AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Prosvjed

Stranica 28 / 36. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Alfada Jadarko 10/8/2013, 10:44

sve je to u redu ali sam mišljenja da blokade cesta i BARIKADE nikudda ne vode,, to je po meni maltretiranje ostalih ljudi koje se služe tim cestama, puno bi veči učinak bio otiči u ZG i tamo blokirati prilaz vladi, saboru da oni osjete blokadu,, ovdje na cestama to i nema velike koristi seljaci se na taj način zamjeraju šoferima i ostalim korisnicima cesta
Alfada Jadarko
Alfada Jadarko

Broj postova : 148
God : 49
Lokacija : Daruvar
Zanimanje : 098871798
Registriran : 20.03.2011
0


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by janko 10/8/2013, 11:01

Alfada Jadarko @ Ti bi blokiro Vladu pa da nas dobro namlati policija i građani gađaju paradajzom i jajima zahvaljujući Lažovini ! Ne kažem da ne bi mogli probati ali tko će to organizirat ? Rolling Eyes
janko
janko

Broj postova : 186
Lokacija : HR
Registriran : 01.10.2010
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 10/8/2013, 11:17

Pa već je bilo pokušaja, pa su se traktorske kolone blokirale podalje od Vlade.
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Alfada Jadarko 10/8/2013, 11:23

Ne kucaju li seljaci na kriva vrata kada se bune protiv kasnjenja isplate poticaja i protiv niske otkupne cijene psenice i ostalih proizvoda? Neka kucaju na vrata onoga koji ih je unistio i koji od drzave uredno ubire poticaje, te koji drma cijenom psenice. Neka kucaju na vrata Ivici Todoricu i provale mu traktorima u Kulmerove dvore i u Agrokor
Alfada Jadarko
Alfada Jadarko

Broj postova : 148
God : 49
Lokacija : Daruvar
Zanimanje : 098871798
Registriran : 20.03.2011
0


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by slaven22 10/8/2013, 12:00

DF 95 je napisao/la:1,8-2,2 kn 1kg/suncokret
0,7lipa kg kukuruz
čista pušiona
Pa vama je oćito super i odgovara vam cjena, kad vas nema nikad i nigdje niti na jednim prosvjedima mogu samo reći da vas moze biti sramota... a najvise zemlje imate.... pozdrav
slaven22
slaven22

Broj postova : 912
God : 35
Lokacija : Josipovo
Zanimanje : automehaničar
Registriran : 20.10.2010
22

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by marca 10/8/2013, 12:11

Nostradurus @ vidim da si i jedan on svijesnih ljudi šta se dešava sa svijetskom ekonomijom i znaš duguručno rješenje. Problem je što se to sve što si naveo može ostvariti vec prekosutra, a ovi ljudi neznaju hoce li uspjeti doživjeti vecer.
Teško je sad ljudima ovo sve objasniti u 5 minuta i da oni to shvate sa razumjevanjem jer upravo im se žuri na prosvjed. A opet da si im to pricao prije mjesec dana kada su imali novaca nebi te slušali jer bi im se žurilo u birtiju na pivo....

Molim ljude da pažljivo i sa razumjevanjem (dakle ako treba 5 puta jednu te istu recenicu) procitaju šta je Nostradurus napisao jer je rijec o dugorocnom rješenju, ne samo problema u poljoprivredi nego svih ekonomskih problema.

Sve to politicari ili neznaju ili uopce ne žele znati jer oni od toga nebi imali velike koristi, a od naše dubioze imaju itekako velike koristi.
Ovo što si napisao zapravo bi trebali znati svi građani a ne samo seljaci, tj par clanova ovog foruma...

I evo da se vratim na temu.
Sinoc je u Podgrađu napravljen punkt, navece od 6 do 9 se skupilo 20ak traktora, trenutno brojcano stanje neznam ali sigurno ih se okupilo još više jer su mnogi bili još u polju, ili nisu imali goriva, itd..
marca
marca

Broj postova : 263
Lokacija : preko Bosuta
Registriran : 12.07.2012
11


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by deere power 10/8/2013, 12:13

http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/ponos-i-dika/10657/

sto ce tice cijena imam informaciju o 2,5kn za suncokreti i 0.9-1kn kukuruz, ni u srbiji cak nije jeftinije od toga
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by lovac100 10/8/2013, 12:15

U Iloku otvoren punkt za sada ima oko 15 traktora

lovac100

Broj postova : 89
Lokacija : slavonija
Registriran : 10.04.2011
1


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by marca 10/8/2013, 12:16

Još nešto. Veliki problem su dezinformacije odnosno laži koje šire naši dragi ministri, a mi nemamo nikakav utjecaj na medije.
Baš da vidim hoce se koji novinar uputiti na more i ispitivati turiste je znaju išta o prosvjedima, jesu li zbog njih ostali blokirani i slicno... Sve do tada ce ovi purgeri i dalmatinci smatrati da mi blokiranjem, ustvari par nebitnih prometnica i granicnih prijelaza štetimo hrvatskom turizmu koji je trenutno u jeku sezone.
marca
marca

Broj postova : 263
Lokacija : preko Bosuta
Registriran : 12.07.2012
11


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 10/8/2013, 13:41

@ Nostradurus (da ne quotam sve..) uglavnom u svojem prethodnom postu mislio sam da agrotehniku treba prilagoditi da u svojim uvijetima možeš ostvariti maksimalnu dobit. Znate, ja živim od te dobiti, a ne od gubitka ili poticaja. Poticaji imaju smisla samo i jedino kada se ulažu u unaprijeđenje proizvodnje. Ako služe za krpanje rupa u 'matematici' poslovanja - to je praktički bačeni novac, a skoro uvijek je tako. A zapravo radi se o vrlo malim iznosima po gospodarstvu sa kojima je vrlo teško napraviti neke bitnije tehnološke pomake. Ali uglavnom vama i svim drugima uključujući i vrlog ministra: ako mi propisuješ intenzivnu proizvodnju kao 'must have' - onda izvoli i snositi materijalne posljedice kada to radi te krive procjene propadne. Pošteno, zar ne?

Što se tiče da si nešto trebamo zamišljati, kao fol da svi mi radimo kod nekog itd. , ja samo kažem ajmo sada svi zamisliti da baba ima jaja, što bi onda bilo?
Ekonomija je puno kompleksnija od modela kojie vi tu nama prezentirate. Uostalom mene osobno sada uopće više ne interesira koliko će mi nuditi 'veliki otkupljivači' za kukuruz u HR.... boli me kit. za to. Postoje valda i neki kupci izvan Hrvatske. Evo ljudi su već prodavali pšenicu u Sloveniju (koji su je navodno vozili u Austriju, ali to sada nije bitno), bitno je da su dobili više. Na kraju krajeva - to je izvoz i priljev svježeg novca u Hrvatsku - to je dobro po bilo kojem ekonomskom modelu, zar ne? Mogu ovi naši tu nuditi koliko hoće što se mene tiče mogu nuditi i 0.1 lipu za tonu, bili bi glupi kada bi prodali onome tko nudi manje. Dajte se malo skulirajte, znam da želite omasoviti prosvjede, i to je ok, ali ne budimo naivni. Ovi naivci koji sada možda malo radi toga likuju, nisu još niti približno svjesni što nas još sve čeka. Nostradurus vam to pojašnjava, (slažemo se oko posljedica ove politike, ali ne i oko uzroka i eventualnih riješenja, ali to je tu negdje) čeka nas još gore vrijeme ako se politika brzo i korijenito ne promjeni (a nema se nit isnage niti znanja nit ivolje za korijenite promjene), ja čak vjerujem da će se mnogi (vrlo brzo) sa sjetom sjećati ove godine - kada nam je još isplaćeno čak 60 i kusur posto poticaja. Poticaji - ovakvi kakvi su danas - gube svoj smisao, premalo je to novaca da se bilo što preokrene u načinu rada. Smatram da bi bilo produktivnije protestirati za potpuno ukidanje istih, ali i ukidanje ministarstva kao takvog i pripadajućih mu agencija. To bi bila ušteda za proračun. Pa da vidimo tko će preživjeti.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 10/8/2013, 14:25

Fidelito je napisao/la:
Ekonomija je puno kompleksnija od modela koji vi tu nama prezentirate. 
 Model koji vam prezentiram je matematički točan. Izazivam sve ekonomiste i druge da stvore primjer na sadašnjim makroekonomskim uvjetima (sa balansiranim uvozom i izvozom te ekspanzijom novca kao duga) u kojem će pokazati kako to mogu svi pokriti svoje troškove i ostvariti legendarni cilj kapitalista - stalni profit. Lako je reći da opisani primjer nije dobar. Teško (nemoguće) je naći primjer koji je podržava vaše razmišljanje tj. ide kontra mene.

  Za potrebe simulacije u XLS tablicu sam stavio 5 subjekata, banku i državu. Evo pa probajte da je jedan subjekt poljoprivrednik, jedan radnik, jedan poduzetnik, jedan umirovljenik i jedan birokarta. Pa da vidim kako će svi imati pozitivan skor tokom više godina i kuda to vodi. Simulacija je jednostavna, ali ipak složena i obuhvaća 15 + 15 godina.  https://sites.google.com/site/financijskisustav/Simulacijafinancijskogsustava.xls
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by mačor 10/8/2013, 16:34

ajde molim vas odite nazad na vašu temu, ova je o prosvjedima
mačor
mačor

Broj postova : 796
Lokacija : ajme
Registriran : 28.07.2011
12


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 10/8/2013, 18:12

Alfada Jadarko je napisao/la:sve je to u redu ali sam mišljenja da blokade cesta i BARIKADE nikudda ne vode,, to je po meni maltretiranje ostalih ljudi koje se služe tim cestama, puno bi veči učinak bio otiči u ZG i tamo blokirati prilaz vladi, saboru da oni osjete blokadu,, ovdje na cestama to i nema velike koristi seljaci se na taj način zamjeraju šoferima i ostalim korisnicima cesta
Osobno sam protiv blokade cesta ! U Zagreb treba ići ; Pantovčak 241 ( sjedište Predsjednika ) , Ulica Grada Vukovara 78 - sjedište nesposobnog megalomanskog Ministarstva poljoprivrede , šuma i voda i na Trg Sv . Marka 6 i 2 - sjedište Sabora i Vlade !
Bio sam na 2 mjesta na prosvjedu u Zagrebu i kod Mesića 2001 !
Sutra idem u Bukovlje , to mi je oko 5 km od kuće !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by deere power 10/8/2013, 18:49

http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews[tt_news]=217946&tx_ttnews[backPid]=850&cHash=fea88c8531

ljudi moji jel on drogiran ili glup ili se samo pravi lud, 7,5% manje po njegovom računu, mozda se smiliju pa iplati tu siću pa će rec kak je sve platio sta se imamo više bunit
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by janko 10/8/2013, 19:19

Dragi @deer power nije Lažovina ni lud ni glup ni drogiram! Ovo je sve unaprijed smišljeno kao i sve podvale i laži ALa Gebels-Milošević ! Rolling Eyes Na slijedećem gostovanju izvalit će novu laž i ponovit stare ! A ISTINU nikad reći da je isplatio 35 posto manje !
janko
janko

Broj postova : 186
Lokacija : HR
Registriran : 01.10.2010
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 10/8/2013, 19:51

mačor je napisao/la:ajde molim vas odite nazad na vašu temu, ova je o prosvjedima
Nema smisla objašnjavati da ne možete posljedice riješiti bez rješavanja uzroka. Vrijeme će pokazati da ste imali šansu djelovati drugačije. Poštovati ću vaš zahtjev i maknuti inteligentno razmišljanje iz rasprave.
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 10/8/2013, 20:51

čovijek nam je samo rekao da se sklonimo na svoju (vašu) temu i ima potpuno pravo.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by tine 10/8/2013, 21:45

Jedna od vrlo bitnih stvari u evoluciji je sposobnost, da u slučaju neuspjeha pojedinac, ili grupa prepoznava grešku i u narednom pokušaju tu grešku izbegne i tako uspije (ili napravi neku drugu grešku...).

A u svim godinama od svih prosvjeda nije bilo nikad rješeno NIŠTA!
Nijednog rješenja, kojim bi bio trajno uklonjen neki problem, ili bi bar neki dio poljoprivrede bio stabiliziran na duže nego od danas na sutra.

Uvijek su se prosvjedi pokrenuli, kad je trebalo da se nekako naplati državni dug.
Od traženih 100 jedinica novca, koje je dugovala država, na kraju je bilo isplaćeno najviše pola i svi sretni do novih prosvjeda.

Najrealniji je Fidelito. Treba da se radi kontinuirano, i traži sustavna rješenja, koja prinose ka dugoročnoj stabilnosti.

Često se u debatama pominje Francuska i njihovi prosvjedi, poljevanje gnojnice i mlijeka po cestama, bacanje ribe, voća itd. na granicama...
A ne zna se da se to dešava u vrlo pažljivo odabranim momentima i mjestima. I sindikat poljoprivrednika ima fond za takve akcije, jer nema šanse da takva akcija prođe bez kazna i podmirivanja štete. I to je dio strategije dobrih odnosa sa ostalim pučanstvom.

Još i to. Hrvatska ima manjinu u Gradišču, Austrijski ministar poljoprivrede je (ili je bio prošli?) vaš zemljak. I u svim godinama nisam video da bi bio iko u stanju da ide tamo i pozove čelnike tamošnjih poljoorganizacija da vama izađu u pomoć.

I vjerovatno ih niko nije pozvao na TV emisije da umirenim i realnim nastupom i izjavama pridonesu tome da većinska populacija bolje nego danas prihvati potrebe agrara.
Jer u TV emisijama postignu svoj životni san o pet minuta slave razni 'seljački vođe' i svojim nastupom, koji se svodi na 'dajte nam novce' odbiju još neutralnu većinu populacije.
tine
tine

Broj postova : 414
Lokacija : zali log
Registriran : 17.03.2008
24

→→→ : http://www.agrotine.eu

http://www.agrotine.eu

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by janko 10/8/2013, 22:32

Hm ovaj gosp.@Tine prilično dobro zbori iz susjedstva! Smile
janko
janko

Broj postova : 186
Lokacija : HR
Registriran : 01.10.2010
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by DF 95 10/8/2013, 22:48

slaven22 je napisao/la:
DF 95 je napisao/la:1,8-2,2 kn 1kg/suncokret
0,7lipa kg kukuruz
čista pušiona
Pa vama je oćito super i odgovara vam cjena, kad vas nema nikad i nigdje niti na jednim prosvjedima mogu samo reći da vas moze biti sramota... a najvise zemlje imate.... pozdrav
Jel a gdje si danas kod grge?Od danas novi punkt oko 40 traktora


Zadnja promjena: DF 95; 10/8/2013, 22:59; ukupno mijenjano 1 put.

DF 95

Broj postova : 569
God : 50
Lokacija : njiva
Zanimanje : ratar
Registriran : 12.04.2010
23


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 10/8/2013, 22:52

Fidelito je napisao/la:čovijek nam je samo rekao da se sklonimo na svoju (vašu) temu i ima potpuno pravo.
  Ima pravo da ide glavom kroza zid. To se slažem. A to što nikakav prosvjed na bazi ideje "Mi hoćemo svoje novce ili ne može to tako dalje" neće uspjeti jer seljaci ne znaju argumentirati ovima koji vladaju kako da učine da to funkcionira. Oni žele finanlno rješenje, a ne beru brigu kako. To koriste vladajući i motaju vas da novca nema. A novca nema jer su oni sve prilagodili bankarima i krupnom kapitalu da bi on lakše mogao preuzeti najvažnije resurse u državi.

  Dakle poljoprivrednici ne znaju kako nema novca za sve i misle da je problem što netko drugi dobija previše novac (teorija malog pokrivača na 5 spavača).

  Evo vam glupog primjera sa zemljoposjednikom i seljakom. Ako zemljoposjednik nema novca, ali ima zemlju za najam onda tu uleće seljak. Kako seljak može zaraditi više nego što je potrošio na najam? On može prodavati proizvode zemljoposjedniku dok ovaj ne potroši sav novac. Ako se to dogodi prije isteka najma, to bi mogao biti znak da je najamnina preniska jer ima veće troškove nego je planirao. Seljak misli da je to dobro jer je uspio povratiti novac i sad bi trebao početi zarađivati do isteka najma. Međutim kako, kada zemljoposjednik više nema novca?
  Što ovdje upada u oči? Da fali novca za profit obojice ili da seljaku fali strano tržište gdje će ostvariti suficit u razmjeni. Ovo drugo u biti ne objašnjava od kuda višak novca na stranom tržištu. Primjer pokazuje da nije problem u radu, produktivnosti i marljivosti, nego sve to ne funkcionira bez dodavanja novca.

  Ovo su jednostavni primjeri koji su neoborivi i pokazuju suštinu zarade i stvaranja profita. Pitanje koje postavljam svima koji se bave poljoprivredom je:

  Da li možete shvatiti da je temeljni uzrok u pogrešnoj regulaciji količine novca te da prosvjed i rješenja koja će izaći nakon toga ne mogu generalno ništa riješiti. Tj. u najboljem slučaju će netko drugi biti uskraćen i početi raditi gubitke (jer je sve povezano - primjer sa Todorićem koji sve zapošljava i sve posjeduje).
   Ako to možete shvatiti, tada i nakon nekog rješenja morate ići na rješenje uzroka. Jer ako to ne napravite, to je kao da zažmirite prije sudara u nadi da sudara neće biti. Eto toliko. Idem nekoliko dana na odmor pa neko vrijeme nećete imati prilike čuti moje "gluposti" o jalovosti tehnike kojom rješavate problem. Ne znam samo da li ćete mi više vjerovati kada se moje riječi ostvare ili će i dalje biti isti stav?
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by opg biotrava 11/8/2013, 00:27

Pojedinci očito nemogu shvatiti težinu situacije.Pa ljudi, neki su seljaci doslovno posudili gorivo da dođu na prosvijed,a vi im pričate o svjetskoj ekonomiji.Prvo treba preživiti,a onda možemo o dugoročnoj strategiji.Ako druge zemlje imaju puni poticaj i manji PDV u poljoprivredi,te sređeno tržište,šta imamo raspravljat o konkuretnosti.Ministar i pojedini mediji udaraju po seljacima,ali neka,tako samo povećavaju broj seljaka na prosvjedima.Ljudi su pred ponorom i nemaju izbora,a tada su najopasniji.Niti Zagreb ne izgleda više tako daleko,jer nije dobro kad narod niti policiju više ne doživljava.Jakovina se voli igrat sa vatrom,ali ovaj put se malo precijenio.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 11/8/2013, 11:44

janko je napisao/la:Hm ovaj gosp.@Tine prilično dobro zbori iz susjedstva! Smile
Ma gos"n Tine ti je zapravo king .

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by tine 11/8/2013, 11:50

i nisam gosp.
tine
tine

Broj postova : 414
Lokacija : zali log
Registriran : 17.03.2008
24

→→→ : http://www.agrotine.eu

http://www.agrotine.eu

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuka VT 11/8/2013, 13:47

Jutros otvoren punkt sa 30-ak traktora u Orešcu.
Đuka VT
Đuka VT

Broj postova : 768
Lokacija : Virovitičko-Podravska
Registriran : 07.05.2010
12


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/ouka-vt-t1945.htm

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 28 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 36. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.