njegovi putevi vodili su u Beograd i Banja Luku, gdje je Miroradu Dodiku svirao klavir.. Otputovao je u SAD gdje je već najavljeni susret Obama - Josipović otkazan jer se Obama jednostavno nije pojavio (pošto Jospović ionako viri iz Putinovog dupeta).

Nitko živ od značajnijih političara Hrvatsku zadnjih nekoliko godina više ne želi niti posjedtiti, EU socijalisti odriču se hrvatskih socijalista... A birači su i dalje jednako slijepi.


Zadnja promjena: VTZ; 9/1/2015, 10:52; ukupno mijenjano 1 put.

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by DARKO 9/1/2015, 10:36

Very Happy  VTZ samo ću reć da nisam ničiji glasač niti se ičega sramim, nisam taj tip čovjeka, moj listić bit će nevažeći. Sve ostale činjenice više neću komentirati jer politika nije vrijedna toga kako sam več prije naveo. P.s. u Kumrovcu sam bio samo jedanput. Idem tamo u neku drugu temu.


Zadnja promjena: DARKO; 9/1/2015, 12:09; ukupno mijenjano 1 put.
DARKO
DARKO

Broj postova : 1603
God : 36
Lokacija : Negdje između Mure i Drave
Zanimanje : Šofer
Registriran : 26.11.2011
52

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 11:16

DARKO je napisao/la:  VTZ samo ću reć da nisam ničiji glasač ...

Very Happy  Smile

Po tvojem pisanju, ljudi su već zaboravili vladavinu zločinačke organizacije, a s druge strane kad to rade njihovi (tj. tvoji), to nije ni spomena vrijedno. Oni su proglašeni trajno poštenima, Dekretom Komunističke partije o svetim kravama..

http://www.vecernji.hr/hrvatska/josipovic-umrezen-sa-zvijezdama-afere-posmrtna-pripomoc-75323

Zanimljivo, Josipović je jučer cijelu večer jurišao i harangirao na Kolindu zbog plaće koju je dobivala kao zamjenica glavnog tajnika NATO-a za javnu diplomaciju. Ispada da je Kolindina NATO plaća za Hrvatsku daleko veći problem od svega što je Josipović mutio?

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 9/1/2015, 12:45

@VTZ kako si zaključio za darka da je SDP glasač, tako i ja mogu zaključiti da si ti HDZ glasač...

Braniš Sanadera sa gospodarskom situacijom i ignoriraš da je osuđen za LOPOVLUK... kao i HDZ.... to su nepobitne činjenice... kad vidim lokalnu razinu nimalo se ne čudim državnoj...

stvarno smo glup narod kad smo to zaboravili tako brzo... a ova ekipa oko Karamarka je i tad haračila...i sad bi opet...

Spomenuo si povoljne kredite!! koje?? ove koje seljaci nemogu vračati...

Da me nebi optužio kao darka da sam SDP-ovac---NISAM nit ću ikad biti... ovi su totalno nesposobni (samo ako krenemo od poljoprivrede) a za lopovluk će se tek dokazivati i javljati.
Samo sam uvjeren da se onakav kreativni lopovluk od Sanadera neće više ponoviti...treba novih ideja i fora za krasti - one su ispucane...

Karamarko je bio ravnatelj SOA-e....naivno je misliti da tamo i sad nema veza i da jedan tel. poziv i on sve zna... Putin je isto bio špijun u KGB-u....

Mani se komunizma, WWII i gluposti...treba pustit i domovinski rat na miru, a kamoli WWII...to nisi zaboravio, a Sanaderov osuđeni lopovluk jesi...

Ponovio bih za kraj... nisam SDP-ovac, a bome ni HDZ-ovac...obje stranke su nas dovele ovdje gdje jesmo....

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 13:40

panzer je napisao/la:
Braniš Sanadera sa gospodarskom situacijom i ignoriraš da je osuđen za LOPOVLUK... kao i HDZ.... to su nepobitne činjenice...  ....

Ček malo, cijela stranka je osuđena, i to su "nepobitne činjenice"? A što ako se po toj tvojoj logici dokaže da se i SDP (ili bilo koja druga politička stranka) isto tako nelegalno financirala, jel to znači da su sve te stranke zločinačke organizacije?

O temi nelegalnog financiranja (raznih) stranaka imaš na internetu brdo članaka i podataka.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/1831/Otkrit-%C4%87e-tko-za-SDP-izvla%C4%8Di-novac-ilegalno-zapo%C5%A1ljava-dila-parcele%E2%80%A6.htm

Milanka Opačić je prodala svoju obiteljsku kuću vatrogascima DVD Vrhovine.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/102811-foto-cirkus-a-ne-brza-intervencija-opacicka-prodala-obiteljsku-kucu-da-bi-napravili-vatrogasni-dom-koji-nema-odgovarajuce-uvjete-za-rad.html

Željka Antunović dobila pet puta više nego susjedi

http://www.virovitica.net/zeljka-antunovic-dobila-pet-puta-vise-nego-susjedi/4788/

http://www.vecernji.hr/hrvatska/vodic-za-uhljebe-javni-natjecaji-za-zaposljavanje-rodbine-prijatelja-ministara-947974

Takvih i sličnih primjera ima doslovno na tone i tone, počevši od Ivice Račana i partijskog zlata..

http://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/12526-z-tomac-gdje-je-zlati-iz-trezora-sdp-a.html

Ali, "percepcija" je takva da je jedino Sanader lopov, za sve druge slučajeve očitog kriminala šutimo i čudimo se kao picek glisti.. Shocked  Izbor predsjednika RH - Page 2 413475

Izbor predsjednika RH - Page 2 Premijer-Milanovi%C4%87-i-Lovri%C4%87-Merzel-Foto-Facebook

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by panzer 9/1/2015, 15:56

Kao sto sam i rekao...smatram da ce se SDP-u jos dokazati dali je ili nije krao... Al HDZ- u i Sanaderu je dokazano da su krali i financirali i stranku i IZBORE s crnim parama... Za SDP cemo jos malo to pricekati (jer su na vlasti)...

Smatram da su isti i jedni i drugi....

Ajde ti to reci....

panzer

Broj postova : 234
Lokacija : Požega
Registriran : 12.04.2012
4


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 9/1/2015, 16:17

Na konto ovakih nadjebavanja oni i haraju zemljom. Po cemu ce bilo koji od vas bolje zivit nakon ovih izbora ? Pobjedio ovaj ili onaj, vi nastavljate sa svojim zivotom a njih boli k za sve budale koje su se online klale po facebooku da utvrde ko je krao vise i ko je veci jugoslaven. Oni sjednu na svoju fotelju i uz placu i sve beneficije ih boli k za sve nas iduće 4 godine i 9 mjeseci. Onda ajmo jovo nanovo ! Jel se oni tako žučno bore da vi imate posla i svega sto vam fali ? De se razbudite vise i okanite hvaljenje bilo kojeg političara, svi su oni isti i gledaju samo i isključivo na sebe i svoje rodijake.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by iwanho 9/1/2015, 16:28

Živa istina.
Hvala ti na ovom SteveO.
iwanho
iwanho

Broj postova : 450
Lokacija : Pećina
Registriran : 14.12.2008
12


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Ero 1 9/1/2015, 17:18

O čemu vi raspravljate !!!!!!!!!!

Ero 1

Broj postova : 422
Lokacija : Osijek-Vinkovci
Registriran : 07.08.2010
16

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 9/1/2015, 18:15

Nastranu ideologije i simpatije po babi i stričevima.Nemoramo uzimati u obzir ni sve gospodarske "uzlete" ove vlade.Recite mi koliko ste zadovoljni kao poljoprivrednici?PDV u poljoprivredi u EU je koliko?(kod nas se sufinanciraju bazeni koje gradi elita)Koja poljoprivredna kultura je ove godine plaćena prihvatljivo?Dali su poticaji prije dosegli 2000kn,a koliko su sada i to uz sufinanciranje EU?Mljekari su imali ugovore,također i ratari za repu.Kako su prošli,na čiju je stranu stao ministar?Koliko je pala proizvodnja,a istovremeno je porastao uvoz?Koliko je OPG-ova nestalo,a nama iz EU vraćaju program i pitaju zašto se nigdje ne spominje opg?Stari oblik natječaja za državnu zemlju je bio pun rupa,ali novi oblik je katastrofa za seljaka.Možda sam kratkovidan,ali neka mi netko objasni jeli to pravi put???


Zadnja promjena: opg biotrava; 9/1/2015, 22:44; ukupno mijenjano 1 put.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by falkon 2 9/1/2015, 18:57

http://www.portaloko.hr/clanak/autobusi-puni-srba-dolaze-pomoci-josipovicu/0/68979/?985783137

Dok se autobusi iz Srbije mogu sresti u Lijepoj našoj na gotovo svim izborima, predsjednik Josipović obrušio se na Hrvate u BIH.
Na jednom od svojih brojnih proputovanja, po tko zna koji put oglasio se Ivo Josipović tvrdeći da je njegov izborni stožer od Državnog izbornog povjerenstva zatražio kontrolu namjere HDZ-a, da za birače u BiH osigura prijevoz autobusima do birališta.

"Jer, ako to organizira HDZ BiH – onda je to zapravo donacija strane pravne osobe, a ako radi naš HDZ u drugoj zemlji – onda je riječ o kršenju izborne šutnje jer je riječ, naravno, o utjecaju na građane", rekao je Josipović, koji se nakon pet uspavanih godina, u naletu straha od gubitka predsjedničke fotelje naglo probudio. Zanimljivo kako predsjedniku smetaju eventualne pogodnosti kojima se izlazi u susret biračima u Bosni i Hercegovini, dok je s druge strane, spavao ili naprosto nije želio primjetiti autobuse birača iz Srbije koji se u vrijeme svakih izbora sliju u našu zemlju. Tko plaća te autobuse, pitanje je koje nikada nitko od predstavnika hrvatske politike nije postavio. Jer to je očito osinje gnijezdo u koje se ne dira. Nije smetalo predsjedniku niti to što je Hrvatima u dijaspori ograničen broj biračkih mjesta pa ih stoga i manji broj izlazi na birališta, a nije mu smetalo niti to što su im umanjili pravo glasa. Njemu, transparentnom i poštenom pravniku kojemu se ljulja pozicija zasmetali su autobusi u Bosni i Hercegovini.

Zar on, licemjer koji na Hrvate u toj zemlji i njihovu obespravljenost pet godina nije obratio pažnju uopće ima pravo i potrebu govoriti im danas što smiju, a što ne smiju činiti uoči izbora? Političke stranke u Hrvatskoj svjesne su da će najneizvijesniji izbori u povijesti ovisiti o svakom glasu pa su u skladu s time sve jake, i manje jake snage dignute na noge. HDZ-ovoj Kolindi Grabar Kitarović jasno je da rezervu za pobjedu na izborima ime upravo u dijaspori, s obzirom da je u prvom krugu izašlo tek 20-tak tisuća birača u dijaspori. Primjera radi, da je Grabar Kitarović u dijaspori dobila 90 tisuća glasova, kao što je to prije pet godina pošlo za rukom Milanu Bandiću, onda bi danas brojala tri posto više od Josipovića. Razlika je mala i iznosi svega nešto više od 22 tisuće u korist Josipovića. Dijaspora, dakako uz angažman i volju HDZ-a to može nadoknaditi. U dijaspori je preko 400 tisuća Hrvata koji imaju pravo glasa. To bi uz izlaznost jednaku onoj iz prvoga kruga bilo dvadeset posto. Njoj bi bilo dovoljno 150 tisuća, ali nije to nešto što se treba prepustiti slučaju. Stoga je isplanirano približiti se biračima dijaspore te im omogućiti dolazak na izbore, kojega im je otežao aktualni režim odredivši da Hrvati u inozemstvu mogu glasati tek u diplomatskim i konzularnim predstavništvima.

Dakako, uz dijasporu koja je vjerna najvećoj oporbenoj stranci, Kolinda Grabar Kitarović dio birača može pronaći u redovima Milana Kujundžića. A takvih je oko sto tisuća, i vrlo je izvjesno da su to oni koji će u drugome krugu svoj glas dati Grabar Kitarović. Neizvjesno je i kome će otići 300 tisuća glasova Ivana Sinčića. Za razliku od HDZ-a koji svoje glasove pokušava skupiti među Hrvatima u dijaspori, Josipović je otišao drugim, po njega očito pravim putem. Glasove će pokušati dobiti u Srbiji, zbližavajući se sa SDSS-ovim Miloradom Pupovcem, s kojim je sve do nedavno vodio žestok obračun nazivajući ga etnobiznismenom. Nije slučajno da se Josipović nakon dvije godine ukazao na proslavi pravoslavnog Božića kod Pupovca jer očekuje dakako i glasove hrvatskih državljana srpske nacionalnosti. A po njih bi, kao na nekim ranijim izborima, primjera radi u Sisačkoj županiji trebali ići autobusi. Očekuje se pored ovih strategija i veća izlaznost,
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 21:33

Ero 1 je napisao/la:O čemu vi raspravljate !!!!!!!!!!

Izbor predsjednika RH - Page 2 1_51fa73633a92e

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 9/1/2015, 22:00

VTZ je napisao/la:
Ero 1 je napisao/la:O čemu vi raspravljate !!!!!!!!!!

Izbor predsjednika RH - Page 2 1_51fa73633a92e

Malo prije ste na HRT mogli čuti odgovore kandidata o poljoprivredi !

Znaju dio problema , ali o svojem doprinosu na uništavanju su šutjeli kao i i onom što kao predsjednik RH mogu pokušati mijenjati !

Predsjednik može predložiti sjednicu Vlade na kojoj može biti i sudjelovati u raspravi !

Vlada ima pravo predlagati zakone !

Tema sjednice Vlade ;

Pisanje prijedloga zakona za strategiju razvoja poljoprivrede RH !

Eto to može inicirati drugarica Kolinda ili drug Ivo !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 9/1/2015, 22:22

Ma boli ih k za poljoprivredu !! Čudi me da nisu rekli da će seljacima dijelit zemlju džaba i otet Todoriću da nama daju pošto od njega imaju samo 1 glas a nas konja je tisuce. Sta nam sve nece izbljuvat ti politicari u kampanji, pa to nisu istine...
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 22:57

Đura, slabo si slušao... Kolinda je objasnila koliko novaca leži neiskorišteno u EU fondovima, koje naši ljudi ne mogu iskoristiti iz razloga što Vlada RH nije odradila svoj dio posla...

Umjesto da pažljivije slušaš ono što je bitno, ti se ovdje bahato razbacuješ sa titulama "drug i drugarica". S time puno više govoriš o sebi, nego o onima koje želiš uvrijediti ili omalovažiti...

Poljska je izvrsno iskoristila ta sredstva EU fondova, povukla je gotovo sve što se moglo (oko 40 milijardi eura). Ranije su imali poljoprivredu sovjetskog tipa, sa sovhozima i kolhozima. Danas imaju modernu popljoprivredu, izvozno orjentiranu...

Tu me je Jakovina prilično razočarao, bio sam uvjeren da će on skupa s Milanovićem i Josipovićem odraditi lavovski dio posla za naše seljake.. Izbor predsjednika RH - Page 2 413475

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 2 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.