AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Prosvjed

Stranica 15 / 36. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by jatko 13/2/2013, 09:53

Ne razumijem ovo ništa.Ja sam svoje objekte legalizirao i to sve skupa masno izašlo,i nikad ne bih i neću tražiti povrat uloženog novca,a da budem iskren da sam za to da se svima onima koji nisu legalizirali svoje objekte LEGALIZIRA ZA KUNU.Zašto to ne učiniti ako su mnoga poduzeća DAROVANA ILI PRODANA ZA KUNU.
Tko je meni kriv što sam ja legalizirao objekte.NITKO

jatko

Broj postova : 137
Lokacija : Zagreb
Registriran : 01.03.2011
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/2/2013, 10:02

jatko je napisao/la:Ne razumijem ovo ništa.Ja sam svoje objekte legalizirao i to sve skupa masno izašlo,i nikad ne bih i neću tražiti povrat uloženog novca,a da budem iskren da sam za to da se svima onima koji nisu legalizirali svoje objekte LEGALIZIRA ZA KUNU.Zašto to ne učiniti ako su mnoga poduzeća DAROVANA ILI PRODANA ZA KUNU.
Tko je meni kriv što sam ja legalizirao objekte.NITKO

U Ferovcu i Kutjevu , govoreno je o modelu legalizacije u Srbiji i Sloveniji !

Model hrvatskih političara je model pljačke ! Rekli su da je u Sloveniji to bilo 100 EUR , a u Srbiji puno manje !

Što znači legalizacija ?
Stvarno neznam !
Štagalj mojih roditelja u kojem više nema stoke ?
Ambar ( turski ) spremište za žitarice - koristiti ću dok budem mogao raditi itd .

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Zelena dolina 13/2/2013, 10:39

jatko je napisao/la:Ne razumijem ovo ništa.Ja sam svoje objekte legalizirao i to sve skupa masno izašlo,i nikad ne bih i neću tražiti povrat uloženog novca,a da budem iskren da sam za to da se svima onima koji nisu legalizirali svoje objekte LEGALIZIRA ZA KUNU.Zašto to ne učiniti ako su mnoga poduzeća DAROVANA ILI PRODANA ZA KUNU.
Tko je meni kriv što sam ja legalizirao objekte.NITKO
moj naklon cheers
Zelena dolina
Zelena dolina

Broj postova : 1198
Lokacija : nigdjezemska
Registriran : 03.04.2012
6


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by jatko 13/2/2013, 10:45

Što nam vrijede AMBARI što nam vrjede ŠTAGLJI kad nemamo u njima sto držati jer imamo one koji se "BRINU" za njih da nemamo problema sa miševima i štakorima.

jatko

Broj postova : 137
Lokacija : Zagreb
Registriran : 01.03.2011
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Zelena dolina 13/2/2013, 10:53

jatko je napisao/la:Što nam vrijede AMBARI što nam vrjede ŠTAGLJI kad nemamo u njima sto držati jer imamo one koji se "BRINU" za njih da nemamo problema sa miševima i štakorima.
hit
Zelena dolina
Zelena dolina

Broj postova : 1198
Lokacija : nigdjezemska
Registriran : 03.04.2012
6


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/2/2013, 11:12

jatko je napisao/la:Što nam vrijede AMBARI što nam vrjede ŠTAGLJI kad nemamo u njima sto držati jer imamo one koji se "BRINU" za njih da nemamo problema sa miševima i štakorima.

To je agrarna politika ; Vlade , Sabora , Predsjednika RH koji potpisuje odluku o primjeni zakona , uvoznika i novih veleposjednika tipa Todorić i njemu sličnih !

Što nam vrijedi 119 izumrlih sela ?
Vrijedi , ako se suprostavimo nabrojanim , jer i u taj prostoru mogu se vratiti ljudi , da zarađuju novac od obrade zemlje , pčelarstvu , uzgoju ribe gdje ima vode , dodatno od turizma !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 13/2/2013, 11:14

jatko je napisao/la:Ne razumijem ovo ništa.Ja sam svoje objekte legalizirao i to sve skupa masno izašlo,i nikad ne bih i neću tražiti povrat uloženog novca,a da budem iskren da sam za to da se svima onima koji nisu legalizirali svoje objekte LEGALIZIRA ZA KUNU.Zašto to ne učiniti ako su mnoga poduzeća DAROVANA ILI PRODANA ZA KUNU.
Tko je meni kriv što sam ja legalizirao objekte.NITKO
Ovakvog razmišljanja fali kod nas seljaka ,onda bi i prosvjedi bili učinkovitiji . klanjanje

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/2/2013, 12:38

Putem medija maloprije Dukić je rekao da obustavljaju prosvjed i da se ide u pregovore !

Ako pregovori ne uspiju da se nastavljaju prosvjedi !

Ako se hoće masovan prosvjed , mora se osnovati STOŽER , koji će voditi prosvjed , davati informacije javnosti itd .!

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 13/2/2013, 12:53

jatko je napisao/la:Ne razumijem ovo ništa.Ja sam svoje objekte legalizirao i to sve skupa masno izašlo,i nikad ne bih i neću tražiti povrat uloženog novca,a da budem iskren da sam za to da se svima onima koji nisu legalizirali svoje objekte LEGALIZIRA ZA KUNU.Zašto to ne učiniti ako su mnoga poduzeća DAROVANA ILI PRODANA ZA KUNU.
Tko je meni kriv što sam ja legalizirao objekte.NITKO

Ja sam isto sve svoje legalizirao i to prije same izgradnje, tražio sam (i dobio!) dozvolu (tražio prvo lokacijsku dozvolu, radio projekte, plaćao ovjere statike (!), platio sve vodoprivredne doprinose, općinske doprinose, takse, itd.). Morao sam čak tražiti i platiti i samu dozvolu za most iz svog ekonomskog dvorišta na cestu. I tu sam (kod mosta) jako dobro prošao (platio sam samo tada, jednokratno), jer kolega ima ekonomsko dvorište, radili su cestu (i nogostup) u njegovom mjestu (prošle godine), pa je tražio da mu prošire ulaz u ekonomsko dvorište, to će kao dodatno platiti. Kada su mu izbacili cifru koju je trebao mjesečno plaćati zato što ima širi ulaz u svoje dvorište - lijepo im se zahvalio i napravio kako je prvobitno planirano. Ako se nekome bude legaliziralo za kunu - ja tražim svoje (i to za mene znatne) novce natrag, minus tu jednu kunu. Stvar je u principu - svi trebaju biti koliko-toliko jednaki pred zakonom. I nikada neće biti 'legalizacije za kunu' iz jednostavne činjenice da netko treba izraditi ponovno svu projektnu dokumentaciju (sada 'prema izvedenom stanju'), upisati građevine u katastar i napraviti katastarsku izmjeru, ali ti to ionako sve znaš - 'jer si svoje objekte legalizirao'. Wink Velika većina ljudi koji nisu legalizirali - uopće ne razumiju da će im najviše novaca uzeti arhitekti i geodete - a ne država. Ali njima je ionako svejedno (tko im sada uzima novce), jer to smatraju 'nepotrebnim troškom' (radi jednostavne činjenice da su ionako izgradili svoje objekte bez 'tih' dozvola i da objekti mogu postojojati i koristiti svojoj namjeni bez tih dozvola) . Da su kojim slučajem smatrali da je to potrebno napraviti (u nekim krajnjim slučajevima uopće se ne mogu dobiti dozvole za postojeće objekte, no to je već neka druga priča) - vjerovatno bi već imali dozvole.


Zadnja promjena: Fidelito; 13/2/2013, 13:20; ukupno mijenjano 1 put.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/2/2013, 13:12

od stoljeća sedmog Hrvati na ovim prostorima grade objekte ! Nitko mojem djedu pa ocu nije rekao da su objekti nelegalno sagrađeni , do mafijaške vlasti u Republici Hrvatskoj !

Mafijaši moraju razlikovati selo od grada i izgradnje vikendica !

U selu se može ucrtati u katastar što je sagrađeno i izdati rješenje !
Sve ostalo je mafijaška pljačka pod krinkom > legalizacija > !
Ne pada mi na pamet da se maltretiram po službama za prijavu objekata koje su sagradili otac i djed !

U Jugoslaviji su mi mafijaši pod šifrom atomsko sklonište , uzeli 2 % za prizemlje , 1 % podrum . 1 % za potkrovlje od vrijednosti troškovnika ! Nije to bilo puno 3 mjeseca rada u Njemačkoj !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 13/2/2013, 14:29

Vjerovatno prije (znači u vrijeme vaših očeva i djedova) nije postojala potreba za društvenim konsenzusom (dogovorom, zakonom) o tome što se i gdje smije i može graditi. To se inače danas zove urbanistički plan kojim se u glavnim crtama planira i određuje što će se i gdje u prostoru u budućnosti graditi. S obzirom na to da se danas gradi puno više nego prije 50, 100 ili 150 godina, zahvati su veći nego nekada (pogledajte samo kuće u kojima su živjeli naši djedovi i naše kuće danas), građevine su sve veće. Javila se prirodna potreba za regulacijom pitanja gradnje. Ako su doneseni određeni zakoni - svi ih trebaju poštivati, ako zakon ne valja - ajmo ih promijeniti.

Ovo sa legalizacijom objekata tipično je Hrvatska priča: donesen je zakon koji nisu svi morali poštivati (kao i mnogi zakjoni do sada), oni koji su ga poštivali - taj 'sport' ih je koštalo lijepih novaca, a oni koji su se oglušili na njega - većinom su dobro prošli, jer ionako nisu tada sami sebi 'radili nepotrebne troškove'. Ova riječ većinom tu je potrebna, jer ta 'manjina' koja je imala 'revne' susjede, suseljane ili rodbinu (da, ima i toga) koji bi odmah prijavljivali gradnju nadležnim inspekcijama - tek je onda shvatila gdje i sa kime živi. (Da se razumijemo ne spadam niti u kategoriju onih koji pišu prijave radi takvih radnji, a niti u kategoriju onih koji su gradili bez potrebnih dozvola). Ne krivim tu toliko same 'bespravne' graditelje ili one koji su ih prijavljivali ('samo su radili po zakonu, kao zabrinuti građani') nego državu koja je takvo stanje tolerirala. Tolerirala je država u to vrijeme još štošta: nekakvu privatizaciju (za koju mnogi tvrde da je bila malkoc sumnjiva), sada se ispostavlja da su neki posegnuli u dražvnu blagajnu koliko im je trebalo (ti su već tada živjeli u komunizmu), i bilo je tu još dosta drugih 'pojava', pa onda nisu svi morali plaćati poreze i doprinose. Mislim, većina smo morali plaćati porez i doprinose, ali bilo je onih koji nisu morali (i držva je čak uredno zabilježila koliko su dužni, ali nije ništa poduzimala da se prekine poslovanje tih subjekata!). I sada se ti dužnici odjednom našli na popisu i država se konačno 'sjetila' tražiti svoje (što svoje, naše) novce. I što sada? Da li je država nepravedna što je nekome tolerirala neplaćanje poreza i doprinosa? Je nepravedna je - ali prema onima koji su uredno plaćali, jer je kreditirala one koji nisu plaćali. Druga je stvar što vjerovatno dosta tih novaca neće nikada niti naplatiti. Ali to sada spada u 'školarinu'.
Analogno tom neplaćanju poreza - da li je država 'nepravedna' što sada traži od svih onih koji su dosada nelegalno gradili samo da (nekako) ispoštuju zakone? Mislim da nije. Vrijeme u kojem se nalazimo izuzetno je ekonomski teško, ali ti koji su gradili bez dozvola - nisu ih željeli platiti niti kada su bila 'bolja' vremena (to jest kada su gradili). a očito je da ne žele platiti to niti sada. Zapravo žele, jednu kunu, što je ravno pljuvanju u lice onima koji su sve uredno platili. Država bi u tom slučaju prije mogla napraviti poklon i legalizirati zabadava, nego da oni 'plate' tu jednu kunu. Mora se prihvatiti činjenica da je nelegalna gradnja protuzakonita radnja i da ljudi koji sada mogu legalizirati su zapravo povlašteni (pitajte one kojima je kuća srušena, a onda im je uredno izdana dozvola za gradnju iste takve na tom istom mjestu, jer navodno ima i toga). Pitajte one koji su morali raditi revizije statike za svoje objekte, donositi ateste za varioce koji su radili na objektima, pitajte jednog mog kolegu koji je kod gradnje silosa morao potrošiti brdo novaca samo na 'ispitivanje nosivosti tla' (u jednom trenutku zakonska obaveza prilikom gradnje), na nekakvu 'probnu bušotinu' (makar je svima bilo jasno da se može graditi i izgradilo se). Protuzakoniti graditelji imaju sreće u smislu što je toliko toga protuzakonitog izgrađeno - da jednostavno nema resursa koji bi to samo popisali, a kamoli išli sankcionirati. Tako dražva radi samo po prijavama 'nezadovoljnih građana'. Pokušajte si to legalizirati ako ikako možete, jer ovaj zakon je zaista dobra prilika - savjetujem vam kao čovijek koji dobro pozanje redovnu proceduru. Druga strana medalje je da sada malo tko ima novaca, ali to (izrada 'papira') nikada nije bilo besplatna. Ima načina da se natjera ljude da legaliziraju (na silu), ali bolje je kada se to obavi dobrovoljnim pristankom vlasnika.
Da, nekada je postojala obaveza plaćanja naknade za 'atomska skloništa', i kojekakvi drugi nameti - a baš vezano na to neki dan sam saznao da je jedan čovijek imao obavezu napraviti podrum u svojoj kući, jer u selu nije bilo skloništa (danas to 'sklonište' ima bolju svrhu, drunken ). Svako vrijeme nosi neki svoj pečat, a danas je izgleda vrijeme administracije.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 13/2/2013, 15:01

"Danas to sklonište ima bolju svrhu" drunken Hhaahaha..
Nema tog što naš čovik neće okrenuti u svoju korist .

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/2/2013, 15:38

O.P.G.KOVAČ je napisao/la:"Danas to sklonište ima bolju svrhu" drunken Hhaahaha..
Nema tog što naš čovik neće okrenuti u svoju korist .

Na temelju dokumentacije koju imam , najbolju smo vlast imali u Slavoniji pod Turcima ! Zagorci nisu imali sreću 1535 da ih Turci oslobode , pa su 1543 pod vodstvom Gupca digli seljačku bunu !

U Popisu Slavonije piše da su moji preci živjeli i u Turskom carstvu i imali kuću !
Ja se nadam da su Turskim vlastima platili legalizaciju ?

Bili su to pametni ljudi ! Piše da su Turskome caru plaćali 3 forinte po kući ! Ne znam da li je to bio porez na imovinu ili za legalizaciju ( godišnje je tako bilo )

Piše da su moji preci plaćali Turskom zemaljskom gospodaru 10 % žitarica !

2013 nekakav Jakovina koji u životu nije ni pile uzgojio i nekakva Vlada , države kojoj dadoše ime RH , hoće da im seljaci plaćaju > zakup > !
Zato sam pred Saborom 2013 imao transparent ; HVALA TURCIMA I JELAČIĆU ! Jelačić je bio ban koji je ukinuo kmetsvo i crkvenu desetinu !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by jatko 16/2/2013, 10:00

DUKIĆ I POKROVAC koji se ne kupuje za novac

jatko

Broj postova : 137
Lokacija : Zagreb
Registriran : 01.03.2011
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by zeljko6 16/2/2013, 13:05

jatko je napisao/la:DUKIĆ I POKROVAC koji se ne kupuje za novac
ljudi moji, koje smo mi naivne ovce....
osim toga, dali znate tko je jedini od seljaka uspio izvući novce iz propale đakovštine...glavom i bradom naš predsjednik Komore - Matija Brlošić...

zeljko6

Broj postova : 225
Lokacija : Đakovo
Registriran : 26.03.2012
5


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by bećar 16/2/2013, 16:08

zeljko6 je napisao/la:
jatko je napisao/la:DUKIĆ I POKROVAC koji se ne kupuje za novac
ljudi moji, koje smo mi naivne ovce....
osim toga, dali znate tko je jedini od seljaka uspio izvući novce iz propale đakovštine...glavom i bradom naš predsjednik Komore - Matija Brlošić...

Siguran u to?
Neki dan sam ga osobno pitao, da li se vrše nekakvi pregovori još uvijek u vezi toga te da li možemo očekivati kakve novce, rekao je da ne zna ništa. Prosvjed - Page 15 684261
bećar
bećar

Broj postova : 1667
Lokacija : DJ
Zanimanje : student
Registriran : 10.03.2008
43

→→→ : VIŠE


http://... http://...

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by SteveO 16/2/2013, 16:51

Lako moguce da se za njega naslo novaca jer dug evidentno postoji. Mozes mislit reakcije da ti je rekao da je on svoje izvukao, normalno je da suti ako je i dobio pare.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by deere power 16/2/2013, 18:00

u ponedeljak prosvjed u baranji....
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stjepan 16/2/2013, 19:28

oće i oni u baranji imati podršku ko i ovi u ferovcu i čakovcu da se malo ismijavaju s njima pa nakon tri dana kući

stjepan

Broj postova : 789
Lokacija : SL.BROD
Registriran : 06.07.2009
19


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 16/2/2013, 20:35

stjepan je napisao/la:oće i oni u baranji imati podršku ko i ovi u ferovcu i čakovcu da se malo ismijavaju s njima pa nakon tri dana kući

Nemojte izlaziti samostalno na Prosvjede ! Poslao sam u četvrtak Brlošiću , Pokrovcu , Laslu , Dukiću prema Zagrebu do Istre , da se osnuje STOŽER koji će voditi prosvjed !

Stjepan , da li ste sa Brodske županije ? Tu mi je rečeno da je problem sa ljudima jer nem više borca za osobne boljitke , Grivičića , da organizira prosvjed kao nekada dok je HSS bio u opoziciji ( prije izbora 2000 ) .

Ako ima skupina zainteresiranih za Brodsku županiju , onda prijavimo prosvjed u Bukovlju , rodnom mjestu Jakovine ! Možete me prijaviti kao voditelja , morate još naći redare !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by jatko 16/2/2013, 21:18

Moj Đuro NIŠTA OD NAS BITI NEĆE...... nema tu sreće dok se predomisljamo malo ocemo pa necemo

jatko

Broj postova : 137
Lokacija : Zagreb
Registriran : 01.03.2011
2


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stjepan 16/2/2013, 22:10

gospodine Đuro imate poruku u inboxu pa pročitajte

stjepan

Broj postova : 789
Lokacija : SL.BROD
Registriran : 06.07.2009
19


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 16/2/2013, 22:15

jatko je napisao/la:Moj Đuro NIŠTA OD NAS BITI NEĆE...... nema tu sreće dok se predomisljamo malo ocemo pa necemo

poslao sam 1999 oko 300 pisama na adrese poljoprivrednih udruga . Nakon toga održan je sastanak napisan STATUT za Središnji savez poljoprivredih udruga , dogovoreno da se pripremi osnivačka skupština . Nakon toga otpočela je bitka nekoliko stranaka tko će biti predsjedniK sa kojim će kočijašiti . Kada sam to vidio digao sam ruke i nisam više htio gubiti vrijeme . Osnivačka nije nikada održana !

2013 svi mi koi radimo zemlju smo organizacijski razbijeni ! U toj situaciji pokušavam pomoći , jer je jasno da se političari neće osvrtati na manje skupine prosvjednika !

To znaju i seljačke vođe koje sada žele pokušati organizirati veći prosvjed !

Budući da sam bio organizator nekoliko prosvjeda , onda želim pomoći u smislu prijedloga da se osnuje STOŽER koji će voditi prosvjed , odrede osobe za komunikacije prema udrugama , medijima , Vladi i zastupnicima !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 16/2/2013, 22:24

stjepan je napisao/la:oće i oni u baranji imati podršku ko i ovi u ferovcu i čakovcu da se malo ismijavaju s njima pa nakon tri dana kući

Sutra ću Vas navečer nazvati ! Imam poznanika na istočnoj strani Brodske županije ! Neki koji su bili u Kutjevu su mi rekli za problem na Brodskoj u smislu organiziranja prosvjeda ! Otići ću u ponedjeljak u županiju i pitati ako imaju popis registriranih poljoprivrednih udruga ?

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stjepan 16/2/2013, 23:03

ja sam nazvao par svoih ljudi i oni su za da izađemo u masovni prosvjed i da se prosvjed organizira tako da seljaci dobiju ono što im je obećano a ne da se na taj način podmite pojedinci a ostale ko j..e

stjepan

Broj postova : 789
Lokacija : SL.BROD
Registriran : 06.07.2009
19


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 15 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 36. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.