AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








motorne pile

Stranica 2 / 24. Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Mata imt 540 18/5/2008, 10:53

neznam po meni je ipak stihl profesionalan alat.....kaj se tog tiče ja imam motornu pilu 038.....kaj to dere nema kaj stari je prije dvije god rušil hrast bratiću to je bila mrcina da ga nisu dvije osobe mogle s rukama obgrlit Very Happy.....ali nema kaj srušila ga stihlovka...... Very Happy
Mata imt 540
Mata imt 540

Broj postova : 1250
God : 35
Lokacija : Mala Mlaka Novi Zagreb
Zanimanje : po zanimanju strojarski tehničar
Registriran : 14.03.2008
1

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 18/5/2008, 15:19

gledam kaj prodaju stihl pile i sve imaju nekak male mačeve naspram moje partner pile......................i moja partner pila ruši sve,ne raste takvo drvo kakvo ta pila ne ruši.............................
i da vas pitam vas koji imate stihl pile................
išli ja i stari danas na kak ti ja to zovem sajam,tam di se prodaje kramarija,al gledam ja okolo i ima tam pila....................gledam ja jednu mrcinu od stihla i košta 5500 kuna.....................jel to preskupo za nekaj rabljeno il je bolje kupit neku novu???????i vidio sam jednu partner pilu kakvu ja imam al bez mača,i čovjek bi se začudil košta samo 100 kuna a pili sve..................samo ak vam se nekaj na toj pili potrga nema rezernih djelova,jer je tvornica nazalost propala................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by branko 18/5/2008, 17:34

mali poljoprivrednik je napisao/la:samo ak vam se nekaj na toj pili potrga nema rezernih djelova,jer je tvornica nazalost propala................

pak si belesnul glupost, tvornica dela i jos dan danas i dio je grupacije husqvarna [You must be registered and logged in to see this link.] , a kaj se tice dijelova zastupnik ti je drezga-derzic [You must be registered and logged in to see this link.]
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 18/5/2008, 17:53

ok,u tvornicu baš i nisam upučen,al me niko nebu zezal s djelovima.......................ovako,mi smo(odnosno moj djed)kupio novu partner pilu u nekom dučanu................ima više od 30 godina..........bila je za rezanje djelova drva doma,i za šumu..........i radila ona jako lijepo..........i onda djed otišo susjedu spilit drva,i nalijali su krivo gorivo...............i onda se radila generalka.........poslje generalke samo se 2 puta išlo u šumu............i par puta se upalila doma da se nekaj spili..........i jedan dan je stari primil pilu nalijal gorivo,pocuknul i puko je feder.................feder smo počeli tražit prije 2 godine...........i do neki dan smo tek našli..........išli smo i u partner servis i rekli su da djelova za tu pilu više nemaju,a ovi kaj popravljaju pile su rekli da nemogu popravit to..............ili su kreteni rekli da motor ne valaj,a motor je mu super stanju...................i tek prošli tjedan je stari negdi kupio feder sa špagom za uključivane pile..............................mogo sam tebi prepustit da mi najdeš feder ak si tako mudar....................za tvornicu sam negdi čuo da je propala,a djelova za moju pilu rijetko gdje ima za nabavit............nije ta partner pila kupljene jučer...........pila je ite kako starija od mene................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by vujo 18/5/2008, 18:28

he he !!!: Evil or Very Mad

vujo

Broj postova : 110
God : 53
Lokacija : zg
Registriran : 01.05.2008
1


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Krx 18/5/2008, 18:30

Što se tiče pili tj. motorki najbolji primjer bi nam mogli dati šumski radnici ili ljudi koji su dosta vremena u šumi i maju iskustva sa svakakvim pilama i imaju čak dvije pile približne snage ali da ova druga nije stihl...jel...ovako napamet govoriti nije baš zahvalno jer to je ipak sasvim drugo nešto nego recimo trimeri...naravno ako idemo uspoređivati stihl sa ostalim pilama što po mojem mišljenju i nije nekakva razlika kao prije...inače ponosan vlasnik 034 primjerka
Krx
Krx

Broj postova : 1196
God : 41
Lokacija : Požega
Registriran : 10.03.2008
11


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by vujo 18/5/2008, 19:25

dečki treba puno žganaci pojesti da bi se mogla komentirati koja motorka i puno vodilica promeniti

vujo

Broj postova : 110
God : 53
Lokacija : zg
Registriran : 01.05.2008
1


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 18/5/2008, 19:40

Krx je napisao/la:Što se tiče pili tj. motorki najbolji primjer bi nam mogli dati šumski radnici ili ljudi koji su dosta vremena u šumi i maju iskustva sa svakakvim pilama i imaju čak dvije pile približne snage ali da ova druga nije stihl...jel...ovako napamet govoriti nije baš zahvalno jer to je ipak sasvim drugo nešto nego recimo trimeri...naravno ako idemo uspoređivati stihl sa ostalim pilama što po mojem mišljenju i nije nekakva razlika kao prije...inače ponosan vlasnik 034 primjerka


neki djedovi bratiči,daljna obitel,svi oni su orrađivali drva i radili u šumama,a djed mi je bio tesar......................ovakvu partner pilu kakvu ja imam su u ono vrijeme imale samo šumarije,i zato je ta pila kupljena.........a snjom se uopče nije puno radilo..........i svi govero da je ta moja pila za muzej.................i nikako da ovo zaboravim............djed i stari mene učili kako se radi s pilom..........i kad su me naučili po cjelom selu sam se šeto s pilom i palio ju...............jedan dečko stariji od mene je kupio stihl pilu ii reko meni da je moja pila šrot.............i vidio ja drugo dan dopeljali oni drva iz šume..........ja pojurio doma i vratio se s pilom........sav ponosan,ko mo modnoj pisti šetao sam njihovim dvorištem,upalio partner pilu,otpilili oni jedan hrast,bio širok jako puno,još bio na vagonu i ja s partnericom po hrastu...........ja sam onda teško pilio s njom,al sam spilio mali dio hrasta,i svi koji su bili oko stihl pile i divili se stihlu,zinuli su ko pegle kad je kako ju ja volim zvati zmaj pila propilila hrast..............od onda su svi počeli govorti da je ta pila moja dobra,al još dan danas neki govore da je za muzej,a pali iz prve,a kad sam ja sam zmajop propilio malo hrast,onad dečko koji sam več spomenuo,nije mogo niti upalit svoju stihl pilu koja je bila upola manja od moje pile i upola slabija..............začudili bi se neki od vas kad bi vidli kako je ta pila stara,a pili ko nova...............
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by savoris 18/5/2008, 23:17

mozda si mali poljoprivrednik ali ni sam nisi svjestan koliko se veliki mislilac

nadam se da ces jednog dana projektovat pilu koja radi 10000 kubika na dan u rukama 18godisnjaka
savoris
savoris

Broj postova : 128
God : 46
Lokacija : ugljevik REPUBLIKA SRPSKA
Zanimanje : svastar
Registriran : 05.04.2008
0


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Smiljan 19/5/2008, 09:51

Mata imt 540 je napisao/la:.... neznam po meni je ipak stihl profesionalan alat.....

Ne ulazeci u raspravu koja je pila bolja ili losija ali ovako generalizirati je apsulutno NHF bezveze. Svaka renomirana firma (u svakoj proizvodnji; i pila i bicikal i traktora i tenisica) uvijek ima razliciti raspon stvari namjenjene razlicitim kupcima i razlicitim uporabama. Nesto sto je profesionalno za npr. rezanje grana u parkovima Zagreba, nije profesionalno za rusenje stabala u sumi Amazone (i obratno) itd itd itd
Kao kad bi rekli da je Massey Ferguson traktor namjenjen profesionalnim ratarima pa ja odem i kupim MF 240 i cudim se da ne mogu 150 Ha zemlje s njim raditi Wink
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 19/5/2008, 13:41

istina prava..................vjerovatno se niti jedna od vaših stihl pila ne može gledati jeli bolja od moje partner pile...............ta partner pila nije niti za hrvatske šume..............s mojom tom partner pilom možeš i piliz drva u prašumi,jer ima jeko dugačak mač,a ima i snagu....................a sad da s njom ideš pilit grane,nema šanse..................probo je moj djed jednom na našoj trešnji spilit suhe grane..............stao on na lojtre i nema šanse,preteška je za takve stvari.............ali u šumi je pravi zmaj,kojoj got očeš...............hrvatskoj ili u prašumi..........................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 19/5/2008, 22:30

jesi ti kad radio u šumi....sa motorkom???
i sam si napisao da se sa tom PARTNERICOM nije uopće puno radilo...
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by vinogradar 19/5/2008, 22:54

Baš sam ja to mislio pitat?
vinogradar
vinogradar

Broj postova : 457
God : 42
Lokacija : Čazma
Zanimanje : Vatrogasac.....vinogradarstvo i vinarstvo
Registriran : 10.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 19/5/2008, 23:11

kad ti prsti naoteknu kao ćevapi, kad nemaš osjeta za hladno-toplo na rukama, kad počneš raditi bez rukavica, kad podereš sa motorkom 2-3 gojzerice i koji komad hlača....desetak lanaca i koji mač motorke a i samu motorku...10-15metara drva dnevno+cjepač 7kg... i kad skupiš love za vidijin lanac......
onda možeš reći koja motorka služi za amazonu a koja za neše šume...i koja valja a koja ne.......i sa kojom šta i kako treba sjeći....NHF Very Happy .....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Mata imt 540 19/5/2008, 23:23

evo da vas izvijestim na mojoj motorci su promjenjena već tri mača .....iskreno da me pitate kad je stari kupio motorku neznam ......a na njoj sam samo promjenio jedamput bobinu,i jedan lamčanik i to je sve ja sam zadovoljan tom pilom i da mi itko daje bilo kakvu nebi je mjenjal Smile
Mata imt 540
Mata imt 540

Broj postova : 1250
God : 35
Lokacija : Mala Mlaka Novi Zagreb
Zanimanje : po zanimanju strojarski tehničar
Registriran : 14.03.2008
1

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 19/5/2008, 23:26

mač na motorki možeš spaliti dok si rekao keks....sve zavisi koliko i kako radiš sa motorkom,,,baš kao i sa drugim strojevima...poput traktora....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by branko 20/5/2008, 00:26

neki standard je (bar mi je tak rekel mestar) 3 lanca jedna vodilica, jer se i ona podere pa pila podrezava
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 09:15

pa kad se vodilice na lancu potroše, onda počnu paliti i sam mač,,,te nakon nekog vremena kad staviš drugi novi lanac i on počne divljati na vodilici i siječe u koso...i onda opet njega možeš spaliti....svatko zna raditi sa motorkom samo koliko je pojedinac stručan u tome to ovisi o praksi.....ne zna niti svatko orati sa traktorom pa se sa vremenom nauči....samo rad rad i rad,,,i sa radom i praksom do savršenstva Very Happy Very Happy Very Happy
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by vinogradar 20/5/2008, 09:41

roko je napisao/la:pa kad se vodilice na lancu potroše, onda počnu paliti i sam mač,,,te nakon nekog vremena kad staviš drugi novi lanac i on počne divljati na vodilici i siječe u koso...i onda opet njega možeš spaliti....svatko zna raditi sa motorkom samo koliko je pojedinac stručan u tome to ovisi o praksi.....ne zna niti svatko orati sa traktorom pa se sa vremenom nauči....samo rad rad i rad,,,i sa radom i praksom do savršenstva Very Happy Very Happy Very Happy
clap clap
vinogradar
vinogradar

Broj postova : 457
God : 42
Lokacija : Čazma
Zanimanje : Vatrogasac.....vinogradarstvo i vinarstvo
Registriran : 10.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 13:41

roko je napisao/la:jesi ti kad radio u šumi....sa motorkom???
i sam si napisao da se sa tom PARTNERICOM nije uopće puno radilo...

ja nikada nisam skužio zašto je djed kupio tu pilu..................pila je bila zato jer se nekaj moralo doma pilit,pa smo kupili traktor i počeli s pilom ič u šumu........................ja sam s tom pilom probo odpilit nekoliko komada drva,i srušio sam jedno drvo s njom u šumi........................inače nisam baš puno išo u šumu,jer kaj če ti djete u šumi???samo moraš pazit na njega..................inače sam sam sjedio na gumenjaku,s nožičem gulio koru s grana,pa sam tu i tamo se po šumi provozo s traktorom,ali sve u svemu ja sam radio još manje u šumi nego motorka............ali ni motorka nije puno korištena,a po meni je čak i bolja od stihl pila................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 13:56

roko je napisao/la:kad ti prsti naoteknu kao ćevapi, kad nemaš osjeta za hladno-toplo na rukama, kad počneš raditi bez rukavica, kad podereš sa motorkom 2-3 gojzerice i koji komad hlača....desetak lanaca i koji mač motorke a i samu motorku...10-15metara drva dnevno+cjepač 7kg... i kad skupiš love za vidijin lanac......
onda možeš reći koja motorka služi za amazonu a koja za neše šume...i koja valja a koja ne.......i sa kojom šta i kako treba sjeći....NHF Very Happy .....


nije ta moja partner pila baš za amoazonu,ali ja ču ti je dat u ruke i u svojoj šumi nečeš nač drvo kakvo ta pila neče srušiti i spiliti..................a ovo koja pila valja ili ne.........ta moja partner pila kupljena je prije nekih 32 godine,nije niti bitno,ali je starija od 30 godina.......................za nju smo imali 1 mač,ali smo ga mjenjali samo zato što je orginalni bio debeli i stvaro je stvarao puno piljevine.............................lanac če se sad iči prvi puta brusiti...................na motorki je rađena samo jedna generalka,jer je susjed u motorku ulio pogrešno gorivo,a kad se to napravi vjerujem da svi znate što se dogodi.........................pila nije puno radila,ali vidim susjedovu stihl pilu jedva upali a ima samo 4 godine................a moja peko 30 i pali iz prve.............nisam stručnjak za pile,ali vidio sam svojim očima da je kum vjedva sa svojom stihl pilom srušio bukvu..................imo j još 2 bukve za srušiti i moj strai ih je s partnericom srušio bez ikakvih problema..................nemorate vi meni vrerovat,ali ja ču vam reči da u hrvatskoj ne postoji drvo kakvo moja motorka nebi srušila,a moj djed več 2 godine gleda jedan hrast,i nikako da se usudi srušit taj hrast s stihla pilom...............................i po mojim iskustvima stihl nije ništa posebno.............i po meni je partner pila puno bolja od stihl pila......................
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 14:02

a po čemu si to zaključio...po težini motorke, broju okretaja motora, broju okretaja lanca, dužini mača, bučnosti.....
.....to ti je isto kao da ja uhvatim pričati koji je traktor bolji,,,a vozio sam samo 533 i labinku...i da tvrdim da je 533 najbolji traktor na svijetu cheers a JD, FENDT, MF, CLASS....da su to sve kina.....mislim-molim lijepo,,,,,,
HUSQUARNA(nemem pojma kako se piše)...ti slovi kako jedna od kvalitetnijih motornih pila, ali kod nas uglavnom prevladava STIHL...ja mu skidam kapu sa glave,,,djed im STIHL-ovku staru oko 25-30 godina i radi kao sat...a koliko je ta drva porušila i granja sasjekla...sam dragi Bog zna......
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by roko 20/5/2008, 14:23

pa ljudi su prije drva u šumi rušili ručno...a pogotovo one silne hrastove u Spačvi...divnog promjera(nemalo preko 2m), čisto sumnjam da bi ih ta tvoja partnerica mogla srušiti...a kad si tako zavidnog znanja što se tiče motornih pila...daj mi reci kako su se zvale te ručne pile..... Very Happy Very Happy mislim da ti to znaš...ipak ti si šumski radnik i imaš puno sati rada sa motorkama i cjepačima....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Karlito 20/5/2008, 14:51

pa eto tako lijepo sam ja to zaključio,jer ima podosta drva u mojoj šumi koja nebi mogo srušit s stihl pilom...........i reko sam po meni.................dojdi kod mene pa buš vidio kako ta mašina radi..............i mislio sam sličnih omjera...........nisam ja sad mislio da moju partner pilu uspoređuješ s nekom električnom motorkom.............vidio sam ja kako stihl radi u šumi,i ja također skidam kapu njima,ali nemožeš mi tu reč da je onda moja partner pila šrot naspram stihla.............i vjeruj meni da bi s partner pilom mogo srušit i takvo drvo.............trebalo bi vremena i truda ali bi srušilo............i ne pravim se ja sad tu nešto da sam ja stručnjak za pile nego sam reko svoje mišljenje............i di t živiš od mene.................kod tebe rastu lavande,a kod mene nema niti l od lavande...........................ja znam kako se to reklo kod nas al kad bi ti reko mislio bi da nisam pri sebi,da sam glup.............(iako to vjerovatno več sad misliš)i reko sam da mi je samo daljna obitelj radila šumama,a ja ih nikada nisam niti upoznao.............i nisam reko da sam šumski radnik i reko sam da nisam puno radio u šumi..................neznam puno al sam samo reko ono što ja znam....................a nemoj mi se niti ti tu pravit pametan,tu mi počneš uspoređivat imt s jd i sl.............i tu si mi ti ko neki šumar,a oko tebe samo lavanda raste...........jedino ak s motorkama ne berete lavandu...................i svati DA SAM JA REKO SAMO SVOJE MIŠLJENE!!!!!!!po meni je partner pila najbolja a mojem susjedu stihl.............i kaj sad,svako ima svoje dokaze i mišljene................a ja sam samo izneso svoje..........
Karlito
Karlito

Broj postova : 249
God : 28
Lokacija : Ključ Brdovečki
Registriran : 27.04.2008
-2


[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Mata imt 540 20/5/2008, 16:21

evo da nekaj načrčkam jer ipak nisam bezveze gledal u tri godine u motorke i to .......ali stvari su ovakve išao sam na praksu u vodoprivredu zg....i tamo su od svih tih alata stihl trimera ,motorki pa do nekih šprica neznam za kaj ali su ih imali ......e sad ja neznam kaj su oni točno radili s njima nikad nisam vidio ali te pile nisu zahtjevale velike servise ,promjeni svijećicu ispuši filter nabrusi lanac i vozi tek u zimi su išle na remont naravno koja je trebala ,isto s flaksericama (odnosno trimeri ili kak već hoćete )i ono pa se pitam zakaj tak neke veće firme nisu uzimale partner motorke i flakserice? ali ok svako ima svoje mišljenje i to je to naravno da stoji ona ko maže taj i vozi tak i to ko servisira na vrijeme vozi još ohho Smile
Mata imt 540
Mata imt 540

Broj postova : 1250
God : 35
Lokacija : Mala Mlaka Novi Zagreb
Zanimanje : po zanimanju strojarski tehničar
Registriran : 14.03.2008
1

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

motorne pile - Page 2 Empty Re: motorne pile

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 24. Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.