AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Europska Unija

Stranica 4 / 28. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Kako bi ste u ovom trenutku glasovali ako bi imali ponuđeno...?

Europska Unija - Page 4 I_vote_lcap12%Europska Unija - Page 4 I_vote_rcap 12% 
[ 13 ]
Europska Unija - Page 4 I_vote_lcap9%Europska Unija - Page 4 I_vote_rcap 9% 
[ 10 ]
Europska Unija - Page 4 I_vote_lcap16%Europska Unija - Page 4 I_vote_rcap 16% 
[ 18 ]
Europska Unija - Page 4 I_vote_lcap55%Europska Unija - Page 4 I_vote_rcap 55% 
[ 60 ]
Europska Unija - Page 4 I_vote_lcap8%Europska Unija - Page 4 I_vote_rcap 8% 
[ 9 ]
 
Ukupno glasova : 110
 
 
Poll closed

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 12:05

sunčana je napisao/la:e, krxić...a kaj ti je jadan (figura) mesić toliko stao na žulj? Smile
on je bar bezbolan..

...toliko lud nisam ovdje javno pisati o tome...postoje mjesta za te stvari
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Smiljan 18/12/2009, 12:07

pingo je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la:Pa doro ljudi radili ovdje itko išta ! Wink
Jok .
Ja pijem kavu i čudim se odakle mi više volja da pročitam svaki tekst .

Cisti mazohizam Wink
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Smiljan 18/12/2009, 12:10

Krx je napisao/la:
sunčana je napisao/la:e, krxić...a kaj ti je jadan (figura) mesić toliko stao na žulj? Smile
on je bar bezbolan..

...toliko lud nisam ovdje javno pisati o tome...postoje mjesta za te stvari
"Nek institucije rade svoj posao" Smile))) lol!
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 12:12

Eto ti samo primjer predsjedničkih kandidata...ja bi to sve toljagom i po zatiljku... Neutral ...sprdačina...


Zadnja promjena: Krx; 18/12/2009, 12:35; ukupno mijenjano 1 put.
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by swizach 18/12/2009, 12:16

nisam nit mi se da citati veliku vecinu sranja ovdje napisanih od strane nekik bivsih i sadasnjih komujnara,partizana i ostalog svjetskog sljama

nisam ni toliko prestar da znam kako je prije bilo,,ali netko iz moje uze obitelji a isto netko i it krx-ove uze obitelji su bili tjelohranitelji tudmana a moj rodjo je i sadasnji tj mesica,pa donekle znamo sto je tko i kada radio

daje tuđan imo dobru politiku,nikako nije,,najveci mu je promasaj sto si je dozvolio ivic-pasalica,,,a ovo za ovih 200 obitelji,,pa slazem se da bi to bilo bolje rjesenje nego ovakvo kakvo je sada,,kroz povjest je dokazano daje hrv. covjek bio bolji sluga nego gospodar i toje tudmjan znao,,pa zar nebi bilo bolje sluziti tim 200 obitelji i imati kako tako dostojanstvo nego da nas cjela EU guzi kako oce,ma sta eu cjeli svjet,,,vise volim svoje najgore nego tude najbolje,,,

ako nista drugo tudman je imo jaja veca nego mi svi tu skupa na forumu,,pa tudmjan je u pol washingtona reko sve sta je htio bez imalo straha i jasno je za neke stvari reko NE!!!
nece ici tako i nemoze tako biti,,
a staj mesic ?daj seronja je,,ulizo bi se caci u guzu da ikako moze,,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
rade kak oce a vlast klima glavom kako oni kazu,,,bili to partizani ili ovi sada,,,

i da,,,neko spomeno radni dan,,,jel nemate vi neki obaveza? ili je fino guliti 7,8,9,10 somova i tu pametovati???
swizach
swizach

Broj postova : 624
God : 37
Lokacija : Požega
Zanimanje : Umirovljenik
Registriran : 09.03.2008
0


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Smiljan 18/12/2009, 12:22

swizach je napisao/la:.... ,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
...

Puno prije, puno prije, nazalost
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by swizach 18/12/2009, 12:25

pa do ko vam kriv sta se date guziti
swizach
swizach

Broj postova : 624
God : 37
Lokacija : Požega
Zanimanje : Umirovljenik
Registriran : 09.03.2008
0


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 12:27

Smiljan je napisao/la:
swizach je napisao/la:.... ,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
...

Puno prije, puno prije, nazalost


Zajebi stari mali je upravu 100%....ovo ostalo su prodane duše i veleizdajnici koji se kite idajničkim mentalitetom našeg naroda...ako nije tako jel nas nejebu sa svih strana više sada nego ikad

Pustimo nastranu Franceka....jel bi nas jebala ikaka EU i Slovenci da je iole njegove ideologije...netko je spomenuo da nam čak i treba takav čovjek...jel bi nas itko mogao prišiti jednaku krivnju kao da smo agresori a branili svoje i ljudi nam zbog toga trunu u tamnicama...samo mi nemoj reći da je to pravda

Sve je to kurvinjska politika zna se sakim na čelu je krenula ta hajka i taj će crći ko čuko od Boga makra u njega niti nevjeruje....vrijeme će svoje pokazati...neću pisati iste stvari 10 puta...
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by O.P.G.KOVAČ 18/12/2009, 12:47

Krx je napisao/la:
Smiljan je napisao/la:
swizach je napisao/la:.... ,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
...

Puno prije, puno prije, nazalost


Zajebi stari mali je upravu 100%....ovo ostalo su prodane duše i veleizdajnici koji se kite idajničkim mentalitetom našeg naroda...ako nije tako jel nas nejebu sa svih strana više sada nego ikad

Pustimo nastranu Franceka....jel bi nas jebala ikaka EU i Slovenci da je iole njegove ideologije...netko je spomenuo da nam čak i treba takav čovjek...jel bi nas itko mogao prišiti jednaku krivnju kao da smo agresori a branili svoje i ljudi nam zbog toga trunu u tamnicama...samo mi nemoj reći da je to pravda

Sve je to kurvinjska politika zna se sakim na čelu je krenula ta hajka i taj će crći ko čuko od Boga....vrijeme će svoje pokazati...neću pistai iste stvari 10 puta...
Rođo naj se sekirat !ima još nacijonalnog ponosa u ljudima ,postoje još uvijek ljudi koji se nebu prodali ni za kakav kapital ,postoje ljudi koji razmišljaju svojom glavom i neplaše se to i reći ,neplaše se lokalnih kauboja. Nije vrhuška toliki problem koliko lokalci koji su politički podobni a nikako stručno sposobni

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 12:56

Treba nas podijelit u dvije skupine...jedne u žicu druge u Crkvu....oni treći su najveće zlo hrvatskog naroda
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Gost 18/12/2009, 13:03

swizach je napisao/la:nisam nit mi se da citati veliku vecinu sranja ovdje napisanih od strane nekik bivsih i sadasnjih komujnara,partizana i ostalog svjetskog sljama

nisam ni toliko prestar da znam kako je prije bilo,,ali netko iz moje uze obitelji a isto netko i it krx-ove uze obitelji su bili tjelohranitelji tudmana a moj rodjo je i sadasnji tj mesica,pa donekle znamo sto je tko i kada radio

daje tuđan imo dobru politiku,nikako nije,,najveci mu je promasaj sto si je dozvolio ivic-pasalica,,,a ovo za ovih 200 obitelji,,pa slazem se da bi to bilo bolje rjesenje nego ovakvo kakvo je sada,,kroz povjest je dokazano daje hrv. covjek bio bolji sluga nego gospodar i toje tudmjan znao,,pa zar nebi bilo bolje sluziti tim 200 obitelji i imati kako tako dostojanstvo nego da nas cjela EU guzi kako oce,ma sta eu cjeli svjet,,,vise volim svoje najgore nego tude najbolje,,,

ako nista drugo tudman je imo jaja veca nego mi svi tu skupa na forumu,,pa tudmjan je u pol washingtona reko sve sta je htio bez imalo straha i jasno je za neke stvari reko NE!!!
nece ici tako i nemoze tako biti,,
a staj mesic ?daj seronja je,,ulizo bi se caci u guzu da ikako moze,,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
rade kak oce a vlast klima glavom kako oni kazu,,,bili to partizani ili ovi sada,,,

i da,,,neko spomeno radni dan,,,jel nemate vi neki obaveza? ili je fino guliti 7,8,9,10 somova i tu
pametovati???

Smješan ti je komentar.

Velika većina političara u Hrvatskoj su ISTI! Daj prvo meni i mojima, a za ostale nam se... jel j..e. Koliki su samo opljačkali (i još ju pljačkaju) našu zemlju pod okriljem domoljublja??? Gdje su ti domoljubi bili kad je trebalo stvarat Hrvatsku, branit ju od agresora??? Bili su u mišijoj rupi, eto di su bili. Sad tu nama prodaju fore kako vole Hrvatsku, kako su za njeno napredovanje itd., itd...., a sad pojedini iz države bježe glavom bez obzira. Jesu to hrvati, domoljubi? Dotukli su nas, zadužili nas vani, opljačkali i zbrisali gospodo draga, zbrisali i još brišu! Nažalost takvi će nas nespremne odvesti u EU i tamo ćemo se sje..t do temelja. Da imamo razvijenije gospodarstvo onda ajd još bi se i nekako mogli nositi sa ulaskom u EU, al ovako uništeni, rasprodani i pokoreni samo ćemo biti zadnja rupa na sviralu. Normalno, nećemo mi svirati.

Pravi ljudi koji bi i mogli nešto napraviti za Hrvatsku (i imaju morala što je jako bitno) nemogu doći do izražaja od mase nesposobnih "podobnka".

Skače mi tlak od ovakvih tema i rekao sam da neću komentirat, al neda mi vrag mira. Europska Unija - Page 4 Icon_evil

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by sunčana 18/12/2009, 13:04

swizach je napisao/la:nisam ni toliko prestar da znam kako je prije bilo,,ali netko iz moje uze obitelji a isto netko i it krx-ove uze obitelji su bili tjelohranitelji tudmana a moj rodjo je i sadasnji tj mesica,pa donekle znamo sto je tko i kada radio


respect, dakle.. vašim spoznajama i argumentima Laughing
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Zvona 18/12/2009, 13:07

Europska Unija - Page 4 16243610
Zvona
Zvona

Broj postova : 909
Lokacija : privremena lokacija Bilje - Baranja
Registriran : 03.04.2009
14


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by O.P.G.KOVAČ 18/12/2009, 13:11

Onako kako je i krx napisao .

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 13:11

Možda i najveći hrvat ikad....po meni naravno
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by pingo 18/12/2009, 13:14

Smiljan je napisao/la:
pingo je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la:Pa doro ljudi radili ovdje itko išta ! Wink
Jok .
Ja pijem kavu i čudim se odakle mi više volja da pročitam svaki tekst .

Cisti mazohizam Wink
Još , još dajte još Europska Unija - Page 4 JC_coffee
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by O.P.G.KOVAČ 18/12/2009, 13:19

pingo je napisao/la:
Smiljan je napisao/la:
pingo je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la:Pa doro ljudi radili ovdje itko išta ! Wink
Jok .
Ja pijem kavu i čudim se odakle mi više volja da pročitam svaki tekst .

Cisti mazohizam Wink
Još , još dajte još Europska Unija - Page 4 JC_coffee
ja nemogu više ,moram ići dojiti frizijku od 50l ona je moja EU ! Very Happy

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by tine 18/12/2009, 13:34

O.P.G.KOVAČ je napisao/la:ja nemogu više ,moram ići dojiti frizijku od 50l ona je moja EU ! Very Happy

Muzeš tri puta?
tine
tine

Broj postova : 414
Lokacija : zali log
Registriran : 17.03.2008
24

→→→ : http://www.agrotine.eu

http://www.agrotine.eu

[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Fidelito 18/12/2009, 13:41

Netko je spominjao F.T., umirovljenika iz Zagreba, da je nekome nešto rekao u Washingtonu? Kada i kome molim lijepo? Možda je nešto rekao novinaru HTV-a, onako 'među nama'. Pa su to 'državotvorni mediji' reprizirali sedam dana zaredom. Ili je rekao, 'znate doktore, osječam bol ovdje'.

Stvar sa 200 bogatih obitelji je slijedeća: bolesno je pomisliti da netko 'odozgora' određuje koliko i koje obitelji će biti bogate. Prava politika je stvoriti nekakve normalne uvijete u državi za poslovanje, pa neka se pokažu najbolji i najsposobniji, neka svi rade, zarade, plate poreze i doprinose. I dabogda ih bude što više, 200000 ili 2000000. Postalo je normalno da jedan Kutle ima 200 firmi, a većina završi sa bezvrijednim doinicama, sjetite se onih fondova koji su propali. I sve to je bila podjela 'nasljeđa prošlosti', podijela ostataka onog trulog socijalizma koji nije valjao. Ostatci ostataka tih tvornica i poduzeća i danas su osnova gospodarstva. Nije da su trebale opstati sve te firme, neke su morale i propasti, ali mnoge su upropaštene kada su došle u ruke novopečenih i novodabranih 'poduzetnika'. Ti ljudi mahom nisu stvarali te firme, nisu uopće razumjeli čime se bave i što proizvode. Pa im (s obzirom da su ih platili ništa) nije bio problem to sve zatvoriti, prekinuti proizvodnju, i rasprodati nekretnine. Lako je doći na gotovo i prodati za siću.... I to je osnovni problem privatizacije, pretežno se dijelilo nekima badava. Kada dobiješ nešto badava, nemaš osijećaj koliko to vrijedi. Kada moraš svaki mjesec platiti ratu banci, onda znaš koliko vrijedi (ako t ibanka uopće odobri kredit). To nije spriječio, nego je poticao takvo nakaradno ponašanje, u to vrijeme politika je bila da će doći u Hrvatsku strani kapital koji će otvarati pogone i tvornice. Strani kapital nas je pretežno zaobišao sa pogonima, ali je došao nuditi lihvarsku kamatu. I sada nema radnih mjesta, malo je industrije preživjelo a i to je danas u teškoj situaciji. Ne može to malo (zdravo) zaposlenih 'vući' sve ostale i njihove beneficije. I sada bi mi trebali dizati u nebesa takvu politiku. Ako ste primjetili, malo političara spominje prvog predsjednika. Stave se vjenci na grob na godišnjicu, i to je to.
A što se tiće Brune Bušića (njegovog mučkog ubojstva), mnogi će se iznenaditi kada se 'otvori' arhiv tajne službe u Beogradu. Nije vrijedilo paliti sve dokumente UDBE u Zadru, kada sve kopije tih dokumenata postoje u Beogradu. Većina neće vjerovati tko su sve bili suradnici. Ali mnogi potezi će tada postati jasni.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Krx 18/12/2009, 13:48

Molim te pojasni mi malo bolje ovo o Bruni Bušiću...hoćeš reći?

Fidelito bojim se da ovi tvoji silni tekstovi po slovima nemaju baš neke velike vajde osim tvojih vlastitih uvjerenja i činjenice da si u pravu...malo tepeš o privatizaciji pa to je sve stara priča uglavnom su sve tranzicijske zemlje tako prolazile...i što se tiče vošingtona svize ti je figurativno, na svoj način, lijepo napisao da čovjek nije puno slušao ljude izvana....uopće te nerazumijem...pa krade se dan danas 300na sat...ponavljam franjo opet za sve kriv...krade se na sve strane čim se stigne ili bolje reći tko god je u prilici....

...gdje su prave ljudske vrijednosti...daj pišite malo o tome....tko se moli Bogu uopće više od nas ili ga trebamo izbaciti iz upotrebe kao što ti danas pune glavu i još k tome ako imaš malo takog odgoja e nema ti onda spasa....jel Franjo kriv i zato

A što se tiče Brune Bušića ja znam tko ga je ubio ili tko su bili baš hrvatski veleizdajnici upravo onakvi sa kakvima sam i započeo svoje postove....jesi to znao..jel i Franjo za to kriv


Zadnja promjena: Krx; 18/12/2009, 14:09; ukupno mijenjano 2 put/a.
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by O.P.G.KOVAČ 18/12/2009, 14:05

tine je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la:ja nemogu više ,moram ići dojiti frizijku od 50l ona je moja EU ! Very Happy

Muzeš tri puta?
je tri puta ali samo prvi 10-15 dana laktacije.Rad ,znanje ,rezultati rada, su zasigurno nešto štoće ublažiti udar globalizma i EU ,


Zadnja promjena: O.P.G.KOVAČ; 18/12/2009, 14:11; ukupno mijenjano 1 put.

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by swizach 18/12/2009, 14:09

Bećarina pusta je napisao/la:
swizach je napisao/la:nisam nit mi se da citati veliku vecinu sranja ovdje napisanih od strane nekik bivsih i sadasnjih komujnara,partizana i ostalog svjetskog sljama

nisam ni toliko prestar da znam kako je prije bilo,,ali netko iz moje uze obitelji a isto netko i it krx-ove uze obitelji su bili tjelohranitelji tudmana a moj rodjo je i sadasnji tj mesica,pa donekle znamo sto je tko i kada radio

daje tuđan imo dobru politiku,nikako nije,,najveci mu je promasaj sto si je dozvolio ivic-pasalica,,,a ovo za ovih 200 obitelji,,pa slazem se da bi to bilo bolje rjesenje nego ovakvo kakvo je sada,,kroz povjest je dokazano daje hrv. covjek bio bolji sluga nego gospodar i toje tudmjan znao,,pa zar nebi bilo bolje sluziti tim 200 obitelji i imati kako tako dostojanstvo nego da nas cjela EU guzi kako oce,ma sta eu cjeli svjet,,,vise volim svoje najgore nego tude najbolje,,,

ako nista drugo tudman je imo jaja veca nego mi svi tu skupa na forumu,,pa tudmjan je u pol washingtona reko sve sta je htio bez imalo straha i jasno je za neke stvari reko NE!!!
nece ici tako i nemoze tako biti,,
a staj mesic ?daj seronja je,,ulizo bi se caci u guzu da ikako moze,,kako vi nekuzite da od tudmanove smrti cjeli svjet nas jebe
rade kak oce a vlast klima glavom kako oni kazu,,,bili to partizani ili ovi sada,,,

i da,,,neko spomeno radni dan,,,jel nemate vi neki obaveza? ili je fino guliti 7,8,9,10 somova i tu
pametovati???

Smješan ti je komentar.

Velika većina političara u Hrvatskoj su ISTI! Daj prvo meni i mojima, a za ostale nam se... jel j..e. Koliki su samo opljačkali (i još ju pljačkaju) našu zemlju pod okriljem domoljublja??? Gdje su ti domoljubi bili kad je trebalo stvarat Hrvatsku, branit ju od agresora??? Bili su u mišijoj rupi, eto di su bili. Sad tu nama prodaju fore kako vole Hrvatsku, kako su za njeno napredovanje itd., itd...., a sad pojedini iz države bježe glavom bez obzira. Jesu to hrvati, domoljubi? Dotukli su nas, zadužili nas vani, opljačkali i zbrisali gospodo draga, zbrisali i još brišu! Nažalost takvi će nas nespremne odvesti u EU i tamo ćemo se sje..t do temelja. Da imamo razvijenije gospodarstvo onda ajd još bi se i nekako mogli nositi sa ulaskom u EU, al ovako uništeni, rasprodani i pokoreni samo ćemo biti zadnja rupa na sviralu. Normalno, nećemo mi svirati.

Pravi ljudi koji bi i mogli nešto napraviti za Hrvatsku (i imaju morala što je jako bitno) nemogu doći do izražaja od mase nesposobnih "podobnka".

Skače mi tlak od ovakvih tema i rekao sam da neću komentirat, al neda mi vrag mira. Europska Unija - Page 4 Icon_evil

zasto mi je smjesan komentar?
zar nisam u pravu,,grijati guzu na finih 30 u kancelariji,guliti drzavni proracun,,i tu srat.
de nek svatko krene od sebe,,
swizach
swizach

Broj postova : 624
God : 37
Lokacija : Požega
Zanimanje : Umirovljenik
Registriran : 09.03.2008
0


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by sunčana 18/12/2009, 14:15

terminologija bi ti bila još smješnija...da nije žalosna..tragična..
sunčana
sunčana

Broj postova : 1026
God : 58
Lokacija : zagrebačka županija
Zanimanje : knjigovodstvo
Registriran : 06.10.2008
2


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by swizach 18/12/2009, 14:22

aj ti medu drugove partizane,,,
mislim da ti radno vrjeme jos traje
swizach
swizach

Broj postova : 624
God : 37
Lokacija : Požega
Zanimanje : Umirovljenik
Registriran : 09.03.2008
0


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Fidelito 18/12/2009, 14:24

Evo počeli smo o EU, a završili na neumrlom (šo bi rekli najveći štovatelji)..., nego o vrijednostima europe napisao sam u prvom postu i malo u drugom, ali možda bi bilo bolje da prekinem, jer mi se čini da samo stvaram šum na kanalu...
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Europska Unija - Page 4 Empty Re: Europska Unija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 28. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.