AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by vedran_kc 5/7/2011, 22:40

Nismo imali takav slučaj, imali smo sličan, ali sa crnim dimom. Dok je kombajn bio u većem opterećenju gubio je okretaje i bacao crni dim, promjenili smo filter goriva i problem se riješio, ali za 2 dana opet, nema snage i dim, opet mjenjamo filter i tako u nedogled. Dok jednom nisam kosio, a nisam imao rezerve filter, i dok se kombajn počeo gušiti, odem k motoru i probam odzračivati, a kad ono zraka kao u priči. Pogledam crijevo od filtera do ac-pumpe i vidim da je lagano masno. Promjenim crijevo i kombajn odmah leti po polju, a filter nije uopće mjenjan poslije tog.
vedran_kc
vedran_kc

Broj postova : 2181
God : 36
Lokacija : Podravina
Zanimanje : poljoprivreda
Registriran : 10.03.2008
29


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by Fidelito 5/7/2011, 23:54

Ja bih počeo od dizni, tu ti vjerovatno neće pomoći odšarafljivanje lajtunga na diznama kada motor radi, jer motor radi dobro, dizna samo zašteka ponekad u radu, skini sve dizne i promjeni uloške. To nebi trebao biti veliki posao i trošak. Ako je dizna promjena filtera neće vjerovatno pomoći, ali dobro je promjeniti filtere goriva ako mjenjaš dizne, posebno ako ne znaš kada je mjenjan. Možeš pogledati turbo, skini usisnu cijev i zavrti ga rukom mora se lako vrtiti, ne smije biti lufta aksijalno, ali može biti malo lufta malo radijalno, ali to ovisi o turbini. Ne smije biti ulja na izlazu iz turbine (niti na zračnom niti na ispušnom dijelu). Turbina nastrada najviše kod čestih pokretanja motora i gašenja motora kada je dobro zgrijan. Postoje i servisi koji rade samo turbine. Ali kod tebe, ako je turbina, ona jednostavno propušta ulje, a za sada se vrti dobro, ako ima snage. Ako fali lopatica na turbini, onda obavezno prilikom promjene dobro pregledaj usisnu cijev zraka do turbine i potraži te dijelove, jer će u protivnom nova turbuna vrlo kratko trajati. Što se tiče potrošnje ulja, moraš biti siguran da ulje negdje ne curi van iz motora, da je motor suh i onda se može promatrati potrošnja ulja.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 09:50

Na curi nigdje, gledao je ispod motora, nego izgleda bas spali ulja dosta, onda ne znam jel to moze biti do dizni ? Rec cu mu da sve pogleda, cudan je problem skroz, radi sve u najboljem redu a kad ga vidis na njivi ispaljuje svako malo plavi dim u nebo.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by pege25 6/7/2011, 10:06

Koliko je dugo kombajn kod njega? i koje motorno ulje koristi ?

Za ovo bacanje dima sam gotovo siguran da je riječ o dizni ,a zašto ujedno troši toliko ulja e tu može biti više faktora ,samo me malo zbunjuje kad kažeš da motor ima snage ,čisto i nadasve odlično radi a ujedno troši puno ulja...zbilja čudno Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 684261

Pa dali ste razgovarali što još s kakvim majstorom što on kaže
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by Fidelito 6/7/2011, 11:55

Potrošnju ulja treba gledati kao postotak na potrošnju goriva. Neznam koji je postotak normalan, ali znam da je dosta visok. Neka ulja se troše brže, neka sporije. Neka ulja uredno jače isparavaju, posebno kod zrakom hlađenih motora koji i inače rade na višim radnim temperaturama. Postoje i motori koji troše ulje od kada su novi, i potpuno su ispravni. Znam da kada promjenim ulje, na početku (neposredno poslije promjene) troši više, dok se neposredno prije promjene (kada je staro ulje) ta potrošnja znatno se smanjuje. Svi motori troše ulje, ali neki troše toliko malo da je to skoro neprimjetno, a i bolje je da se troši ulje na kliznim površinama - nego motor. Ulje je ipak jeftinije. Ali kod motora koji su skloni potrošnji ulja treba više pažnje posvetiti kontroli razine ulja u motoru.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 14:53

Bio danas majstor i skinio turbo, ovaj dio od usisa je mokar od ulja i u Auto Mario servisu u VK kazu da nije turbo i da on ne moze toliko trosit ulja nit moze dimit svako malo ako turbo ne valja, on kad ode ili dimi stalno ili je turbo ispravan. Lik je rekao da je turbo dobar ali ce ga svakako prepakovat. Ovaj sto je skidao turbo kaze da su klipovi i ispuh suhi pa da onda nebi trebale biti karike u pitanju. Tek je uzeo kombajn a stavlja Super Turbo, ulje nije problem. Sta bi moglo bit, sad nam tek nije jasno !? Zna se neki okvir koliko trose normalno ulja ovi motori ali ovaj dimi u naletima plavo i trosi ulje. Motor ne mjenja zvuk nit padaju okretaji, samo baci taj dim. Ako su dizne onda nebi trosio ulje zbog njih ?
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by jd4755 6/7/2011, 15:15

SteveO je napisao/la:Bio danas majstor i skinio turbo, ovaj dio od usisa je mokar od ulja i u Auto Mario servisu u VK kazu da nije turbo i da on ne moze toliko trosit ulja nit moze dimit svako malo ako turbo ne valja, on kad ode ili dimi stalno ili je turbo ispravan. Lik je rekao da je turbo dobar ali ce ga svakako prepakovat. Ovaj sto je skidao turbo kaze da su klipovi i ispuh suhi pa da onda nebi trebale biti karike u pitanju. Tek je uzeo kombajn a stavlja Super Turbo, ulje nije problem. Sta bi moglo bit, sad nam tek nije jasno !? Zna se neki okvir koliko trose normalno ulja ovi motori ali ovaj dimi u naletima plavo i trosi ulje. Motor ne mjenja zvuk nit padaju okretaji, samo baci taj dim. Ako su dizne onda nebi trosio ulje zbog njih ?

Moguće ja da pokraj vodilice ventila propusti malo ulja i to tek kad se nakupi u klackalicama a moglo bi izgledati baš kako opisuješ u intervalima.To ne mora biti velika količina ulja da bi se vidjelo na ispušnoj grani ali malo po malo i nakupi se.Normalna količina potrošenog ulja je do 1% od količine goriva( piše za tam-ov motor na đđ).
jd4755
jd4755

Broj postova : 1819
God : 60
Lokacija : Nova Gradiška
Zanimanje : poljoprivreda-ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 6/7/2011, 15:40

nisam cito bas sve ovo ali ljudi pa ako dimi plavo kako kaze onda nema sanse da trosi ulje a vi svi samo napali na ulje, kad motor trosi ulje onda ide bijeli dim nikako plavi a kad je plav onda ima problema sa gorivom, vjerovatno ne 1 dizna ne radi kako spada

reci tom tvom da uzme kljuc i odvrce jednu po jednu diznu (cijev za dovod goriva) ali lagano i tako redom nace kvar, kad pogodi koja je dizna u karu motor ce radit normalno i onda odma nek ju vadi
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by pege25 6/7/2011, 15:52

DP to sam i ja reko ali ne zgodni kaže da nisu dizne Smile
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 6/7/2011, 15:55

ma nemaju oni pojma izgleda ili ne zna objasnit sta je, ovo kako je objasnio mora bit dizna neka, a i taj majstor je neki zesci, ili ih samo oce oderat pa bolje da sutimo nek covjek zaradi Very Happy
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by pege25 6/7/2011, 16:10

Ma da jesam glup Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 413475 pa taj tvz majstor če sad iči nekim redom pa raskupusti pola motora kombajna da bi došao do dizni i reko up evo sve sam napravio kad gle ono ovako banalni kvar...
Znači plavi dim na trzaje baca zbog nevaljale dizne i točka...za ostalo neznam kad bih čuo i vidi motor kombajna znao bih što muje ovako za ovo prvo sam gotovo 100% siguran a za ostalo za sad ....bip bip


Još jednom - ako baca plavi dim na trzaje to jedna od dizni neradi dobro....e sada ako troši ulje to je nešto drugo..

Ali kao zgodni veli da motor negubi snagu i radi ko curica nikako mi nije jasno kako onda troši ulje....valjda če majstori od zgodnog odgonetnuti tu nepoznanicu lijepo zaraditi a zgodni nama reči u čemu je na kraju bio problem... tako da i mi znamo i neučimo se na vlastitim greškama ...nadam se Very Happy


Zgodni cheers Wink
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 18:43

Nije dirao dizne jer trosi ulje, da ne dira ulje prvo bi isao na dizne naravno a kad je vidio da je usis mokar od ulja rekao je da se turbo mora prepakovat jer usis mora biti suh. Kad sutra turbo popravi onda ce vjerojatno dizne i pumpu gledat.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 6/7/2011, 20:00

ja sad vise ne razumijem jel on na kraju dimi plavo ili trosi ulje, ili i jedno i drugo Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 684261 ne moze se nikako odgonetnit ovaj problem

ako trosi tako puno ulja, ne vjerujem da sve ode na turbinu, motor je los ni nema vise price, nek se spremi za gneralku
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 20:24

Trosi ulje i dimi plavo u intervalima, dakle ne stalno nego kad radi pun gas svakih 10-15 sekundi izbaci plavi dim na sekundu i onda opet normalno. Dakle sve je normalno ali odes na njivu odvalis pun gas i krenes vrsit i onda gledas za kombajnom kako svakih 15 sekundi izbaci plavi dim u nebo, dakle ne dimi stalno nego samo pukne jednu sekundu plavog dima svako malo. Snage ima, sve radi, pali dobro, jedino trosi ulje i baca plavi dim svako malo ali ne stalno i cijelo vrijeme. I nisam ja rekao da nisu dizne nego ih majstor nije isao pregledavat kad mu je receno da trosi ulje motor jer je veci problem sto trosi ulje nego sto dimi pa je rekao da je turbo a sad kad bude turbo onda ce gledat dizne jer moze bit da zbog turba trosi ulje a da zbog dizni baca taj ruzni dim, dakle 2 odvojena problema od kojih se oba moraju rijesiti, usisna grana je bila cijela mokra od ulja pa je on reko da je to razlog sto dimi plavo jer to mora biti suho ali ce se vidim jel ima razlike kad turbo dođe sa remonta.

Jel sad jasnije ? Very Happy
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by gourmet 6/7/2011, 20:39

nemam pojima o ovoj temi i nisam pročitao niti jedan post ali......mislim
probaj tankirati lož-ulje, možda će dimiti crveno...Very Happy
e onda si siguran da je stvar u boji goriva Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 533195

ma šalamala

gourmet

Broj postova : 94
Lokacija : zaprešić
Registriran : 13.05.2011
0

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 6/7/2011, 20:42

stevo reci majstoru da motor koji trosi ulje na baca plavi tim vec bijeli

sad je jasnije Very Happy al priznaj zakompliciro si ga gadno
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by gourmet 6/7/2011, 20:51

veli moj majstor ( vodoinstalater), gumice na ventilima i stavlja 20€ na kladionicu.
inače, hižu je napravil od prve sportske kladionice
veli da je tak bilo i na stojadinu, a bormeč i na golfu jedinici

gourmet

Broj postova : 94
Lokacija : zaprešić
Registriran : 13.05.2011
0

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 21:01

A mislio sam da sam jasno sažeo Smile

- troši ulje
- ne dimi stalno plavo nego svakih 15 sekundi zadimi po sekundu plavo, nema pravila u razmacima

Eto ga Smile
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 6/7/2011, 21:05

dobro, jesi skuzio onda kako sam objasnio da isprobate dizne? tako se vidi a ne vadit ih pa nosit na stroj, mada ne znam kakav vam je majstor sta ce predlozit ali to moze on i sam probat
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 21:10

Da, znam, tako je majstor na JD osmici isprobavao dizne Smile To je poznata metoda. A problem je sto pola kaze dizne a sad ovaj kaze da su gumice na ventilima sto isto ima smisla i de sad znaj nego moras raskopat motor a sezona. Al vidit ce kad turbo dodje.

Tnx
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by vedran_kc 6/7/2011, 21:42

SteveO je napisao/la:Bio danas majstor i skinio turbo, ovaj dio od usisa je mokar od ulja i u Auto Mario servisu u VK kazu da nije turbo i da on ne moze toliko trosit ulja nit moze dimit svako malo ako turbo ne valja, on kad ode ili dimi stalno ili je turbo ispravan. Lik je rekao da je turbo dobar ali ce ga svakako prepakovat. Ovaj sto je skidao turbo kaze da su klipovi i ispuh suhi pa da onda nebi trebale biti karike u pitanju. Tek je uzeo kombajn a stavlja Super Turbo, ulje nije problem. Sta bi moglo bit, sad nam tek nije jasno !? Zna se neki okvir koliko trose normalno ulja ovi motori ali ovaj dimi u naletima plavo i trosi ulje. Motor ne mjenja zvuk nit padaju okretaji, samo baci taj dim. Ako su dizne onda nebi trosio ulje zbog njih ?

Ako u usisu ima ulja, možda je zbog oduška iz motora, jer mu je odušak spojen na usisnu granu. Odušak ima neki kao filter koji propušta zrak i spriječava ulje da ode u usisnu granu.
vedran_kc
vedran_kc

Broj postova : 2181
God : 36
Lokacija : Podravina
Zanimanje : poljoprivreda
Registriran : 10.03.2008
29


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 6/7/2011, 21:52

Moguce jer je turbo majstor isto rekao da je iberlauf spojen na to Smile Da nije taj filter otiso pa da vuce ulje u cilindre ? A sad je turbo tamo na remontu a onda ostaje jos pogledat gumice na ventilima i dizne, karike kaze majstor da nisu jer su klipovi suhi.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 7/7/2011, 12:08

e opet mi tu nesto ne stima Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 684261 kao prvo kako on vidi klipove? kao drugo klipovi ne smiju bit suvi tj. nisu suvi jer imaju podmazivanje a karike su tu da sprijece da se ulje pomjesa sa gorivom, kad je cilindar vec istrosen kao i karike onda motor pocinje trosit ulje i spreman je za generalku

deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by SteveO 7/7/2011, 12:59

Vidio je sa strane kad je skinio grane jer nije mogao turbo odvrnit na granama nego ga je skinio skupa sa granama dolje i onda je vidio klipove i gledao jesu ispusne grane suhe jer ako nisu onda je moguce da su karike otisle, veli on. Ipak je lik popravljao preko 100 motora na kombajnima pa valjda zna nekog k...a Smile E da, i kaze mestar da nije spojen iberlauf na usis jer je turbo motor sto ima smisla posto bi nabijao pritisak u karter.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by deere power 7/7/2011, 13:07

stevo ne moze vidit klipove da hebe rak raka Very Happy ne znam sta zna ili ne zna, klip je unutar cilindra i ne moze ga vidit dok ne izvadi ga van ili skine glavu

a ako je ga i ja kojim slucajme vidio od gore, pa normalno da ce bit suv, tj. garav pa makar trsoio i 10l ulja dnevno

a o kojem se to motoru na kraju radi? i jel ima mozda na auspuhu ulja? znaci na samom vrhu
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ? - Page 2 Empty Re: Kombajn radi normalno pa zadimi plavo ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.