AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Evidencija rada

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by falkon 2 8/1/2011, 08:28

Negdje u 8 mjesecu prošle godine je moj knjigovođa napravio sastanak sa klientima koji imaju zaposlene i objasnio im ukratko o čemu se radi, odnosno da moraju imati knjigu evidencije o radnicima koji prolaze kroz gospodarstvo (i da se moraju isti upisivati u nju a ne da služi za reklamu Very Happy ) te da se mora voditi evidencija o radnom vremenu jer po istoj se i izračunava plaća za radnika.

Svaki pravi knjigovođa je trebao tako nešta napraviti za svoje klijente po mojem mišljenju
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Ero 1 8/1/2011, 08:50

Ja sam ostao bez teksta.


Zadnja promjena: Ero 1; 8/1/2011, 08:55; ukupno mijenjano 1 put.

Ero 1

Broj postova : 422
Lokacija : Osijek-Vinkovci
Registriran : 07.08.2010
16

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by politicar 8/1/2011, 10:37

Cek,jel to vrijedi i za nositelja gosp. koji nema zaposlenih?
politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by sunčana 8/1/2011, 10:53

codexnox je napisao/la:Cek,jel to vrijedi i za nositelja gosp. koji nema zaposlenih?

nisam nigdje naišla na detaljno nabrojeno za koga se vodi, no, zaključujem da ne može biti zgorega ako si isplaćuješ plaću da vodiš i evidenciju radnog vremena. no, ti, kao vlasnik spadaš u kategoriju onih koji smiju (sam sa sobom, ali pismeno) ugovoriti samostalno određivanje radnog vremena, stanki te dnevnog i tjednog odmora. napiši si neki takav ugovorčić, potpiši ga s obje strane i time si riješio problem evidencije.za svaki slučaj napiši još i odluku o tome. bedastoća, ha? je, ali..tako ćeš izbjeći da te netko nadobudan scima zbog toga.
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by politicar 8/1/2011, 11:12

pametno!
politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Fidelito 8/1/2011, 11:39

Tu postoje dva osnovna problema: ako radiš sam na vlastitom gospodarstvu (i evntualno članovi uže porodice) ova evidencija gubi svaki smisao, kao i ovi ugovori koje potpisuješ sam sa sobom. Mislim da je nemoguće samog sebe eksploatirati. Ili je možda moguće i to svi radimo svaki dan. Uglavnom filozofsko-psihjatrijsko pitanje.
Potpuno je druga situacija ako imaš zaposlene, e onda je itekako moguća situacija da zaposlene ljude tjeraš da rade 16 sati na dan. Drugo je pitanje koliko (i dali su) su plaćeni za svoj posao, da li su ti radnici suglasni sa time ili ne, ako nisu suglasni, ili ako misle da nisu dovoljno plaćeni - zašto jednostavno ne pronađu bolji posao? Vjerovatno je lakše napisati prijavu inspekciji nego se izboriti dogovorom za bolje radno vrijeme (ili možda plaću po učinku). Ne mislim da je tu samo krivnja radnika, mnogi poduzetnici ne posvećuju ni malo svog truda i vremena da više nagrade dobre radnike (i samim time 'kazne' one lošije), da potaknu pozitivnu konkurenciju - da se ljudi više trude oko posla koji svakodnevno obavljaju. To se inače zove management, ili ti upravljanje, a kod nas je to pojam za veliku plaću u državnom poduzeću i evntulano da se primi (ili da) nešto 'ispod stola', da se 'podmaže' posao (tko maže - taj vozi).
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by sunčana 8/1/2011, 12:11

Fidelito je napisao/la: Tu postoje dva osnovna problema: ako radiš sam na vlastitom gospodarstvu (i evntualno članovi uže porodice) ova evidencija gubi svaki smisao, kao i ovi ugovori koje potpisuješ sam sa sobom. Mislim da je nemoguće samog sebe eksploatirati. Ili je možda moguće i to svi radimo svaki dan. Uglavnom filozofsko-psihjatrijsko pitanje.

ah, fidel..
ugovori "sam sobom" nikako nisu besmisleni u našoj birokratskoj državi. itekako su potrebni.
često da bi se zaštitili od eventualnih nejasnoća i tumačenja mase pravilnika po kojima moramo raditi. ne košta ništa, zašto ga ne bi potpisao?
također i odluka. istina, zvuči krajnje bedasto (psihijatrijski također) kad vlasnik d.o.o.-a piše: dana toga i toga odlučio sam to i to (kupiti kombajn, npr) i staviti ga u popis dugotrajne imovine u svrhu obavljanja djelatnosti radi koje je d.o.o. registriran i obračunavam amortizaciju istog koju knjižim u trošak poslovanja. nalažem sam sebi da postupim po odluci s danom potpisivanja. jer..jasno je ako je doo kupilo kombajn da im treba za vršenje djelatnosti i da će ga koristiti, a isto da tu odluku nije donio stričevog šogora sestre polubrat, nego vlasnik doo-a koji ga i kupuje. e, ali tu odluku je vlasnik doo-a dužan napisati.
i odoh ja s teme..
dakle...evidencija ne štiti radnike od eksploatacije. evidencija je zu radi kontrole obračunatih prekovremenih sati i po njima većih poreza i doprinosa koje plaćamo i također, radi zapošljavanja većeg broja radnika. gdje si vidio u praksi da je radnik zaštićen u ovoj državi i čime to??
nadalje, u potpunosti se slažem s tvojim razmišljanjem vezanim za zdravu konkurenciju poštenog rada i vrednovanja istog. no..nekako mi ni ta teorija kod nas u praksi ne drži vodu...tko se to kod nas obogatio poštenim radom?
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by sunčana 8/1/2011, 12:15

Fidelito je napisao/la:...ako nisu suglasni, ili ako misle da nisu dovoljno plaćeni - zašto jednostavno ne pronađu bolji posao? Vjerovatno je lakše napisati prijavu inspekciji nego se izboriti dogovorom za bolje radno vrijeme (ili možda plaću po učinku).

ti očito nisi skoro bio u potrazi za poslom..kad ti poslodavac otvoreno kaže: ako ti nećeš, ima tko hoće, biroi su puni.
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by AntunB 8/1/2011, 13:41

ako če kaznit poslodavca zato što ne ispunjava formulare .dali če ga kaznit ako radniku ne isplati plaču ?

AntunB

Broj postova : 99
Lokacija : Mrežnički varoš.Duga resa
Registriran : 23.10.2009
0


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Fidelito 8/1/2011, 13:43

@ Sunčana: nikada u životu nisam bio u potrazi za poslom (kod nekog drugog poslodavca osim sebe, naravno). Ne mogu zamisliti život da radim kod nekog gazde, u državnoj ili lokalnoj upravi. Ne mogu se uvlačiti u guzicu svakodnevno, (to ti je više kao iznimka kod mene kada je baš zaista potrebno, ima vrlo ograničen vijek trajanja (dok ne postignem zadani cilj)), ali to ne znači da nisam u korektnim odnosima sa ljudima sa kojima svakodnevno kontaktiram. Nikada nisam ni planirao raditi u društvenoj/državnoj firmi, makar sam dobar dio života proveo u socijalizmu. Uvijek sam se vidio kao samostalni poduzetnik sa svim manama i prednostima takvog načina rada. Uvijek sam nastojao steći neka znanja koja drugi nemaju, a koja su praktično potrebna u poduzetništvu kojim se bavim. A što se tiče tih ugovora tipa 'sam sa sobom' možda ih i ima kod mene (ne vodim sam papire), jer knjigovođa to (vjerovatno) odrađuje za mene, ne zamaram se sa time, ali mora se priznati da je to uvreda za inteligenciju (ako postoji). Je, to je zgodno riješenje, ali uvijek treba gledati u bit stvari, u smisao zakona i to mora biti nekakav meritum stvari. Sve se može pokriti papirima, jer papir podnosi puno toga.... ili možda skoro sve. Ali sve se to na kraju obija nama o glavu (građanima) i dovodimo se u situaciju da je važnije imati uredno uveden papir u fasciklu, nego da li si uredno platio porez i doprinose. A i na kraju onima koji nisu platili poreze i doprinose inspekcije nikada neće gledati u te 'sitnice' oko radnog vremena jer su im ionako blokirali račune (ako jesu) - pa nemaju takvu kaznu odakle naplatiti. Ovo je kazna 'bezecirana' isključivo za one koji uredno uplaćuju u proračun, tek toliko da se taj proračun malo podeblja, pa da je lakše isplatiti koju invalidsku mirovinu ili bijednu saborsku plačicu (ili možda onu saborsku mirovinicu, prijevermenu, naravno). Mislim da nam je misija boriti se protiv ovakvih pravila i zakona - ne treba se miriti sa postojećom situacijom- treba je mijenjati - treba političarima i administraciji pokazati da inteligencija nije posve odumrla, upravo ovome treba pružiti otpor - po meni ovakvi zakoni na koje se 'pecaju' pojedinačno poduzetnici je gori od niskih otkupnih cijena. Zato jer na otkupne cijene država ima neki minimalni utjecaj (ako ga ima uopće) dok je ovakav zakon direktni proizvod postojeće države. Reklo bi se - fekalni proizvod.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by pege25 8/1/2011, 15:20

1. radio sam samo u firmi i bio običan šljaker i mogu samo reči Mad
2. radio sam kao radnik i usporedno imao opg i mogu samo reči affraid
3. sada sam sam svoj gazda i uživam u tome cheers

Tako i ja vjerujte nikada više ne bih htio bio nečiji radnik , ne zbog fizičkog nego zbog psihičkog zlostavljanja jer kad te neko stalno ono sa p.. u zdrav mozak svaki dan ,svaki mjesec pa i godinu, a usto je gluplji i nesposobniji od tebe dođe mi da iskočim iz kože i da mu jel sve po spisku, a nemožeš mu ništa jer je došao preko veze dobro je plačen da radi baš ono na slovo p..u zrav mozak običnog poštenog radnika i neda mu da diše.
Tako budimo realni nije meni sada baš bajno i nemam baš novaca na bacanje ,ali nisam baš ni gladan i nekako krpam kraj s krajem, ali živim sada ono život punim plučima,
Nikome ne moram polagati račune naravno osim poreznoj Laughing radim kako hoču i kada oču pritom mislim na radno vrijeme dali ču odspavati sat vremena duže pa radti toliko taj dan duže ,uzmem si godišnji kada mogu i sve u svemu ocjena od 1-5 je 6 Very Happy naravno ova šestica nema veze sa financijama nego ono radiš bez nekog pritiska i straha i još usto ako voliš ono što radiš kuda češ bolje.

E sada da se vratimo temi mislim da smo svi mi jedne ovce koje prate magarce koji ni sami nakraju neznaju kuda vode ovce,a te ovce znaju samo blejati i ništa konretno nepoduzimaju da pokažu magarcu da ih vodi u krivom smjeru.
Problemi se nerješavaju u gostionici niti preko tipkovnice tipa ja bi ovo, ti bi ono i mi bi nešto,nego treba rušti vlast na izborima ,a ne ono ma ne idem na izbore baš me briga tipa svi su oni isti e pa nisu barem prve 4 godine i onda ih odmah treba mjenjati Very Happy



Zadnja promjena: pege25; 8/1/2011, 17:33; ukupno mijenjano 1 put.
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Fidelito 8/1/2011, 15:37

Svakako treba mijenjati vlast na izborima, jer revolucije ionako (uglavnom) nikada na kraju nisu ostvarile neke rezultate. Ali treba pokazati da inteligencije nije u potpunosti odumrla, građanski neposluh (ili ti traktore na cestama) u slučaju ovako bezveznih zakona. U tržišnom gospodarstvu je glupo tražiti bolje otkupne cijene od države - kada država nije kupac (kao neka država 'pritisne' otkupljivače da dadu više) - to je jednako tako nepravedno prema tržišnom modelu društva. Ali model mora biti tržišni i za sve jednako tržišni, a ne za neke jednakiji od drugih. No to je već druga tema. Ali to je ono radi čega se treba buniti kod države - jer država (aparat) ima potpunu kontrolu nad donošenjem takvih zakona. To je ono nad čime imaju potpuni utjecaj - i treba im pokazati da će imati egzistencijalnih problema (koji bi se eventualno mogli prenijeti na 'osobnu' razinu u slučaju zaoštravanja ekonomske situacije) ako nas budu zajebavali na takav (neinteligentan) način. Jer ako se ne pobuniš sada, sutra bi mogli doći sa još boljim 'zakonskim riješenjima', a sve legalno.....
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by baja 8/1/2011, 16:44

Da se malo i ja uključim,doći će do toga da ću ja uskoro morati zaposliti još jednog radnika samo za vođenje te "sporedne" papirologije koja nije knjigovodstvo,govorim u svojoj struci;HACCP,evidencija o radnom vremenu i ostale izmišljotine naše birokracije koja se dodvorava Europi.
baja
baja

Broj postova : 147
God : 43
Lokacija : sisak
Zanimanje : mesar
Registriran : 20.06.2009
2


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by sunčana 13/1/2011, 12:31

baja je napisao/la:Da se malo i ja uključim,doći će do toga da ću ja uskoro morati zaposliti još jednog radnika samo za vođenje te "sporedne" papirologije koja nije knjigovodstvo,govorim u svojoj struci;HACCP,evidencija o radnom vremenu i ostale izmišljotine naše birokracije koja se dodvorava Europi.

a ako imaš HACCP a vjerujem da imaš, obzirom ga spominješ, onda znaš da se on svodi uglavnom na masu papirologije koju moraš voditi i dopisivati se gotovo sam sa sobom..toliko o HACCP-u kao garanciji kvalitete..
evtl, saznanje o porijeklu robe je ok.
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Smiljan 14/1/2011, 08:33

Nego, neku vecer bio u dnevnikuneki iz Komore i kaze da se ne mora voditi evidencija radnog vremena za one koji su noiselji.clanovi OPG-a i nemaju drugih zaposlenika. Nisam bas detaljno pratio pa sad nisam shvatio jel' to on rece u smislu zelje i pozdravi ili je to stvarno tako?
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by pege25 14/1/2011, 08:55

Pazi to bi bilo logično pa neisplačujem ja sebi plaču ko ni članovima .Taj zakon se odnosi isključivo za one koji zapošljavaju radnike i ja tu ne vidim ništa na kraju loše upišeš onoliko koliko je čovijek radio taj dan i gotovo kada odradi više od osam sati pišeš prekovremeno ili zaposliš još jednog i dobro.Ako ti se ne sviđa otpusti radnika smanji količinu zemlje i radi sam koliko možeš i opet če ti ostati za život kakav takav Very Happy Možda nečeš voziti bjesne pile od auta, nema mora niti skijanja ,vikendica i vila nečeš kupovati stanove kuče i sl svega se odrekneš i živiš sretan , vesel i debel i ono najbitnije bez evidencije o radnom vremenu Very Happy
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by paor 14/1/2011, 09:08

Smiljan je napisao/la:Nego, neku vecer bio u dnevnikuneki iz Komore i kaze da se ne mora voditi evidencija radnog vremena za one koji su noiselji.clanovi OPG-a i nemaju drugih zaposlenika. Nisam bas detaljno pratio pa sad nisam shvatio jel' to on rece u smislu zelje i pozdravi ili je to stvarno tako?

točno
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Voicee 14/1/2011, 17:45

http://www.hzpss.hr/?page=news,2472
Voicee
Voicee

Broj postova : 21
God : 64
Lokacija : Velika Gorica
Registriran : 10.08.2010
0


[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Ero 1 14/1/2011, 18:38

Voicee je napisao/la:http://www.hzpss.hr/?page=news,2472
Najbolje bi bilo radnika posvojiti i voditi kao člana zajedničkog domaćinstva i gotov posao.
Samo koliko papira treba za to. Možda bi onda jednog dana tražio "Ja hoću svoj dio" od gospodarstva.
Nekako sam razmišljao i mislim da danas treba seljak proizvoditi toliko koliko mu je dovoljno da bih preživio a ako stvaraš više nego ti treba za život onda će ti sistem oderati kožu.

Ero 1

Broj postova : 422
Lokacija : Osijek-Vinkovci
Registriran : 07.08.2010
16

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by falkon 2 14/1/2011, 20:05

Voicee je napisao/la:http://www.hzpss.hr/?page=news,2472

e da me jebeš , očigledno ću opet morati početi piti pivo da bi ja ovo skužio, ili mi je danas mozak na rezervi....... Evidencija rada - Page 2 684261
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Landpower165tdi 14/1/2011, 20:52

falkon 2 je napisao/la:
Voicee je napisao/la:http://www.hzpss.hr/?page=news,2472

e da me jebeš , očigledno ću opet morati početi piti pivo da bi ja ovo skužio, ili mi je danas mozak na rezervi....... Evidencija rada - Page 2 684261
ma kolega smijet ćeš radit koliko ti želiš a ne oni
Landpower165tdi
Landpower165tdi

Broj postova : 1551
God : 37
Lokacija : Gradina
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 01.01.2011
15

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by falkon 2 14/1/2011, 21:49

ma lako mi za mene, imam sestru koja je službeno zaposlena pa taj dio ne kužim, iako vodim evidenciju za nju zbog tih pizdarija.........
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Landpower165tdi 14/1/2011, 23:13

falkon 2 je napisao/la:ma lako mi za mene, imam sestru koja je službeno zaposlena pa taj dio ne kužim, iako vodim evidenciju za nju zbog tih pizdarija.........
kolega koliko sam ja shvatio nemoraš vodit evidenciju o sestri jer je član OPG-a
Landpower165tdi
Landpower165tdi

Broj postova : 1551
God : 37
Lokacija : Gradina
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 01.01.2011
15

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by paor 15/1/2011, 08:59

falkon 2 je napisao/la:ma lako mi za mene, imam sestru koja je službeno zaposlena pa taj dio ne kužim, iako vodim evidenciju za nju zbog tih pizdarija.........

i trebaš voditi evidenciju
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by JACA 15/1/2011, 10:53

Landpower165tdi je napisao/la:
falkon 2 je napisao/la:ma lako mi za mene, imam sestru koja je službeno zaposlena pa taj dio ne kužim, iako vodim evidenciju za nju zbog tih pizdarija.........
kolega koliko sam ja shvatio nemoraš vodit evidenciju o sestri jer je član OPG-a

Ako je službeno zaposlena, onda se tretira kao zaposlenik, a ne član OPGa!
JACA
JACA

Broj postova : 252
God : 31
Lokacija : Seychelles
Registriran : 27.12.2010
-8

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Evidencija rada - Page 2 Empty Re: Evidencija rada

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.