AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Izbor predsjednika RH

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 9/1/2015, 23:10

Ali ako količina povučenih sredstava ovisi o Jakovini... ... Kakve to onda ima veze sa Kolindom ili Ivom? Sada su predsjednički izbori a ne parlamentarni izbori. Koji su to konkretni mehanizmi koje će pokrenuti Kolinda kao predsjednica (ili Ivo) pa da se odmah poveća količina povučenih sredstava iz fondova EU, a dok je SDP vlada na čelu države?

Meni usprkos svim 'argumentima' takvog tipa - Kolinda izgleda bolje. Nadam se samo da izgled ne vara.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 9/1/2015, 23:24

Ako ništa drugo, predsjednik države barem može javno ukazivati na goruće probleme i kritizirati nerad vlade, može sazivati izvanredne sjednice Sabora...

Znamo dobro koliko malo Sabor godišnje uopće zasjeda. Zašto ne bi bilo tematske sjednice posvećene poljoprivredi i stanju na selu?

Desetine tisuća mladih ljudi samo u godinu dana iselilo se iz Hrvatske... Nezaposlenost je u stvari još daleko veća, izmišljaju se razni načini kako izbrisati čim više ljudi s tog popisa..

Jel Josipović barem jednom u 5 godina pokušao pokrenuti neku od tih gorućih tema, ili nešto poduzeti po tom pitanju?

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 10/1/2015, 09:14

Pa Ivo je 'ukazivao' na teško stanje i situaciju u društvu. Za njega se ne može reći da nema lijepu riječ. Druga je stvar što to ne kroisti nimalo nama građanima. Uvjeren sam da će i drugi kandidat, ako pobijedi 'ukazivati'. Meni je jasno o čemu se radi a od njihovog 'ukazivanja' nemam velike koristi, zapravo nikakve.

NIkakve tematske sjednice i zasjedanja sabora nama građanima neće pomoći. Ta ekipa je potpuno odvojena od građana koji ih biraju i u ime kojih oni donose zakone. I ne samo to (ovo sada zvuči kao rekalama)... kada se dohvate vlasti kao zastupnici i počnu primati zastupničke beneficije - svi misle da su postali direktori svemira.

Nije onda čudno da se mladi iseljavaju iz Hrvatske. Zapravo uvijek se iseljavalao, mnogi koji su imali hrabrosti i neka tražena znanja, a i koji su imali malo šire vidike vidjeli su da ovdje nema kruha za njih. Neki su se snašli vani, neki ne, neki su se vratili neki se neće nikada vratiti. Taj proces ima svoju dobru i lošu stranu, a trend iseljavanja će se možda preokrenuti tek kada se ovdje pokrene gospodarstvo u većoj mjeri. A to opet ne ovisi o predsjedniku. To će ti Kolinda pričati na slijedećim izborima za n godina. Možda i zavrti priču o nesposobnoj vladi ili o nekom novom nasljeđu prošlosti. Jednostavno - drugo ne znaju.

Meni Kolinda, onako, dobro izgleda. Ne očekujem od nje da će napraviti nekakvo čudo, kao što to nije napravio niti Josipović u svom mandatu. A da u svojim nastupima nevezano trkeljaju oboje to je istina, ali malo propuha i promjene uvijek dobro dođe.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by bhorv 10/1/2015, 10:38

Osobno između ta dva kandidata preferiram Josipovića, jer zasigurno ima IQ veći od Kolinde, ali volio bih pobjedu Kolinde iz razloga da vidim rezultate njenih obečanja.
Inaće po meni institucija predsjednika i sav zaposleni aparat u toj instituciji uopće nije potreban. Bacanje novaca kao nekad i za dva saborska doma..županijski i zastupnički.
Znači ja sam za referendum Hrvatska netreba Predsjednika države. Vlada i premijer je sasvim dovoljan trošak za našu državu.
bhorv
bhorv

Broj postova : 373
Lokacija : ludbreg
Zanimanje : poljodjelac
Registriran : 29.05.2011
9


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 10/1/2015, 10:52

bhorv je napisao/la:Osobno između ta dva kandidata preferiram Josipovića, jer zasigurno ima IQ veći od Kolinde, ali volio bih pobjedu Kolinde iz razloga da vidim rezultate njenih obečanja.
Inaće po meni institucija predsjednika i sav zaposleni aparat u toj instituciji uopće nije potreban. Bacanje novaca kao nekad i za dva saborska doma..županijski i zastupnički.
Znači ja sam za referendum Hrvatska netreba Predsjednika države. Vlada i premijer je sasvim dovoljan trošak za našu državu.

Funkcija predsjednika sa sobom nosi neke bitne ustavne ovlasti, na primjer kod parlamentarnih izbora upravo predsjednik daje ovlasti da formira vladu. Danas više nema stranke koja će imati većinu da samostalno formira vladu, radi se o koalicijama, a to opet znači i brojne igre (trgovanja) ispod stola, i tu je bitno imati čvrstu figuru predsjednika koji će odgovorno shvatiti svoju ulogu u toj priči. A to je samo jedna od predsjedničkih ovlasti.  
Možda bi se i mogla ukinuti funkcija predsjednika, ali to onda povlači za sobom brojne zaknoske promjene, ustavne promjene itd.. Onda treba par godina da to zaživi, pa da se počne sa provedbom itd.. Sve u svemu gubitak vremena kojeg baš i nemamo.
Nemam pojma koliko predsjednički ured troši godišnje, ali budite uvjereni da će bilo od ovo dvoje koje, kada pobijede - trošiti jednako ili više. Možda bi se predsjednik mogao i trebao svesti na nekakvu minimalnu funkciju i trošak, ali sada nije vrijeme za raspravu o tome, pitajte pobjednika poslije izbora što on misli o tome, pa ćete znati kako stvari stoje. Ja se kladim u gjabu praznih flaša, da kada saznamo pobjednika, neće biti priče o takvim stvarima, tko god on bio. Jer nitko se ne odriče 'tako teško' osovojene vlasti.

Ah da... pitanje razine IQ kod kandidata... mislim da ako je to ključni uvijet za predsjednika - tu bi izbor bio lagan (napraviš test među kandidatima i odlučiš), ali sigurno ima puno boljih kandidata po tom pitanju od ovo dvoje. Poznajem ljude koji vjerovatno imaju jako viski IQ, ali jednostavno to ne znači odmah, automatski, da će oni obavljati sve poslove bolje nego netko sa nižim IQ od njih. To je jako relativno. A na kraju ja ne mogu zaključiti iz njihovih nastupa - tko od njih dvoje ima viši IQ.


Zadnja promjena: Fidelito; 10/1/2015, 12:30; ukupno mijenjano 1 put.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 10/1/2015, 11:28

Nema veze koliko je naš predsjednik nekretnina namaknuo, otetih stanova koji su nekad pripadali stvarnom privatnom vlasniku... Ide mu tako dobro da čak i njegova punica nedavno za keš kupuje stan od >100m2 u Zagrebu.

Puni bankovni računi, afere ZAMP, Emporion, Posmrtna pripomoć, izvlačenje 100% iznosa novca s računa banke koja je inače u blokadi. Za kuću na moru morala se čak i oporuka krivotvoriti, ali i to se odradilo.

Drugarice i drugovi, na kraju bih vam samo poručio, mi smo Bundesliga, mi nikad ne lažemo, mi ne krademo, mi smo avangarda.

S verom u boga i Partiju - ZDRAVO!

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 10/1/2015, 12:40

VTZ je napisao/la:Nema veze koliko je naš predsjednik nekretnina namaknuo, otetih stanova koji su nekad pripadali stvarnom privatnom vlasniku... Ide mu tako dobro da čak i njegova punica nedavno za keš kupuje stan od >100m2 u Zagrebu.

Puni bankovni računi, afere ZAMP, Emporion, Posmrtna pripomoć, izvlačenje 100% iznosa novca s računa banke koja je inače u blokadi. Za kuću na moru morala se čak i oporuka krivotvoriti, ali i to se odradilo.

Drugarice i drugovi, na kraju bih vam samo poručio, mi smo Bundesliga, mi nikad ne lažemo, mi ne krademo, mi smo avangarda.

S verom u boga i Partiju - ZDRAVO!

Ako misliš/znaš da je bilo nekakve igre mimo pravila - prijavi to DORH-u. Najbolje u pismanom obliku. Oni će te rado saslušati, oduvijek su bili takvi. Malo nagluhi, ali eto. A rekla-kazala mi nikada nisu dobro sjedala.

Izbornu kampanju ne možeš temeljiti na činjenici da 'onaj drugi' - nije dobar. Ponudi mi nešto prihvatljivo, novo, ali nemoj mi nastupati samo sa kritikom 'onog drugog', to me ne interesira. Ako je kritika 'onog drugog' jedino što mi nudiš - onda me ne zanimaš - kolikogod si lijep. Meni je sada problem da oboje kandidata nastupaju sa jedankom retorikom (kritike 'onog drugog', to im je glavni dio kampanje), pa onda moram birati po ljepoti. Da se barem jedan od kandidata izdigao iznad te jeftine demagogije - to bi cijenio. Ovako oboje vjerovatno smatraju da smi mi, njihovo izborno tijelo, jednostavno preglupi da shvatimo bilo što složenije od odnosa moji-tvoji, naši-vaši. Pa nama, malo inteligentnijim, ostaje ljepota kao jedini kriterij kod izbora. A tu, zna se, tko pobijeđuje.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by VTZ 10/1/2015, 13:35

Fidel, moram ti priznati koliko sam začuđen sad... Pa još je drug Tito rekao da komunisti priznaju samo sud svoje Partije...

Kako je sa pečatom, kojih dimenzija i koliko puta mora biti udaren? Što je sa Ustavnim sudom RH, jesu li ti drugovi kažnjeni što ne izvršavaju partijske zadatke?

VTZ

Broj postova : 421
Lokacija : Varazdin - okolica
Registriran : 04.06.2008
11


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 10/1/2015, 14:45

VTZ je napisao/la:Fidel, moram ti priznati koliko sam začuđen sad... Pa još je drug Tito rekao da komunisti priznaju samo sud svoje Partije...

Kako je sa pečatom, kojih dimenzija i koliko puta mora biti udaren? Što je sa Ustavnim sudom RH, jesu li ti drugovi kažnjeni što ne izvršavaju partijske zadatke?

Začuđen si što ja ne vidim kvalitetu u programima predsjedničkih kandidata, pa moram birati po ljepoti (ili sistemom eci-peci-pet)?
Ili misliš da je dovoljno da se netko predstavi kao kandidat određene partije/političke opcije i to bi kao, onda trebalo biti dovoljno da se glasa za njega? Malo sutra, možda je za tebe to dovoljan uvijet - ali za mene sigurno nije. Bio on 'moj' ili 'tvoj' uvijek se mora dokazivati ako želi da sigurno glasam za njega.

Meni je potpuno svejedno koja politička 'opcija' (navodnici su ključni dio) je na vlasti. Želim sposobnu vlast koja će ustrojiti državu, a koja će biti jednaka prema svim građanima. Znači da doneseni zakoni jednako vrijede za sve. Ne želim da mi kao građaninu i biraču - država lažno podilazi. Hvala, ali ne - hvala lijepo, nije potrebno. Jer svo to podilaženje - uvijek ja (i svi ostali koji rade i nešto proizvode) na kraju moramo platiti. To još velikom broju birača očito nije jasno, a ponajprije predsjedničkim kandidatima koji se natječu u jednostavnom međusobnom palanačkom ogovaranju rekla-kazala. Sa ovakvim kandidatima za predsjednika države ne može nam biti bolje.( Nadam se da sam u krivu, ali nisam.) Prema tome jedini kriterij koji mi na kraju ostaje je ljepota kandidata, jer očito niti jedan ne nudi ništa više.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 10/1/2015, 16:09

Netko tko je bio na vlasti pet godina izjavi da ne želimo takvu Hrvatsku,da to ništa nevalja.Sada on ima riješenja koja će sve promijeniti.Halo ljudi,pa to nije pet mjeseci,to je pet godina u kojima ništa nije napravio.Imao si svoju priliku,doviđenja,završena priča.Što može napraviti Kolinda?Manje od njega nemože sigurno,znači već ne gubimo.Po meni barem pokušava unijeti pozitivnu energiju među ljude,pokrenuti ljude iz depresije,unijeti im vjeru da se vlastitim radom još možemo izvući iz ovoga crnila.Naravno da se za takvo nešto trebaju stvoriti pretpostavke,jer sa ovim sadašnjim poreznim sistemom nema naprijed.Strana ulaganja su dobrodošla,ali samo to nas neće izvući.Narodna mudrost kaže;uzdaj se u se" i u svoje kljuse.Vlada mora naći načina da se digne domaća proizvodnja(npr.poljoprivreda),naravno da treba prepoznati koje su to grane proizvodnje u kojima ima potencijala.Stvorimo pretpostavke razvoja i zasučimo rukave(iskoristimo fondove).Laprdanja o demokraciji,promijeni ustava su prodavanje magle.Radnik nikad nije imao manja prava nego danas,a da ne spominjemo ovrhe,deložacije,harač od 25%...Ukratko,ne sviđa mi se u kojem smjeru Hrvatska ide,jednostavno treba nam zaokret ili ćemo završiti u ponoru.Dali Kolinda to može napraviti,neznam.Znam da to Josipović nije napravio,a imao je priliku i sada ima obraza tražiti još pet godina.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by politicar 11/1/2015, 20:14

politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 11/1/2015, 20:32

Sad nam još fali samo Grobarka bože sačuvaj kuda ova država ide nažalost.
Biće opet lijeva ruka desni džep.
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 11/1/2015, 21:56

Okanimo se svi skupa ispraznog politiziranja nego na parlamentarnim izborima izbacimo i HDZ i SDP iz sabora sa biranjem nekih posve novih ljudi koji nemaju veze sa te dvije stranke. Poljoprivrednika ima jako puno i mogu dobrano odlucivat o sastavu sabora sa svojim glasovima, treba toga postat svjestan.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Pavinjak 11/1/2015, 21:58

Sami smo/ste birali. Što reći više?
Pavinjak
Pavinjak
Moderator
Moderator

Broj postova : 4801
God : 28
Lokacija : Gradište (Vukovarsko-Srijemska)
Zanimanje : Računalni tehničar za strojarstvo
Registriran : 25.06.2008
59


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/pavinjak-t370.htm https://www.facebook.com/traktoristinajboljiljudi https://www.youtube.com/channel/UCq7AG5bTYbvUg1kB0Qhv9Gw

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by 577 11/1/2015, 22:01

najbolje mi je bilo kad je Grobarka govorila kako pozna poljoprivredu i da se ona sama bavila jao .
Nažalost treba ih sve izbaciti iz izbora .
577
577

Broj postova : 2642
God : 35
Lokacija : Otok
Zanimanje : Tehničar za željeznički promet
Registriran : 10.02.2011
28

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 11/1/2015, 22:16

Vidjeti što će biti. Nema smisla unaprijed negativno gledati na stvari, tko god pobijedi. Možda se Kolinda, kao predsjednica, zaista uspješno pozabavi problemima poljoprivrednika, a možda i veliku promjenu donesu nekakve velike promjene Ustava RH Ive Josipovića... Ja mislim da od ovih izbora tko god da pobijedi - ne treba očekivati velike promjene tako da nemam velikih očekivanja niti velikog potencijalnog razočaranja.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by deere power 11/1/2015, 22:31

bilo ko da je pobjedio nema veze za nas jer oni nemaju nikakve ovlasti, mozda neki zakon napravit u svoju korist i to je to, nisam glaso za nikog jer su svi jednako jadni

i da, kako ih nije sramota samo slavit a ljudi gladni, hebe se njima uglavnom ovce su glasale sad ce ih malo šišat ako bude jos šta ostalo, ovo sad sljedi

Izbor predsjednika RH - Page 3 1o36s2
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by politicar 11/1/2015, 23:41

Sinčić i živi zid krenuli prema Pantovčaku gdje se očekuje deložacija Josipovića. cheers
politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 11/1/2015, 23:59

politicar je napisao/la:Sinčić i živi zid krenuli prema Pantovčaku gdje se očekuje deložacija Josipovića. cheers

Posmrzavati će se... navodno je odgođeno do sredine veljače.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by opg biotrava 12/1/2015, 00:42

577 je napisao/la:Sad nam još fali samo Grobarka bože sačuvaj kuda ova država ide nažalost.
Biće opet lijeva ruka desni džep.
Vrijeme će pokazati kuda ide,a možda nas Bog sada i sačuva,jer ovaj dosada nije ga niti priznavao,tako da je bitnije kuda više neide ova država.Što se tiče lopovluka ima jedna izreka koja glasi;čuvaj se onoga koji viče-držite lopova.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Đuro Japarić 12/1/2015, 07:32

politicar je napisao/la:Sinčić i živi zid krenuli prema Pantovčaku gdje se očekuje deložacija Josipovića. cheers

To su drugovi riješili sa Uredom bivšeg predsjednika !Pitanje je da li će imati isti Ured . Problem je što će Milanović morati predložiti rebalans proračuna za nove troškove ureda !

I moj glas je pomogao da pobijedi ljepše zlo !
Kao zapslenica u NATU gospođa Kolinda ima zapovjedni nalog u Ustavu RH ; Predsjednik RH proglasiti će zakone u roku osam dana od kada su doneseni u Hrvatskom saboru !

Zna plavuša pisati i potpisati Ukaz o primjeni zakona X

Sada moramo lobirati kod Vlade i zastupnika da se napišu zakoni u interesu hrvatske poljoprivrede !
Gospođa Kolinda o poljoprivredi a i ribarstvu nema veze !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 07:53

opg biotrava je napisao/la:
577 je napisao/la:Sad nam još fali samo Grobarka bože sačuvaj kuda ova država ide nažalost.
Biće opet lijeva ruka desni džep.
Vrijeme će pokazati kuda ide,a možda nas Bog sada i sačuva,jer ovaj dosada nije ga niti priznavao,tako da je bitnije kuda više neide ova država.Što se tiče lopovluka ima jedna izreka koja glasi;čuvaj se onoga koji viče-držite lopova.

Mislim da bi trebali uzeti riječnik u ruke i točno proučiti što znači riječ agnostik. Vjerovatno nije više previše bitno, ali znanja nikada naodmet. Znači:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Agnosticizam

Na kraju krajeva vjera je osobna stvar/slobodni izbor svakog čovijeka, pa bio on i predsjednik republike. Osim, ako preko vjerskih pitanja ne želiš uređivati svakodnevni život sebi i svima oko sebe, a vidjeli smo koliko je to 'uspješno odrađeno' neki dan u Parizu i kuda tumačenje vjere može voditi (a to i nije najgori slučaj, ali svima nam je relativno blizak). Treba sačuvati distancu i vjeru ne miješati u politiku. Ipak, mislim da niti jedna vjera nije zaslužila spuštanje na razinu politike.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Fidelito 12/1/2015, 07:57

Đuro Japarić je napisao/la:
politicar je napisao/la:Sinčić i živi zid krenuli prema Pantovčaku gdje se očekuje deložacija Josipovića. cheers

To su drugovi riješili sa Uredom bivšeg predsjednika !Pitanje je da li će imati isti Ured . Problem je što će Milanović morati predložiti rebalans proračuna za nove troškove ureda !

I moj glas je pomogao da pobijedi ljepše zlo !
Kao zapslenica u NATU gospođa Kolinda ima zapovjedni nalog u Ustavu RH ; Predsjednik RH proglasiti će zakone u roku osam dana od kada su doneseni u Hrvatskom saboru !

Zna plavuša pisati i potpisati Ukaz o primjeni zakona X

Sada moramo lobirati kod Vlade i zastupnika da se napišu zakoni u interesu hrvatske poljoprivrede !
Gospođa Kolinda o poljoprivredi a i ribarstvu nema veze !

Čini mi se da je profesor Josipović jednom, ne tako davno, izjavio da njemu nije potreban poseban ured 'bivšeg' i da će se on vjerovatno vratiti na fakultet kao redovni profesor. U svakom slučaju u uredu sadašnjeg 'bivšeg' vjerovatno ima mjesta za još jedan stol i stolicu ako se ukaže prijeka potreba.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by falkon 2 12/1/2015, 08:41

u pravu si fidelito, odnosno to je izjavio na prvom sučeljavanju drugog kruga izbora.
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by SteveO 12/1/2015, 09:45

Treba Kovača poslat kod nove precjednice da vidi jel spremna pritisnit vladu za idiotski zakon o polj. zemljistu. Vjerujem da ce ovi iz udruge ici pa ce se znat jel sta bolja od lignje po pitanju dozivljavanja nasih problema.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Izbor predsjednika RH - Page 3 Empty Re: Izbor predsjednika RH

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.