AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Stručnost lokalnih veterinara

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by ruddynjo 17/7/2010, 20:18

kiwi je napisao/la:Hi Forumasi

Sto se tice upotrebe bika to nija losa ideja. Sve farme na zapadu imaju svog bika za telad koja idu u tov.
Ja osbno milsim da je svaki Simentalac koji nije krizan sa RH dobar za tova.

Na Novom Zelandu koriste Angus na Holstein i Jersy. Navdno so za tov i Angus medjutim to je toliko malo, crno i ruzno. Sad se vise korisit Hereford koji je slican u izgledu Simenralcu stim da nema mlika nist. U Nizosemkoj koriste cak Holstein bikove od svoji krava.

Problem sa bikovima ovdje su:
1) Povrede radnika ako nije dehorned i to kod u tovu oko 30-40%
2) Zarazne bolsti medjutim to se moze rjesiti
3) Unistenje genetskog potencijala stada ako se telad ostavaljaju za muzare
4) Rizik je imati bika zato treba imati pravu spremu jer je to ludo bice

Prednosti
1) Svako vjestacko osjemenjavanje i ima isto jedan dio rizika da se osteti maternica tako da koristenjem bika odmoris kravu
2) Odrzava se prirodni instinkt kod krava.

Najbolji je kombimacija jedne godine jedno a druge godine drugo. Oni koji ostave bikove da ga testiraju na spolne bolesti.

Ni u kojem slucaju ja ne bi ostavlajo telad koja su osjemenjena od bikova za podmladak; to je samo za tova.

Pozdrav
E


...šefe potpuno se slažem s tobom...

ruddynjo

Broj postova : 25
God : 33
Lokacija : Bošnjaci
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar opći
Registriran : 07.05.2009
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 1/9/2010, 19:49

Nemogu a da ne ispričam jučerašnje ponašanje veterinara ,prilikom dolaska da cijepi krave protiv bedrenice ,Digla se tolika frka da sam bio optužen da sam vrijeđao pogrdno nadležnu inspektoricu da sam vrijeđao dotičnog i da mu nisam dozvolio ulazak u štalu ,to je gospodin naveo u svom izvješću koje je predao nadležnom inspektoratu .Stvarna situacija se odvijala ovako .Dolaze nenajavljeno, kao da je ratno stanje sa nekakvom drekom zašto sukrave vani zašto nisu u štali .reagiram na kulturan način bez vrijeđanaja ,krave se žurno spraćaju u štalu ,metež živi, krave uskaču u valove neće na mjesta ,ali dobro sve su se nekako povezale ,postavljam pitanje veterinaru dali je ušao u štalu preko dez_barijere kaže nisam ,zašto pitam ,on odgovara ,tebe ću pitati šta ću ja raditi ,moj odgovor je bio samo ,"nemože to tako" dalje se sve odradilo u totalnoj tišini .Kao da sam znao da će me gospodin veterinar koji je još uvijek zarobljen u jednopartijskom sistemu oblatiti jer se njemu kao nesmiješ suprostaviti ama baš nikako Very Happy

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 1/9/2010, 21:08

samo tako kovaču,podržavam te...

apsolutno si u pravu,ne daj se.A da je situacija opsadna,svakako je i svi su napeti,svatko može oboliti od antraksa,kao i u ratu dobiti metak,s tim da oni na fronti imaju veće šanse,a ovdje je fronta svuda oko vas.
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 1/9/2010, 21:23

Kovač dobro si postupio.
Ali kada k meni veterinar dolazi ne najavljeno kažem mu krave su ti u štali pa izvoli obaviti posao za koji si plaćen.
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 1/9/2010, 21:32

BOŽIDAR je napisao/la:Kovač dobro si postupio.
Ali kada k meni veterinar dolazi ne najavljeno kažem mu krave su ti u štali pa izvoli obaviti posao za koji si plaćen.
neću odustati kad znam da sam u pravu ,krše se moja osnovna ljudska prava ,tip dolazi sa maskom na licu i rukavicama ,i ulazi u štalu bez da ugazi u dez-barijeru ,tko je tu lud Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 684261 neznam hoćemo li se igrati pravila ili ćemo poštovati pravila ,danas sam bio u inspektoratu na razgovoru sa glavnom inspektoricom i iznio sam svoju stranu priče ,želim razbijati stereotipni način ponašanja ,i želim na sve moguće načine graditi ovo bolesno društvo prema boljem ...

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 1/9/2010, 21:38

abrkili je napisao/la:samo tako kovaču,podržavam te...

apsolutno si u pravu,ne daj se.A da je situacija opsadna,svakako je i svi su napeti,svatko može oboliti od antraksa,kao i u ratu dobiti metak,s tim da oni na fronti imaju veće šanse,a ovdje je fronta svuda oko vas.
ova situacija samo potvrđuje moju tezu da trebamo mlade stručnjake s kojima bi radili rezultate ,Likovi koji su svoju karijeru gradili u bivšem sistemu i nemogu se naviknuti na demokraciju to je njihov problem.Pripremam dopis i veterinartskoj komori idem do kraja .

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Mata imt 540 1/9/2010, 21:42

svaka čast Kovač dok god im se ne suprotstavi čovjek oni i dalje samo gaze .... isto velika podrška od mene
Mata imt 540
Mata imt 540

Broj postova : 1250
God : 35
Lokacija : Mala Mlaka Novi Zagreb
Zanimanje : po zanimanju strojarski tehničar
Registriran : 14.03.2008
1

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by nemesis 22/11/2010, 20:30

vidim da se govori o nećemu što je meni interesantno pa ću malo i ja pisati.

Prije nekoliko mjeseci kolega i ja smo pokrenuli vlastiti posao, oboje smo veterinari i odlućili smo dobrano zasukati rukave. otišli smo u Mađarsku na razgovor u jednu svijetski poznatu kompaniju i tražili da nam daju da ih zastupamo u Hrvatskoj, nakon natezanja od oko par mjeseci uspijeli smo u naumu.
Onda smo se okrenuli farmerima i svima koji proizvode i žele proizvoditi i rekli dat ćemo sve od sebe da postignemo cilj koji ste si sami zacrtali, radimo na dialogu, oni pričaju a mi slušamo, sve individualno i u skladu s njihovim mogučnostima i želji za napretkom, kao da je to naša vlastita proizvodnja.

samo da spomenem kako mi je drago da ovdje postoji netko kao abrkili, mladi budući veterinar, koji je pun entuzijazma i volje a već i stručnosti da pomogne drugima,

Kolega i ja nemam nikakve ovlasti glede liječenja pošto nismo pokrenuli vlastitu veterinarsku praksu, tako da nismo kako bi se rekli klasićni veterinari, ljudima uvijek nastojimo objasniti vrijednosti profilakse i otvoriti im oći da spoznaju i uoće kljućne trenutke u svojim proizvodnjama ma kakve god one bile.
Ja ne mogu reći da sve znam, ali trudim se naućiti što više i svaki dan čovjek kada radi ovakav posao mora puno čitati i slušati, tehnologije se mijenjaju, mijenja se genetika, zahtjevi tržišta, danas više nego ikada prije, treba biti u toku i menađment je za to odgovoran da vodi proizvodnju u pravom smjeru.

svi vi na forumu tu ste jer ste nešto tražili, željeli nešto naučiti, odskačete od ostalih i borite se, žao mi je što u vašim veterinarima ne možete naći stručnog suradnika, nekoga kome je stalo do vas jer bez vas nema niti njega. Znam za odnose koji potjeću još iz starih prošlih vremena, bio sam u puno situcija kada sam vidio kako treba a i ne treba raditi, Kod nekih od vas sam bio sigurno i u vašim farmam...

da ne duljim, nadam se da će u vremenima koja dolaze ipak prevladati znanje i stručnost kao i međusobno razumijevanje, nisu veterinari tu da vam uzimaju novac oni su tu da vam pomognu da ih zaradite, zato iskoristite ih i cijenite one koji vam pomažu, druge će ionako riješiti vrijeme, otkaz ili zatvaranje vlastitih radnji prije ili poslije.

nemesis
nemesis

Broj postova : 22
God : 39
Lokacija : podravina
Zanimanje : samozaposlen
Registriran : 22.11.2010
0

→→→ : VIŠE

http://www.purinatakarmany.co.hu

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 23/11/2010, 10:06

nemesis je napisao/la:vidim da se govori o nećemu što je meni interesantno pa ću malo i ja pisati.

Prije nekoliko mjeseci kolega i ja smo pokrenuli vlastiti posao, oboje smo veterinari i odlućili smo dobrano zasukati rukave. otišli smo u Mađarsku na razgovor u jednu svijetski poznatu kompaniju i tražili da nam daju da ih zastupamo u Hrvatskoj, nakon natezanja od oko par mjeseci uspijeli smo u naumu.
Onda smo se okrenuli farmerima i svima koji proizvode i žele proizvoditi i rekli dat ćemo sve od sebe da postignemo cilj koji ste si sami zacrtali, radimo na dialogu, oni pričaju a mi slušamo, sve individualno i u skladu s njihovim mogučnostima i želji za napretkom, kao da je to naša vlastita proizvodnja.

samo da spomenem kako mi je drago da ovdje postoji netko kao abrkili, mladi budući veterinar, koji je pun entuzijazma i volje a već i stručnosti da pomogne drugima,

Kolega i ja nemam nikakve ovlasti glede liječenja pošto nismo pokrenuli vlastitu veterinarsku praksu, tako da nismo kako bi se rekli klasićni veterinari, ljudima uvijek nastojimo objasniti vrijednosti profilakse i otvoriti im oći da spoznaju i uoće kljućne trenutke u svojim proizvodnjama ma kakve god one bile.
Ja ne mogu reći da sve znam, ali trudim se naućiti što više i svaki dan čovjek kada radi ovakav posao mora puno čitati i slušati, tehnologije se mijenjaju, mijenja se genetika, zahtjevi tržišta, danas više nego ikada prije, treba biti u toku i menađment je za to odgovoran da vodi proizvodnju u pravom smjeru.

svi vi na forumu tu ste jer ste nešto tražili, željeli nešto naučiti, odskačete od ostalih i borite se, žao mi je što u vašim veterinarima ne možete naći stručnog suradnika, nekoga kome je stalo do vas jer bez vas nema niti njega. Znam za odnose koji potjeću još iz starih prošlih vremena, bio sam u puno situcija kada sam vidio kako treba a i ne treba raditi, Kod nekih od vas sam bio sigurno i u vašim farmam...

da ne duljim, nadam se da će u vremenima koja dolaze ipak prevladati znanje i stručnost kao i međusobno razumijevanje, nisu veterinari tu da vam uzimaju novac oni su tu da vam pomognu da ih zaradite, zato iskoristite ih i cijenite one koji vam pomažu, druge će ionako riješiti vrijeme, otkaz ili zatvaranje vlastitih radnji prije ili poslije.

clap

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 23/11/2010, 15:00

evo,ima nade za dobru suradnju veterinara i stočara! Laughing

kolega potpisujem! Wink
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 23/11/2010, 17:35

abrkili je napisao/la:evo,ima nade za dobru suradnju veterinara i stočara! Laughing

kolega potpisujem! Wink
daj bože
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by lupa 10/2/2011, 23:09

pozdrav nemesis!
molim te da mi ustupiš neki kontakt telefon, ova tvoja ideja o savjetovanjima me zanima pa ako se možemo čuti i eventualno vidjeti bilo bi mi drago. pozdrav tebi iostalim forumašima!

lupa

Broj postova : 1
Lokacija : križevci
Registriran : 10.02.2011
0


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 18/3/2011, 13:58

Moram priznati da sa veterinarima u mom kraju ide na bolje! U našoj ambulanti radi jedan mladi veterinar, on se zaista zauzima kod lječenja stoke i osjemenjivanja krava, radi sve po ps-u kad osjemenjuje kravu prvo ju dobro pregleda pa ako je zdrava onda ju osjemeni , naravno on vozi kontenjer sa sobom. do sada osjemenio 2 krave obadvije ostale bređe od prvi put!

imao sam problem sa prašenjem krmače, prasci su dugo izlazili, kada ju je pregledao dao inekciju krmača se oprasila za 15 minuta digla se i pila vode...

izgleda da je u mojoj zabiti krenulo na bolje, svi koji pratite moje teme znate da sam iz 40 krava spao na 6 krava, uglavnom zbog loših veterinara

BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by O.P.G.KOVAČ 18/3/2011, 20:12

Kako se ono kaže uvijek u crnome ima malo bijeloga .Kolega božodar,znači da sad slijedi povratak ponovo na 40 komada Smile

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 19/3/2011, 07:09

to je jako dug put, treba desetak godina da bi se došlo do tog broja krava. A ne znam dali imam više i volje
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by branko 19/3/2011, 09:31

BOŽIDAR je napisao/la:imao sam problem sa prašenjem krmače, prasci su dugo izlazili, kada ju je pregledao dao inekciju krmača se oprasila za 15 minuta digla se i pila vode...

ovo si ja rjesavam sam , pricekam da izadje prvi i onda joj shibnem 1,5 kubik oxytocina (kod nas je to hypophysan) i ako se ne oprasi u roku od sat vremena onda joj jos dam 1 kubik. veterinari im obicno daju jednokratno od 3 do 5 kubika ovisno o tezini. ali onda postoji mogucnost preburnog djelovanja pa moze izbaciti i maternicu. dok ovak u split apliciranju je to puno manja vjerojatnost jer im se ta kolicina inace daje ako nemaju mlijeko ili ne daju sisati.
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 19/3/2011, 10:08

do sad nisam imao takvih problema, to mi je stara krmača i mislim da ju budem izlućio iz proizvodnje
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Baranjac 22 19/3/2011, 12:23

ja sam radio na farmi od 200 krmaca mi smo kad se pocne prasit krmaca dali sto kaze branko 3 kubika oxytocina i uzto jos 30 kubika calcija krmaci i ako se krmaca neoprasi za dva sata ili razmak od praseta do prasete ima vise od pola sata onda smo sa rukom izvlacili prasce kod nas na farmi je veterinar sam donjio ljekove a sve smo mi sami davali i radili.

Baranjac 22

Broj postova : 104
Lokacija : Njemacka
Registriran : 19.01.2011
0

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 14/11/2012, 08:13

Netko je procitao moje postove ,u ovoj temi, vodirelju veterinarske ambulante u Sokolovcu. Makar nisam nikoga imenovao u svojim postovima voditelj veterinarske ambulante u Sokolovcu se je pronašao u njima, naravno nastala je jednostrana vika i galama i na kraju me doktor veterine izbacio iz svog ureda, to vam dovoljno govori o bahatosti doticnog. Žao mi je što me nije doticni gospodin demantirao ovdje na forumu.
Smatram da je moje pisanje ipak donjelo napredak veterinari su pokupovali nove automobile a sjeme nose u kontenjerima...
Napominjem da je u ambulanti jedan mladi veterinar koji savjesno i odgovorno radi svoj posao njemu sve pohvale.
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by mačor 14/11/2012, 10:02

ja sam mislio da ove forume samo seljaci čitaju, veterinari valjda imaju neki svoj stručni forum
mačor
mačor

Broj postova : 796
Lokacija : ajme
Registriran : 28.07.2011
12


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by zvončica 14/11/2012, 12:20

Ovakvi bi postovi trebali poslužiti veterinarima da pokušaju poboljšati svoju uslugu...na žalost, oni još uvijek ne shvaćaju da će, ako propadnemo mi, propasti i oni. Općenito, ako usporedimo dvije službe koje bi trebale raditi na zaštiti i boljitku stočarstva: selekciju i vetrinare, možemo samo primijetiti velika odstupanja. Jedni kude druge i uzvisuju sebe. A i jedni i drugi žive od nas.
Pa neka se pjene, očito je ovo piskaranje imalo i neke koristi...nose kontejnere....iako još uvijek postoje i oni koji sjeme nose u džepu i direktno osjemenjuju, bez otapanja.

zvončica

Broj postova : 22
Lokacija : Podravina
Registriran : 01.04.2012
1


[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 14/11/2012, 15:28

mačor je napisao/la:ja sam mislio da ove forume samo seljaci čitaju, veterinari valjda imaju neki svoj stručni forum

Nemaju veterinari svog foruma nažalost.
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by BOZIDAR 14/11/2012, 16:44

mislim da sam ,,surfajuci internetom, negdje naletio i na veterinarski forum
BOZIDAR
BOZIDAR

Broj postova : 1480
God : 51
Lokacija : ŠIROKO SELO
Registriran : 17.08.2008
10

→→→ : VIŠE

http://picasaweb.google.hr/boidarduda/POLJOPRIVREDAISLINO?feat=d

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by abrkili 14/11/2012, 17:10

Vjerojatno srpski, koliko znam HR to nema..
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by branko 14/11/2012, 18:21

da radi se o srpskom vet. portalu [You must be registered and logged in to see this link.]
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

Stručnost lokalnih veterinara - Page 5 Empty Re: Stručnost lokalnih veterinara

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]


DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.