AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Stručnost lokalnih veterinara

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 8/4/2010, 15:06

čekajte malo!

Božidare:ja bih volio vidjeti tebe samo jedinu godinu studija veterine da završiš,samo jednu,pa bih te pitao koliko bi cijenio svoju diplomu..

Šta tebe smeta što doktor vozi golfa keca,to je njegova stvar,on sigurno može kupiti bolji auto,ali čemu mijenjat ono što je dobro?

Prosjek studiranja veterine je 7-8 godina,iako faks traje 12 semestara tj 6 godina,a mjesečna stanarina je s režijama oko 2000 kn u derutnim stanovima,a samo mali broj sretnika živi u studentskim domovima koji imaju opet svoje 'uvjete'.Jel misliš ti o tome?

Znaš li kako se osjećaš kad učiš nekoliko mjeseci pa te profesor sruši na ispitu jer mu nije njegov dan?A otac i mati čekaju da što prije diplomiraš,jer svaki mjesec moraju plaćat 'troškove svog veterinara studenta'.

Slažem se da ima doktora koji pljačkaju,ima toga puno previše u veterini,kao i nestručnih doktora,ali ne mogu dopustit da govoriš o svim veterinarima kao o prevarntskim ološima!

To ti dođe kao kad su bili prosvjedi pa su se čule priče tipa,gle ove,voze ove nabrijane skupe traktore i nama prosvjeduju u gradu,kao da nama ne fali novaca,ajmo sad i mi prosvjedovat.Ili kako je jedan profesor rekao:'Pa oni imaju klimu u tim traktorima zamislite,i još im je teško pa prosvjeduju.Taj svaki traktor košta 100 tisuća eura i onda oni meni prosvjeduju tu...' A isti profesor sjedi u klimatiziranom uredu,radi kad hoće,dobije svaki mjesec plaću od države naravno,i još k tome u KLIMATIZIRANOM AUTU SE VOZI NA MORE,gdje provede mjesec i više dana.

Tako i ti Božidare govoriš,nisi u redu,oprosti..

Uostalom,priča se da će farmeri dobit dozvole da sami smiju aplicirat antibiotike(što se već debelo radi u HR),pa nećeš morat zvat doktora...Ili i ti sam apliciraš antibiotike?A telenja ionako rade seoski poroditelji,da ne kažem 'stručnjaci',tako da veterinaru ne preostaje ništa nego da kad dođe jednom ili dva put godišnje takvom nekom seljaku,da fino složi ceduljicu za pamćenje.A uostalom tu su i putnice i papirići,pa se i tu koji dinar zaradi...

I tako veterinari polako preživljavaju sveopću ekonomsku i kakvusve ne krizu....
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 8/4/2010, 20:40

@Abrkili meštre ,ja predpostavljam da sa tobom nebi bilo nekih većih problema Laughing Veterinar onda i sada ,dva različita pojma .Ma mislim da bi ti radio ko doksa i stvarao rezultate .....

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 9/4/2010, 21:58

Pa gle,ne znam,svakako bi u početku bio profesionalan,a možda bi se kasnije opustio i postao fušaroš.Činjenica je da je najbolja vet.služba na područjima gdje je i jaka konkurencija veterinara.Jednostavno možeš birati kojeg ćeš zvati,pa se onda doktori postavljaju prema seljacima kao prema ozbiljnim klijentima,što bi trebalo biti pravilo broj 1,jer su ti seljaci zapravo oni koji omogućuju život jednom veterinaru.Isto tako,oni koji su ozbiljni farmeri bi trebali biti u profesionalnim odnosima sa veterinarima,ne samo sa onima iz sela,nego i sa drugim vidovima veterine.Naravno i sam sam seljačko 'dite' pa znam da je uvijek malo vremena i za ono što se mora napraviti,ali bilo bi ok da se organiziraju neki zimski seminari i predavanja o recimo higijeni mužnje,pa o dehelmintizaciji i sličnim temama,siguran sam da bi to interesiralo farmere,jer uvijek se čuje nešto novo i nešto zapamti što može biti od velike koristi.
To možda zvuči bezveze za neke veterinare,ali ako educiraju recimo nekoliko ovčara koji broje 1000 ovaca,oni će im svake godine kupovat albendazole protiv metilja,ivermektine protiv šuge,pa vitamine i veterinar jednostavno neće ni morat u to stado,a zaradit će na njemu.I opet svi sretni,zar ne? Eto to je moja filozofija i po meni bi to trebao biti odnos veterinara i seljaka koji ne vidi probleme,nego samo dugoročnu suradnju s visokim stupnjem obostranog povjerenja.
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 9/4/2010, 22:28

Abrkili peace Živ ti meni bio 100 godina ,iskreno ja bi te volio imati u svojoj štali poslje završenog faksa ,jer bi zasigurno s tobom radio dobre rezultate ,ali iskreno ovo govorim ,,,,,,,,,

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 10/4/2010, 13:59

kovaču drago mi je to čuti,kad bi bar kod mene bilo više razumijevanja za struku,bar upola onoliko koliko se pažnje posvećuje neradu... al' to valjda sve ide jedno s drugim,nestručni i nezainteresirani veterinari pa su i farmeri takvi postali i sad to samo ide u krug... Suspect
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Zvonimir 10/4/2010, 17:21

abrkili je napisao/la:kovaču drago mi je to čuti,kad bi bar kod mene bilo više razumijevanja za struku,bar upola onoliko koliko se pažnje posvećuje neradu... al' to valjda sve ide jedno s drugim,nestručni i nezainteresirani veterinari pa su i farmeri takvi postali i sad to samo ide u krug... Suspect

'kili, još si mlad i nadobudan (to je pohvala!). No, vjeruj mi, diploma nije nikome dala znanje (osnove svakako je), već za to trebaju neke godine iskustva. Uči na terenu i od najlošijeg seljaka, budi marljiv i vrijedan i uspjeh ti neće izostati. Za deset godina od diplome bit ćeš "doktor". Tak ti je u svakoj struci.
Ono kaj mi se sviđa kod tebe je to da voliš svoju (buduću) struku, a jasno mi je i zakaj (seljačko dijete koje je raslo sa životinjama).
Glede nerada...pa u ovom se društvo to više cijeni. Radnici (s diplomom ili bez) su "šljakeri" i manje vrijedni od "menađera". Čudno je naše društvo...

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Doktorica vet.med 2/5/2010, 12:58

Poštovani posjetitelji!
Prvi put sam na ovom forumu, pa imam potrebu obratiti se poštovanom gospodinu Božidaru. Doktorica sam veterinarske medicine i želim reagirati na komentare u kojima se blati moja struka od strane ljudi koji nemaju adekvatno znanje o tome što pišu. Mislim da se svaki normalan čovjek može samo nasmijati vašim izjavama. Vidim da vama puno stvari nije jasno. Što se tiče onih sto kuna podvoza, više sam nego sigurna da vam za jednu intervenciju i jedan dolazak nije naplaćen taj iznos. Molim vas da mi opišete o čemu se točno radilo. Zaista mi nije jasno zašto ne promjenite veterinare, kada to u svakom trenutku možete napraviti. Ako vam i drugi neće biti u redu , onda morate shvatiti u kome je stvarni problem. Shvaćam da je ponekad teško prihvatiti osobne mane. Da veterinari u vašem kraju stvarno toliko ne valjaju, onda vjerojatno ljudi nebi tražili njihove usluge nego bi prešli u druge veterinarske organizacije, kojih na vašem terenu, pretpostavljam ima dovoljno.

Doktorica vet.med

Broj postova : 1
Lokacija : križevci
Registriran : 01.05.2010
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by andrlje 2/5/2010, 18:51

Kod nas se u zadnjih godinu dana promijenila veterinarska stanica tj. stari vet. nije dobio koncesiju.
On je svakom kod dolaska naplaćivao 200kn put bez obzira kod koliko je ljudi dolazio, novi veterinar ne naplaćuje ništa-ljudi sad rado zovu veterinara.

Stari vet. nije imao konkurencije i ponašao se tipično monopolistički.
Sad se sve promijenilo.

Draga doktorice veterine-mi te životinje odgajamo od malena-kod nas se rađaju, i kod nas umiru. Mi smo ti koji su sa njima svaki dan i noć,skoro pa kao sa djecom. Te životinje su naš kruh,držimo ih jer ih volimo i jer živimo od njih i netreba imat diplomu da se vidi kad se griješi u liječenju i kad se nestručno ponaša-a griješi svatko, i mi,ali i veterinari i najveći je problem je kad se te pogreške ne priznaju nego nas se proglasi nestručnim.

Ja nikad ne pljujem po veterinarima nego po nadobudnim i nesposobnim veterinarima koji necijene ni životinje ni vlasnike i profit je jedini cilj.
andrlje
andrlje

Broj postova : 263
God : 42
Lokacija : cetingrad
Registriran : 13.03.2009
1


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 2/5/2010, 18:53

Naravno da svoj svoga štiti a seljaci pričaju gluposti!
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by falkon 2 2/5/2010, 19:15

andrlje je napisao/la:Kod nas se u zadnjih godinu dana promijenila veterinarska stanica tj. stari vet. nije dobio koncesiju.
On je svakom kod dolaska naplaćivao 200kn put bez obzira kod koliko je ljudi dolazio, novi veterinar ne naplaćuje ništa-ljudi sad rado zovu veterinara.

Stari vet. nije imao konkurencije i ponašao se tipično monopolistički.
Sad se sve promijenilo.

Draga doktorice veterine-mi te životinje odgajamo od malena-kod nas se rađaju, i kod nas umiru. Mi smo ti koji su sa njima svaki dan i noć,skoro pa kao sa djecom. Te životinje su naš kruh,držimo ih jer ih volimo i jer živimo od njih i netreba imat diplomu da se vidi kad se griješi u liječenju i kad se nestručno ponaša-a griješi svatko, i mi,ali i veterinari i najveći je problem je kad se te pogreške ne priznaju nego nas se proglasi nestručnim.

Ja nikad ne pljujem po veterinarima nego po nadobudnim i nesposobnim veterinarima koji necijene ni životinje ni vlasnike i profit je jedini cilj.

sa ovime napisanim se slažem u potpunosti,
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 2/5/2010, 19:41

falkon 2 je napisao/la:
andrlje je napisao/la:Kod nas se u zadnjih godinu dana promijenila veterinarska stanica tj. stari vet. nije dobio koncesiju.
On je svakom kod dolaska naplaćivao 200kn put bez obzira kod koliko je ljudi dolazio, novi veterinar ne naplaćuje ništa-ljudi sad rado zovu veterinara.

Stari vet. nije imao konkurencije i ponašao se tipično monopolistički.
Sad se sve promijenilo.

Draga doktorice veterine-mi te životinje odgajamo od malena-kod nas se rađaju, i kod nas umiru. Mi smo ti koji su sa njima svaki dan i noć,skoro pa kao sa djecom. Te životinje su naš kruh,držimo ih jer ih volimo i jer živimo od njih i netreba imat diplomu da se vidi kad se griješi u liječenju i kad se nestručno ponaša-a griješi svatko, i mi,ali i veterinari i najveći je problem je kad se te pogreške ne priznaju nego nas se proglasi nestručnim.

Ja nikad ne pljujem po veterinarima nego po nadobudnim i nesposobnim veterinarima koji necijene ni životinje ni vlasnike i profit je jedini cilj.

sa ovime napisanim se slažem u potpunosti,
i ja
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by 21yes 2/5/2010, 20:51

Mi smo prije imali krave i znam da je veterinar bio skup i pazilo se kad ga se zvalo, osjemenjivanje krave je bilo posebna priča, ona dozu s sjemenom naravno da nije donio u spremniku pa kad ne uspije ponovno plačaš punu cijenu, a ni slučajno nema veze da li se s dozom postupa ispravno ili ne. Ako veterinar ima zdravu pravu konkurenciju naravno da je to bolje za korisnika, ima izbor pa će se ovi da zadrže posao morati više truditi, eventualno će usluge biti povoljnije. Inače dajem potporu kolegi forumašu Božidaru da iznosi slobodno svoje mišljenje i najoštrije osuđujem ovakve upade gdje se napada starog i pravog člana foruma. Pozz!

21yes

Broj postova : 296
Lokacija : Severin
Registriran : 06.09.2008
6


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by tine 2/5/2010, 21:41

@doktorica vet.med
Nisam video u ničijem pisanju blatenje struke, a moram priznat, da je i tvoj prilog napisan u pristojnom tonu, iako se ne slažem s njim.

Morat će se i veterina, a i savetodavna služba suočiti s činjenicom, kako su poljoprivrednici, pogotovo veliki, sve više obrazovani i u toku najnovijih saznanja i trendova struke.
Zbog toga i veterinar nije više mali bog, ni kravice ne daju više u špici 10 litara, pa budu steone, iako se donese doza iz vet. stanice u džepu, pa sve više se postavljuju pitanja, da li se veterinar dezinficirao, kad je izašao iz dvorišta, da ne prenese neke zaraze itd.

Obično je u takvim diskusijama s veterinarske strane istaknuta i neobrazovanost toga, koji se žali.
Ni je nemam ni dana kuvarske škole, pa mogu sasvim mjerodavno procjeniti, da li sam bio pristojno poslužen u restoranu za cijenu, koju sam platio.
tine
tine

Broj postova : 414
Lokacija : zali log
Registriran : 17.03.2008
24

→→→ : http://www.agrotine.eu

http://www.agrotine.eu

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by paor 2/5/2010, 21:59

teško onom seljaku gdje ne postoji veterinarska konkurencija...dolaskom kokurencije u moje selo, stvari su se poprilično promijenile, a smjena veterinarskih generacija su pozitivna stvar u tim promjenama
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 4/5/2010, 16:07

paor je napisao/la:teško onom seljaku gdje ne postoji veterinarska konkurencija...dolaskom kokurencije u moje selo, stvari su se poprilično promijenile, a smjena veterinarskih generacija su pozitivna stvar u tim promjenama
Istina ,kod mene u mome kraju postoje dvije privatne i jedna državna veterinarska stanica ,od kad su se pojavile ove dvije privatne ,hoće izginuti od brzine kad natutnje pored sela Very Happy I ja priželjkujem mlađu generaciju veterinara ,mada sam trenutno zadovoljan sa veterinarom koji je u štali ,i četvrti je po redu ,za sad je OK!.

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 23/6/2010, 12:55

Zašto psi u Koprivnici pate?

pita kony78 06 veljače 2009. 21:39

Vjerojatno ne znate, ali u Koprivnici postoji azil za napuštene životinje. Vodila ga je donedavno udruga Južnoeuropska pomoć životinjama. Njihova organizacija, požrtvovnost i besprijekorni uvjeti bili su na razni onih u europskim prijestolnicama. Prije nekoliko mjeseci grad Koprivnica dodijelio je azil i upravljanje istim veterinarskoj stanici Koprivnica. Nakon samo nekoliko mjeseci azil izgleda kao poprište horror filmova. Radno vrijeme radnika u azilu je nezadovoljavajuće, ograničeno na 5 sati dnevno, što nije dovoljno za održavanje objekta unutra niti vani, a niti za posvećivanje vremena održavanju pasa. Psi premalo vremena provode van boksova, nervozni su i depresivni, grizu se međusobno i uništavaju palete i drvene kučice. Higijenski uvjeti su iz dana u dan sve lošiji. Psi koji borave u karanteni su stalno u mokrom jer karantena ne zadovoljava osnovne uvjete za korištenje, nema prozora, mračna je i mokra te se ne može adekvatno čistiti niti dezinficirati. Zarazne bolesti se šire što je rezultiralo sa više smrtnih slučajeva pasa. Zbog loših higijenskih uvjeta karantene i nepridržavanja osnovnih koraka pri prijemu novih pasa crijevni paraziti i buhe su prošireni na pse u vanjskim boksovima. Usprkos primjedbama, veterinari nisu našli rješenje kako pse tretirati protiv buha i krpelja čime ugrožavaju zdravstveno stanje pasa, što dovodi do zaraze piroplazmozom i trakavicom što nepotrebno uzrokuje velike troškove liječenja pasa. S početkom preuzimanja skloništa obećano je da će se karantena urediti i prilagoditi, međutim nije se učinilo još ništa, a karantena i dalje ne odgovara Pravilniku o radu skloništa. Vanjski boksovi se loše održavaju, prljavi su, a spavaonice pasa se ne čiste uopće. Ambulanta koja bi trebala služiti za liječenje bolesnih životinja je prljava i puna mišjeg izmeta. Nepostojanje karantene, izbjegavanje cijepljenja pasa i psi iz skloništa koji slobodno šeću okolicom ozbiljna su kršenja Zakona o zaštiti životinja i Pravilnika o radu skloništa zbog koji je veterinarska inspekcija u mogućnosti zatvoriti sklonište. Kako je to sklonište koje financira i po Zakonu mora imati grad Koprivnica, jasno je da takav loš publicitet unutar i van granica Hrvatske gradu nije potreban. Brojni građani Koprivnice nisu zadovoljni što se zbrinjavanje pasa lutalica prepustilo veterinarskoj stanici Koprivnica jer Udruga za zaštitu životinja je iste pse zbrinjavala sa manje novaca i kvalitetnijom skrbi. Osim toga, nema potrebe da grad omogućava veterinarskoj stanici ostvarivanje profita u skrbi o psima lutalicama kada udruga za zaštitu životinja iste može zbrinuti samo uz nadoknadu troškova njihovih životnih potreba tijekom boravka u skloništu. Ne tako davno, koprivnički gradonačelnik Zvonimir Mršić je izjavio da će Koprivnica imati najbolje sklonište za pse u Hrvatskoj, odmah poslije Dumovca. Danas, on ignorira volontere udruge, njihove molbe, upite, pisma.
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 23/6/2010, 15:55

to se tak ne dela Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 23/6/2010, 21:53

O.P.G.KOVAČ je napisao/la: to se tak ne dela Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
misliš na mene ili veterinare?
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 24/6/2010, 13:29

BOŽIDAR je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la: to se tak ne dela Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
misliš na mene ili veterinare?
Pa Božidare ! prijatelju ,na veterinare naravno .I apsolutno podržavam tvoj post u kojem želiš upozoriti na nepravilnosti ,nestručnost ,itd...

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by mario 25/6/2010, 13:49

nekak sam neopredjeljen, svako malo vidim nekog da kopa po smeću u potrazi za bocama a ti isti političari troše novce za životinje koje najčešće borave dugo vremena u azilu
mario
mario

Broj postova : 300
Lokacija : Nedelišće
Zanimanje : kemičar
Registriran : 18.07.2009
0

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 25/6/2010, 20:41

Mario onda ne bi trebalo otvarati azile za životinje nego ih poubijati na ulici (naravno one bez vlasnika)
U ovom slučaju u Koprivnici azil je otvoren i novac je potrošen a životinjama je lošije nego na olici.

U postu sam samo htio ukazati na stručnost lokalnih veterinara! a što se tiče azila za životinje trebalo bi otvoriti novu temu!
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by mario 27/6/2010, 10:48

A čuj svi trče za zaradom. Sumjnam da su svi loši vet u vet. KC. Kaj si more pomoći jedan veterinar ak mu gazda neda raditi kak treba. Kaj bu rekao to se meni ne sviđa idem na burzu. Dela i kuš je.
mario
mario

Broj postova : 300
Lokacija : Nedelišće
Zanimanje : kemičar
Registriran : 18.07.2009
0

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by ruddynjo 5/7/2010, 22:11

...neznam kako je kod drugih ali kod nas je cijena osjemenjivanja krave 150 kn i svaki puta plaćaš 50 kn dok ne ostane osjemenita, a poslije 6 puta ide đaba dok ne ostane steona...nama su probali uvalit neko sjeme nekvalitetno za kravu i stari poludio i pusti našeg bika i odmah je ostala steona (za one koji ne znaju prirodnim putem oplodnja je 100%, ali se mogu i pojaviti neke bolesti)...

ruddynjo

Broj postova : 25
God : 33
Lokacija : Bošnjaci
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar opći
Registriran : 07.05.2009
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by IVAN DF180.7 5/7/2010, 23:57

ruddynjo je napisao/la:(za one koji ne znaju prirodnim putem oplodnja je 100%, ali se mogu i pojaviti neke bolesti)...

o kakvim je bolestima riječ,dali je nešto ozbiljno

dali je netko imao iskustva sa prirodnim osjemenjivanjem,dali biste to preporučili i drugima
IVAN DF180.7
IVAN DF180.7

Broj postova : 287
God : 30
Lokacija : Karlovac
Zanimanje : učenik
Registriran : 04.06.2010
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by ruddynjo 6/7/2010, 01:04

...ja bi rado preporučio...nisu nikakve ozbiljne...slično kao i sa ljudima...na svako 15 tele nega genetska nepravilnost...ali stvar je da moraš pazit kojeg ćeš bika i kako parit sa kravom...nesmije biti 3 koljena u nikakvom srodstvu preporučljivo 4....

ruddynjo

Broj postova : 25
God : 33
Lokacija : Bošnjaci
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar opći
Registriran : 07.05.2009
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 3 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]


DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.