AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








motorne pile

Stranica 3 / 24. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Zvonimir 20/5/2008, 16:39

Zakaj? Stihl se podrazumjeva već dugo domaćim proizvodom (od kad su radili još sa Kordun-om iz Karlovca).
S druge strane, suradnja Tomosa i Husqvarne nije bila najbolja i neki njihovi modeli su se stalno kvarili. Jednom su stvorili ime, ljudi su navikli na njih i dalje sve ide po inerciji. Kad se kupuje pila na selu, većina zna samo za Stihl i nitko i ne pita za nikaj drugo. S druge strane, ima dobru servisnu mrežu.
Od kad je Drezga-Deržić preuzela zastupstvo najprije Jonsereda a poslije i Husqvarne, situacija za njih se značajno poboljšala, tak da su i te dvije marke postale dobro poznate (mogel bi reći i cijenjene). Pogotovo jer imaju bolji odnos cijena/dobiveno. Nemam nijedan Stihl-ov stroj jer su mi bili preskupi za ono kaj daju, no nemam nikaj protiv njih.
A mislim da je politika Unikomercovih (visokih) cijena i postavljena upravo radi šumarija i sličnih (velikih) kupaca. No stvari se, srećom mijenjaju, pa će valjda i cijene Stihlovih proizvoda postati pristupačnije (čitaj pojeftiniti).

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by vinogradar 20/5/2008, 17:03

Mali poljoprivrednik...kažeš da si jako malo radio sa motorkom ali znaš da stihl nevalja....jesi ti kad probao uopće radit sa recimo 640 stihl ,oćito da nisi jer neznaš o čemu pričaš,podero si dvije vodilice i 5 lanaca u 30 godina koliko imaš motorku dok neki ljudi ovdje uključujući i mene to poderemo u godini dana pa i manje....mislim da ipak ljudi iz šumarije ruše najveća i najdeblja drva, a imaju sthil 640 i nemožeš reći onda da nijedna ne reže ko tvoja partner....Kum mi ima motorni zmaj i zato kaj sam ja par puta letio mogao bi reći da je Boeing 747 nula jer i sa ovim letiš....isto kao i partner pila...a nisi nikad probao pilit sa drugim motorkama...
vinogradar
vinogradar

Broj postova : 457
God : 42
Lokacija : Čazma
Zanimanje : Vatrogasac.....vinogradarstvo i vinarstvo
Registriran : 10.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Gost 20/5/2008, 17:09

Proljev je nula u odnosu na to koliko je mališa dosadan sa tom drugaricom (partnericom). Laughing

Gost
Gost


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 17:30

moj mali poljoprivredniče...kao prvo ne radi se o električnim motorkama, nego o ručnim pilama dugima preko 2m...zvanim AMERIKANKE, kao drugo,,,malo prolistaj po intenrnetu pa ćeš vidjeti gdje raste najkvalitetnija bukva i grab za ogrijev i gdje se nalaze najveće i najbolje šume kestena u Hravtskoj.....
kao treće po struci sa šumar i mogu samo reći da imam više sati samog paljenja motorke nego ti samog rada sa motorkom i mogu reći da znam kako rušiti stabla i kako raditi sa motorkom, a o tome dali je bolji STIHL ili HUSQARNA ili tvoja drugarica,,,,,možda bi bilo bolje da opet ostaneš sjediti na kolima i igrati se sa malim nožićem na granama.......
--ja nisam rekao da je tvoja drugarica šrot naspram stihl-a,,,to si ti rekao/napisao....samo ti hoću reći da ne kudiš konja kojeg nisi jahao....
--usput-sa koliko si motornih pila radio u svom mladom životu....
--ja nisam uopće uspoređivao JD sa IMT-om nego sam naveo primjer tvoje usporedbe između motornih pila....
--BEĆARINA PUSTA....možda će njegov tata za kojih 10-ak godina otkriti STIHL, HUSQARNA,,, motorku pa je dobije kad napuni 18.....
kad odradiš 6mjeseci sječe sa jednom motorkom....onda se javi i prokomentiraj rad određene motorne pile....do tada srdačan pozdrav MALI POLJOPRIVREDNIČE...... beee cool
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 18:34

vinogradar
čitaj malo bolje,jer ja nigdje nisam reko da stihl ne valja..............................
nisam,al sam pilio s jednom stihl pilom,ja znam o čemu govorim,neznam kako ti mjeriš koliko radi koja motorka,moja nema puno radnih sati,ali djedov kum je isto imo takvu pilu,kakvu imam i ja,tako da ne govorim da je ta partner pila dobra bezveze,jer sam išo s njim jednom u šumu i pili drva ko zmaj....................ima puno radnih sati,više nego sve veše skupa nemaju toliko sati rada ko ta pila...........naradila se ona itekako.................a ovo sam šumarijama..............u mojoj je ulici pilana...........(bukovinski,neznam ako ste več prije čuli)i raspito se ja s kojim oni motorkama ruše drva...................i vidi ti guda,nemaju božanstvenu stihl motorku............i nisam reko da nema stihl motorki koje ne pile ko moja partner..........pilio sam ja i s drugim pilama,ak očeš ja ih nabrojim..........
Bećarina pusta
pa eto,mali glupi mališa nezna niti o čemu priča,pa više niti neče kad je očito klinac kreten za sve vas tu..............................
roko
neznam di rastu najbolja drva u hrvatskoj ali su kod mene drva vrlo kvalitetna............ok šumar si,ali znaj da nisam niti ja glup,i ne moraš bit znanstvenik da znaš srušit stablo i da znaš baratat s motorkom...........ja ne baratam s njom baš lako jer je teška,ali moj stari također zan srušiti drvo i baratat s motorkom........pa da,kaj če sad tebi tu neki kreten šumaru pravom pričat o šumama...................idiot mali,kaj pak on zna o pilama,kaj ne??
6 ili 5 neznam sad točno..........
to kaj ja i moja obitelj nismo šumari,neznači da smo glupi i da se ne kužimo u motorke i šume.............i za tvoju informaciju ja imam punih 18 godina a u srpnju slavim 19 godinu.................
pa da,nek klinac crnči s pilama ko i pa če onda vidjet koja je motorka najbolja.......................
ja sam reko samo svoje mišljene o pilama,nadam se da na to imam pravo i da smijem reč da je meni partner pila najbolja,i nisam ja reko da je stihl šrod,za mene su to dobre pile,ali je meni partnerica bolja.........................da je nemogu puno govorit,nisam niti s partner pilom puno radio,a još manje s stihlom............al nemožeš meni tu reč da je stihl božanstvo a partner smeče,kad nikad nisi niti primio u ruke partner pilu kakva je moja................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Tonxy 20/5/2008, 19:16

kao prvo samo bih se zelio slatko nasmijati na sve ovo sta sam procito!!
dakle lol!

dalje,necu se nista hvaliti ali znate da gorski kotar ima odlične šume no isto tako je i u cijeloj hrv!!

kako idem u skolu i svaki sam dan doma pa kad nema posla u polju idese u šumu a to je u zadnja dva tjedna svaki dan!
subotom i nedjeljom radim sa bratićem u šumi kako već to ide ,dva lkt turbo traktora od 105 ks koja na dan izvuku po 35 kubika drva!

netko to mora i srušiti. netko je od vas reko da netko zna rušit i da sruši neka pila i najveće drvo,znate tko je to reko ali necu imenovat!!

ajd neka netko dode do mene u suotu u šumu pa da vidite kako stari i stric od bratića ruše i sl.
jednom smo se malo igrali kad su rušii i kaze on ajd stavi dvije grane pa a vidimo dali cu pogoditi izmedu njih! ljudi moji taj covjek ima toliko iskustva da je srušio,mi to zovemo oguzina,(jako debelo), izmedu tih grana u razmaku 1,5 m !! ja nisam mogo vjerovat!

pa nisam ni ja neki ludi sumar ali u obitelji mi je ded bio najbolji rezač i rušitelj u šumariji, samo ja idem u sumu od obitelji i buraz katkad! koliko mogu imati iskustva sa 17 godina i pilom u ruci i sami znate,ali zgore se tu godišnje 1-2 vodilice (maca) i 5 lanaca!!
brusiti me lanac deda nauio dok je bio ziv i to sam ad ispraksiro i zadovoljan sam !!

rušim i ja pomalo i pazljivo sa podsjecima,ucim se sam raditi i nekako i uspijem,pa namucim se oko malo debljeg ali sa imam malo prakse!!

pozz svima inace imam stihl 038 stariju i 440 nesto noviju!

necu o kvalietama mmotorki i koja je bolje ili ne!!
Tonxy
Tonxy

Broj postova : 1081
God : 33
Lokacija : Gorski kotar, Mrkopalj
Zanimanje : IT
Registriran : 10.03.2008
1


http://www.croatiainvestment.info

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 20:52

gledam,čitam i nevjerujem.....ja sa motorkama radim od svoje 15 god....
ostali komentari su suvišni.....budi ti meni sinko pozdravljen......

tonxy...ti onda znaš kako je "lako" srušiti drvo...ja mislim da je tu potrebno znanje i vještina a bome i praksa,,,, što će ti trupac od 5-6metara na zemlji ako sjekač nije okeglao stablo i napravio dobar zasjek...a ono prilikom pada puklo cijelom dužinom...sjedi i plači....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 21:06

ti roko misliš da samo šumari ko ti znaju srušit drvo..................nisu ljudi oko tebe glupi kako ti misliš.................neznam kako vi rušite drva,ali ja rušim drva onak kak piše u pripučniku od motorke.............i nikada nije bilo nekih problema,osim da je jednom bukva skliznula u susjednu šumu...................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 21:30

ja ne smatram da je netko glup...dok sam to svojim postupcima ne dokaže....
nisam nikome rekao da nezna raditi sa motorkom,,,
samo ti pokušavam reći da prvo moraš poznavati stroj i njegove mogućnost da bi mogao nešto o dotičnom stroju reći, a za to je potrebno vrjeme i praksa sa dotičnim strojem....
kao što je vinogradar napisao,,,da se vozio jednom sa motornim zmajem....pa to ne znači da zna voziti boing737....
praksa i škola su potpuno dva različita pojma,,,,,zato uzmi malo motorku u ruke pa se čujemo kasnije,,,,
i daj se malo ohladi, ovdje smo da se savjetujemo i pomažemo...
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Tonxy 20/5/2008, 21:32

e pa vidis tu i je problem!
pise napravi podsjek i zarezi ga sa druge strane!! ali nije sve tako lako!

gleda se da se što manje mladica i ostalog polomi ili nakrhne,gleda se vjetar,pa vrhovi ako su suhi dali pukne i padne,sjedne se na podsjek i gleda vrh bukve ili nečeg da se vidi i onda se odredi smjer padanja!!

nitko u mijednoj riječi nije izrekao da nitko od vas nezna rušiti i neznam kaj,ali ako je tu stručnjak ili onaj koji ima prakse onda teba ipak njemu pokušati povjerovati i malo vidit ili se konzultirat sa njim a ne da si jedan drugom inate gonite!

nemojte se svadati!
Tonxy
Tonxy

Broj postova : 1081
God : 33
Lokacija : Gorski kotar, Mrkopalj
Zanimanje : IT
Registriran : 10.03.2008
1


http://www.croatiainvestment.info

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 21:40

ja sam samo bio izneso svoje mišljene da je partner pila bolja od stihl!!
a onda svi meni da kaj klinac mali zna,nezna ni kak izgleda pila,nikad nije čuo za niti jednu drugu motorku psim partner,daj kaj je dosadan ovo ono......a ja sam bio samo reko svoje mišljene,a očito se to tu nesmije imati!
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Tonxy 20/5/2008, 21:47

a daj nemoj molim te kenjat ej,ok je tvoje misljenje ali nemoj opeto nekom rušenji ili oranju jer to nije istina da ga ubiš!
Tonxy
Tonxy

Broj postova : 1081
God : 33
Lokacija : Gorski kotar, Mrkopalj
Zanimanje : IT
Registriran : 10.03.2008
1


http://www.croatiainvestment.info

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by branko 20/5/2008, 21:55

mali poljoprivrednik je napisao/la:ja sam samo bio izneso svoje mišljene da je partner pila bolja od stihl!!
a onda svi meni da kaj klinac mali zna,nezna ni kak izgleda pila,nikad nije čuo za niti jednu drugu motorku psim partner,daj kaj je dosadan ovo ono......a ja sam bio samo reko svoje mišljene,a očito se to tu nesmije imati!

nemoj se paliti odmah, naravno da mores imati svoje misljenje , ali isto tak i drugi svoje, mozda si malo previse zvucal provokativno , ali to je sve u žaru rasprave i nitko ti to ne treba zamjeriti (ni ti drugima naravno) ali otkako je partner preuzet od husqvarne on vise ne proizvodi prave profesionalne pile kao ni mcculloh a prije dvadesetak godina imala ih je sumarija koprivnica i sumari su tvrdili da su to najbolje pile (mcculloh ili kak su ih sumari zvali mikule) s kojima su ikad delali a sad to ime podsjeca na one male jeftikanere za jednokratnu upotrebu. sve ti je to poslovna politika husqvarne koja gura vlastiti brand i jonsered a ostale samo na lokalnim trzistima (poulan i mcculloh u sjev. americi npr.)
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by zrine89 20/5/2008, 21:55

on nezna razliku izmedu muskog i zenskog spola..tako i za te motorke..
zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by pingo 20/5/2008, 21:56

Moja pila .
Tri godine stara , jako malo radila pa možda i zato ide bez kvara .
Koristim ju samo za narezati drva kada roštiljamo ili za vatru kada noćimo u šumi a o tome koliko sam stručan sudite sa fotki jocolor

[You must be registered and logged in to see this image.]
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Tonxy 20/5/2008, 22:01

a ratarko vidis kako si razuman pa si i sam reko da sami prosudimo!

i iskreno nije bas dobro da zrusis bukvicu na metar visine!! haha nadam se da si je odrezo poslje!!!

pozz i zakon je motorkica!!
Tonxy
Tonxy

Broj postova : 1081
God : 33
Lokacija : Gorski kotar, Mrkopalj
Zanimanje : IT
Registriran : 10.03.2008
1


http://www.croatiainvestment.info

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by zrine89 20/5/2008, 22:05

jao pingo...stihl ti je pravi maneken..u svih proza se slikao Smile
zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by paor 20/5/2008, 22:14

Tonxy je napisao/la:a ratarko vidis kako si razuman pa si i sam reko da sami prosudimo!

i iskreno nije bas dobro da zrusis bukvicu na metar visine!! haha nadam se da si je odrezo poslje!!!

pozz i zakon je motorkica!!

nisam siguran da kod Broda ima bukvica, meni liči i na grab
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by pingo 20/5/2008, 22:15

Treću po redu sliku sam iz ležećeg položaja napravio clown a naravno da sam drvo kasnije srušio po PS-u . Ono što ja laik mogu reći je da i najbolja pila reže samo onoliko dobro koliko dobar lanac ima na sebi . Sada ( nakon tri godine korištenja ) vidim da više pažnje moram posvetiti stanju lanca i vodilice nego same motorke .
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Zvonimir 20/5/2008, 22:15

paor je napisao/la:...nisam siguran da kod Broda ima bukvica, meni liči i na grab

tko? pila? Laughing

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by branko 20/5/2008, 22:20

Tonxy je napisao/la:bukvicu

tonxy, tonxy sjedi jedan, to da je izvalil neko drugi jos kak tak ali ti koji si rodjen u sumi to ne moze. a kaj se tice tog rusenja i ja ponekad srusim na cca 80 do 90 na stojec pa onda rusim dolje (ako procijenim da mi je tak sigurnije osobito ako je grm u pitanju) mada imam jedan dio sume gdje ne rezem ispod 60 cm nize, jer tu je nekad u normalna vremena veci dio godine bila voda pa je drvo puno pijeska i nema sanse da drvo promjera 40 cm srusis bez bar dva a ponekad i vise brusenja lanca tak da je boje to dolje ostaviti pa nek samo istrune.
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Zvonimir 20/5/2008, 22:25

Branko, kod njih nema bjelogorice, pa mu nemoj zamjeriti Wink

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Tonxy 20/5/2008, 22:40

Zvonimi® je napisao/la:Branko, kod njih nema bjelogorice, pa mu nemoj zamjeriti Wink

ima,ima bjelogorice!!!

branko"" sorrxy,ali ono naučan sam na bukvu i jelu!!
kod mene nema grabova ni puno hrasta većinom javor,bukva,jela,jasen i kadi koji hrast!

to je super sa pjesmkom jel da!! tako kad meni dodu trupci iz šume doma a vučeni po pjesku ode lanac
odma!

inače nikad nisam rušio iznad neke moje prosječne visine tj, na dnu drveta ili ti ga što nize!
pozz i još jednom sorry zbog graba!!
Tonxy
Tonxy

Broj postova : 1081
God : 33
Lokacija : Gorski kotar, Mrkopalj
Zanimanje : IT
Registriran : 10.03.2008
1


http://www.croatiainvestment.info

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Zvonimir 20/5/2008, 22:50

Tonxy je napisao/la:
Zvonimi® je napisao/la:Branko, kod njih nema bjelogorice, pa mu nemoj zamjeriti Wink

ima,ima bjelogorice!!!

branko"" sorrxy,ali ono naučan sam na bukvu i jelu!!
kod mene nema grabova ni puno hrasta većinom javor,bukva,jela,jasen i kadi koji hrast!

pozz i još jednom sorry zbog graba!!

Onda te je s pravom našpotal Laughing Laughing Laughing

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by savoris 21/5/2008, 00:57

e decko mozes ti i tom cakijicom da prepilis drvo samo ti treba malo vise vremena

nam sta nisam cuo sada ovdje
nema rijeci

pa on nije potrosio ni rezervoar goriva a kamoli motorku

i ja mislim da je veliki serator i unosi nervozu medju ostale
to je moje misljenje nadam se da niko nemoze da mi zabrani pravo na misljenje
savoris
savoris

Broj postova : 128
God : 47
Lokacija : ugljevik REPUBLIKA SRPSKA
Zanimanje : svastar
Registriran : 05.04.2008
0


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 3 Empty Re: motorne pile

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 24. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.