AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Kupnja traktora

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by deere power 26/8/2011, 14:11

becar sto veci mudrijas to gore prodje vjeruj mi, kupujes polovno i onda moras bit spreman na sve, novo se pokvari a ne nesto od 15-20 godina, neces nac savrsen heder za 7-8k eura a opet isto tako ni za 14-15k neces, po meni je uvjek bilo bolje kupit sto jeftinije u startu jer ces i jedan i drugi morat ako ne ove godine onda iduce remontovat, jebo sminku i da ljepo izgleda to danas prodaje stroj ali definitivno ne dobar stroj
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by zrine89 26/8/2011, 14:28

bećar je napisao/la:Zrine, vjeruj mi da je sada puno kompliciranije kupit stroj.

Kupujem *ebeni kukuruzni adapter, prešao sam preko 1000km uz sav internet i sve moguće oglasnike te burze ja nisam našao adapter. ( vjerojatno sam i ja blesav, al ne želim dat hrpu love za 20+ godina adapter koji ne da u sebe gledat )

Blago onome tko ima novaca i posla za novi stroj da se ne mora za*ebavat sa kojekakvim idiotima!

Blaženi off ...

Sve je komplicirano kupit, i još polovno, a da se ne kvari, i da je još za džabe skoro.


tomi93 je napisao/la:Zrine jesi ti čudan lik. Pa ako sam pital dali ima netko za preporučiti kvalitetnu marku iz onog vremena koja još danas može odraditi posel to je onda grijeh. Pa ovo je forum. Ako nesmijem pitati samo reci, neču ako bude tebi bolje.

Traktor ne kupujem ja nego kolega, i na njegovu zamolbu sam priupital za savjet. Ako ti smeta izbriši. Kolega i tak sutra i de u fr gledat neke krame, pa više nema koristi od ovih bezveznih slova gore napisanih.



E pa onda reci svom kolegi da pojma nema šta bi kupio.
I na forumu ćeš nači različite razmišljanja za neki traktor, jel ti je dp rekao mišljenje za jednu marku traktora, pa si skoro rekao da je nemoguće ?

Kad netko nešto kaže da ne valja odmah se pjeniš, sjeti se kako si bio šizio kada su uspoređivali tvoj novi clas i jd. Kažeš SDF grupa nije baš nešto, a ima ih puno na forumu da su zadovoljni, onda kažeš JD preskup, a na kraju tvoj class skuplji ispao od toga JD.
Onda meni kažeš čudan tip, pogledaj se malo u ogledalo.



Ajd reci mi kako se prije kupovalo polovni strojevi ? Jel se prije 15 godina si surfao sa forumom i tražio mišljenje kojeg traktora kupit ?

Isto tako kupovati polovnog traktora, koji je dobro razradjen i iskorišten je kupnja mačka u vreči.


deere power je napisao/la:becar sto veci mudrijas to gore prodje vjeruj mi, kupujes polovno i onda moras bit spreman na sve, novo se pokvari a ne nesto od 15-20 godina, neces nac savrsen heder za 7-8k eura a opet isto tako ni za 14-15k neces, po meni je uvjek bilo bolje kupit sto jeftinije u startu jer ces i jedan i drugi morat ako ne ove godine onda iduce remontovat, jebo sminku i da ljepo izgleda to danas prodaje stroj ali definitivno ne dobar stroj

Potpis ko kuća.
zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Fidelito 26/8/2011, 14:36

Kada kupuješ novo, zapravo neznaš što kupuješ, a kamoli polovno. Jedina prednost kod novoga je garancija, ali i to zna biti prevara. Jedino što novo (obično) više košta u startu. Ali nekada se isplati kupiti i novo, jer jednostavno ne isplati se kupovati stroj koji se nekome odavno amortizirao (i dobro ga izraubao), star 10, 20 i više godina i onda ga platiti 50% cijene novoga (ili više). A možda i dijelova više nema za njega ili su skupi. Vidi se da je istok dobro počistio bogatije države od starih strojeva, pa su cijene rabljenih strojeva porasle. Kod rabljenih strojeva više se može pogađati u cijeni, jer cijena nije fiksna, dok kod novih strojeva prava je umjetnost iskamčiti više od 8-10%. Rabljeno ili novo, glavno je da dobro služi svojoj svrsi, i da šarafaš manje nego što radiš sa strojem.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Gost 26/8/2011, 14:48

nebi se sad štel baš prevec mešati u ovu vašu raspravu ali mislim da se prepucavate bezvez... na pitanje koji traktor kupiti uvjek bi najbolji odgovor bil novi traktor.... koji je najbolji traktor? pa naravno novi.... dobro kod nas situacija i baš nije najbolja pa da si svako more kupiti novi traktor pa ljudi kupuj rabljeno ali mislim da onda tu nebi trebalo nekja prevec filozofirati nego gledati da se kupi optimalno za te novce koje se ima i da nije prevec uniste a sad koja je firma otom potom... a i kaj se tice kupovine vani vani je uglavno otpad jeftin a ono kaj vrijedi i vani košta, govorim iz nekakvog iskustva...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by tomi93 26/8/2011, 15:46

zrine89 je napisao/la:
tomi93 je napisao/la:Zrine jesi ti čudan lik. Pa ako sam pital dali ima netko za preporučiti kvalitetnu marku iz onog vremena koja još danas može odraditi posel to je onda grijeh. Pa ovo je forum. Ako nesmijem pitati samo reci, neču ako bude tebi bolje.

Traktor ne kupujem ja nego kolega, i na njegovu zamolbu sam priupital za savjet. Ako ti smeta izbriši. Kolega i tak sutra i de u fr gledat neke krame, pa više nema koristi od ovih bezveznih slova gore napisanih.



E pa onda reci svom kolegi da pojma nema šta bi kupio.
I na forumu ćeš nači različite razmišljanja za neki traktor, jel ti je dp rekao mišljenje za jednu marku traktora, pa si skoro rekao da je nemoguće ?

Kad netko nešto kaže da ne valja odmah se pjeniš, sjeti se kako si bio šizio kada su uspoređivali tvoj novi clas i jd. Kažeš SDF grupa nije baš nešto, a ima ih puno na forumu da su zadovoljni, onda kažeš JD preskup, a na kraju tvoj class skuplji ispao od toga JD.
Onda meni kažeš čudan tip, pogledaj se malo u ogledalo.



Ajd reci mi kako se prije kupovalo polovni strojevi ? Jel se prije 15 godina si surfao sa forumom i tražio mišljenje kojeg traktora kupit ?

Isto tako kupovati polovnog traktora, koji je dobro razradjen i iskorišten je kupnja mačka u vreči.



Vidm da rasprave preko foruma uvjek završe na krivom mjestu. Nikad se nisam pjenil na nikoga, znam primit kritiku i znam odgovorit na nju. Ja tu ne vidim nikakvu ljutnju nego razgovor s argumentima.
Sve što sam na forumu rekel za SDF je iz iskustva i stojim iza svojih rječi.
Raspravu oko claasa i jd-a neču komentirati.
Tebi kažem da si čudan zato kaj uvjek uletiš sa nekakvom čudnom agresijom i odma srežeš diskusiju u korjenu. Pa nemožeš čovjeku reči da je glup ako želi znati znanje. Nije glup onaj koji pita, glup je onaj koji nezna i ništa ne poduzima u vezi s tim.

Prije 15 godina...dečko, živimo danas, ako mi blagodat interneta može pomoči da ne kupim smeče u celofanu zašto bi moral to saznati na teži i skuplji način.

Nije mi se u interesu svađati s nikim na forumu, ali ne dozvoljavam neopravdane napade i blatenje.
Sve mi se čini da je pege vrhunski član ovog foruma. Ima malo čudna stajališta ali iza toga stoji i brani svim pa i nedozvoljenim sredstvima. Pege živio.
tomi93
tomi93

Broj postova : 1529
God : 31
Lokacija : Vrbovec
Zanimanje : bacc. ing. agr.
Registriran : 28.02.2011
19

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by deere power 26/8/2011, 15:56

vidi tomi niko se ne ljuti ni na koga, to bi bilo glupo i bezveze Very Happy ali ti ne znas primit kritiku a pogotovo ako neko kaze nesto kontra neceg sto ti imas u dvoristu a to ti nije dobro

dobro ti je zrine reko trazis savjet a kad ga dobijes konkretno za mf onda kontriras sam sebi Very Happy ako kod vas ima dosta maseeja i svi rade( a kako si napisao ni jedan niej bio bez greske sto mi nije cudno) onda ste odmah otic vidit te maseje i kupit jednog pa bi vidili samo jer to valja ili ne

a to sto znas da se neki jd-i nisu pokazali ne znaci mi nista nit bilo kome jer nit si reko sta su radili ni sta im je bio problem a nit vjerujm da postoji serija jd-a koja se nije pokazala jer se kod nas vec kotrljaju oko 40 godina, sigurno ne zato sto su bili losi


i mozes ti uspredjivat sa jd-om bilo kojeg ali ko zna mozda ces jednom doc i nas kraj pa ces vidit neke stvari i bit ce ti jasno sta je jd a sta ostali, neki dan sam sjedio u jednom sa preko 30.000rs i traktor sad radi sa onim teskim kranskim malcerom svaki dan(beljski je traktor) klima i sve radi, istian vidi se da je izradjen, i to nije jedini vec skoro svi vec imaju toliko sati a daj nadji mi jednog maseja ili cak fednta u zadnjih 15 godina koji su napravili toliko bez otvaranja motora ili mjenjaca
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by zrine89 26/8/2011, 16:06

tomi93 je napisao/la:

Vidm da rasprave preko foruma uvjek završe na krivom mjestu. Nikad se nisam pjenil na nikoga, znam primit kritiku i znam odgovorit na nju. Ja tu ne vidim nikakvu ljutnju nego razgovor s argumentima.
Sve što sam na forumu rekel za SDF je iz iskustva i stojim iza svojih rječi.
Raspravu oko claasa i jd-a neču komentirati.
Tebi kažem da si čudan zato kaj uvjek uletiš sa nekakvom čudnom agresijom i odma srežeš diskusiju u korjenu. Pa nemožeš čovjeku reči da je glup ako želi znati znanje. Nije glup onaj koji pita, glup je onaj koji nezna i ništa ne poduzima u vezi s tim.

Prije 15 godina...dečko, živimo danas, ako mi blagodat interneta može pomoči da ne kupim smeče u celofanu zašto bi moral to saznati na teži i skuplji način.

Ohoo, da vidim kako znaš primit, vidi se kako primaš Wink
Za onu raspravu za JD i class sve mi je jasno, sve sam shvatio kada sam te nešto pitao a nisi mi odgovorio na to pitanje Wink


Dakle, ako na forumu tražiš neko iskustvo za neki traktor očekuj da će biti neko i loše iskustvo vezanog za traktora.

I još nešto znam puno ljudi koji nisu na forumu, kupuju strojeve bez ikakvog savjeta, pa čak i ovdje koji su na forumu kupili su strojeve na forumu nisu pitali za savjet, mogu ti nabrojit puno njih koji su kupili bez ikakvog mišljenja. Dakle jel smo još u 21. stoljeću ?
Nije da sam protiv foruma, volim ovaj forum i nebi ga vodio da ga ne volim. Forum ima dosta korisni informacija.
Ako nešto kupuješ neka si odredi šta želi i onda traži. Ili još bolje da si nekoga pitao na P.P mišljenje tih traktora vjerujem da bi ti rado odgovorio.
Jer u većinom slučajeva kada kupuješ stroja a da se što manje zna Wink

Btw ako kažeš da je MF traktor odlićan i da su tvoji drugari zadovoljni pa eto izvoli neka kupi tvoj kolega, neam ništa protiv Wink Dapače bilo bi mi drago da ga kupi.
zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Đuka VT 26/8/2011, 20:37

deere power je napisao/la:
........
i mozes ti uspredjivat sa jd-om bilo kojeg ali ko zna mozda ces jednom doc i nas kraj pa ces vidit neke stvari i bit ce ti jasno sta je jd a sta ostali, neki dan sam sjedio u jednom sa preko 30.000rs i traktor sad radi sa onim teskim kranskim malcerom svaki dan(beljski je traktor) klima i sve radi, istian vidi se da je izradjen, i to nije jedini vec skoro svi vec imaju toliko sati a daj nadji mi jednog maseja ili cak fednta u zadnjih 15 godina koji su napravili toliko bez otvaranja motora ili mjenjaca
Sad i ti malo pretjeruješ. Svaka čast JD-u ali 30000 radnih sati bez otvaranja motora i mjenjača je ipak malo previše, pogotovo jer je na Belju i svako ga vozi bez brige i pameti.

tomi93 je napisao/la:Sve mi se čini da je pege vrhunski član ovog foruma. Ima malo čudna stajališta ali iza toga stoji i brani svim pa i nedozvoljenim sredstvima. Pege živio.
clap
Đuka VT
Đuka VT

Broj postova : 768
Lokacija : Virovitičko-Podravska
Registriran : 07.05.2010
12


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/ouka-vt-t1945.htm

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by deere power 26/8/2011, 20:58

sta oces rec da ja lazem Kupnja traktora - Page 5 684261 momak ako to mislis imas ozbiljnih problema, sta bi ja imo od tog molim te
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Đuka VT 26/8/2011, 21:02

Kažem da je 30000 radnih sati previše bez otvaranja i diranja motora i mjenjača, čak i za JD. Samo moje mišljenje.


Zadnja promjena: Đuka VT; 26/8/2011, 21:36; ukupno mijenjano 1 put.
Đuka VT
Đuka VT

Broj postova : 768
Lokacija : Virovitičko-Podravska
Registriran : 07.05.2010
12


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/ouka-vt-t1945.htm

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by deere power 26/8/2011, 21:05

Kupnja traktora - Page 5 413475 nist ja tebe ne razumijem, kakve veze tvoje misljenje ima sa činjenicom da takvi traktori postoje i to na kombinatima di stvarno nisu maženi
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by zrine89 27/8/2011, 00:07

Đuka VT je napisao/la:
Sad i ti malo pretjeruješ. Svaka čast JD-u ali 30000 radnih sati bez otvaranja motora i mjenjača je ipak malo previše, pogotovo jer je na Belju i svako ga vozi bez brige i pameti.


Nije da ga hvalim, ali inače ja ne volim JD traktore, znam za dva komada koji ima debelo preko 25 000 rs. Radi se o traktoru 4755. I to u jednoj zadruzi mislim da se to mjesto zove Sopje, blizu Čađavice.Mislim da bi ovi iz Gradine mogli znati tu zadrugu.

zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Haso 27/8/2011, 10:14

To mene fascinira kod JD traktora ta izdržljivost i kvaliteta izrade tu mu nema konkurencije. Nikad nisam čuo za nijednu drugu marku da je tolko izdržala bez otvaranja motora i getribe osim JD-a.

Haso

Broj postova : 2178
God : 27
Lokacija : Virje
Zanimanje : Tehničar za mehatroniku
Registriran : 23.11.2010
40


http://www.poljoprivredni-forum.biz/t2581-haso

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Thor 27/8/2011, 10:54

Đuka VT je napisao/la:
Sad i ti malo pretjeruješ. Svaka čast JD-u ali 30000 radnih sati bez otvaranja motora i mjenjača je ipak malo previše, pogotovo jer je na Belju i svako ga vozi bez brige i pameti.
Si ti kad bio na Belju gledao kako se voze strojevi tamo? Zato sto je velika tvrtka s puno zaposlenih ne znači da su svi divljaci. Neki se odnose prema strojevima kao da su njihovi, jer im je posao voziti taj traktor/kombajn iz dana u dan. Ocito im je bitno, a mislim da im je interesu da vode računa o strojevima s kojima rade. Ja sam osobno prisustvovao žetvi kukuruza gdje je vozač nakon završetka table i kraja svoje smjene izašao van s metlom i čistio heder i ostatke kombajna gdje je bio nakupina žetvenih ostataka. Koliko Vas privatnika to radi? Ja znam jednog od njih pet koji to radi. Ostali uglavnom po završetku sezone.
Također sam gledao i tanjuranje gdje vozač svaki krug se okreće i gleda da li se zaštopalo gdje pa izlazli van i pajserom čisti.
Dakle, nemojte širiti lovačke priče koje ste od nekog čuli pa eto na Belju ili ovom, onom kombinatu sve divljaci. Da budala ima, ima. Jedan poznati Beljski je onaj koji je Fendtom 936 i nekom velikom prikolicom za silažu uletio s 60km/h u zavoj. Nije izasao Smile Nakon toga su im svi traktori ograničeni na 40km/h. Jel im to trebalo? Nije, ali bisera očito ima uvijek.
A što se tiče radnih sati JDova. Prilikom preuzimanja jednog traktora u Žitu (Novi agrar) sam baš pričao s njihovim mehanizatorom koliko radnih sati im naprave JD 8200. Čovjek je rekao uglavnom 10.000-12.000 rh.
Beljski su njih 90% napravili preko 20.000rh prije generalnog sređivanja. Osobno znam jednom s 24.000rh na kojem je rađena generalka, iako se nije morala, poslužio bi on još. A drugi i dalje radi u stanju kakav je došao s Belja s 20-22 krh. U čemu je kvaka? Ja bio rekao u održavanju, gdje servisna služba Belja daleko bolje odrađuje posao. Neznam da li su JDovima mijenjali ulje uvijek svakih 250rh, što sad rade ne Fendtovima, ali sigurno je igralo ulogu. I ne, ne radim u Belju, ni za Belje, niti mi plaćaju za propagandu Smile
Ispričavam se na kvarenju teme "kupovina traktora".
Thor
Thor

Broj postova : 547
God : 41
Lokacija : Čepin
Registriran : 13.08.2008
0


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by pege25 27/8/2011, 11:39

Ima kod nas u kombinatu valpovo(sad žito) jedan na posudbi jd 8200 baš iz firme novi agrar iz čepina ...mislim da su rekli daj e traktor nekih 24000rh i da nije ništa na njemu dirano dosad imao tu prije cca 3mj kvar s prednjom vučom to rješili i piči dalje... thor da možda nije to taj ,znači ovo je ono rekla kazala sada trenutno radi na dubokom podrivanju...trebo bi ga ja kupiti, e ako je to taj onda nebudem ako su radili generalku bezveze... Very Happy

I thor da ti nekvarim tamo temu prodajem prikolice da brate spusti koju tisuću eura tamo one nesređene prikolice pa da tržimo Very Happy treba mi jedna i još ako može pola odma a pola na majkemi pu niko sretniji od mene onda može i dvije odmah Very Happy
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Đuka VT 27/8/2011, 12:36

zrine89 je napisao/la:
Đuka VT je napisao/la:
Sad i ti malo pretjeruješ. Svaka čast JD-u ali 30000 radnih sati bez otvaranja motora i mjenjača je ipak malo previše, pogotovo jer je na Belju i svako ga vozi bez brige i pameti.


Nije da ga hvalim, ali inače ja ne volim JD traktore, znam za dva komada koji ima debelo preko 25 000 rs. Radi se o traktoru 4755. I to u jednoj zadruzi mislim da se to mjesto zove Sopje, blizu Čađavice.Mislim da bi ovi iz Gradine mogli znati tu zadrugu.

Zrine Sopje mi je blizu, Gradina još bliže.
25000 sati uz neku promjenu karika je OK, ali 30000 bez ičega i da traktor još uvijek radi.....hm What a Face
Đuka VT
Đuka VT

Broj postova : 768
Lokacija : Virovitičko-Podravska
Registriran : 07.05.2010
12


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/ouka-vt-t1945.htm

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by zrine89 27/8/2011, 12:39

Nikakva promjena karike, motor nije nikada otvaran kao i menjač. Osim sitnice struje,i tako. Ali to nema veze sa motorom.
zrine89
zrine89

Broj postova : 4163
God : 34
Lokacija : Podravski Podgajci
Zanimanje : Ratarstvo
Registriran : 10.03.2008
63

→→→ : O SEBI

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by deere power 27/8/2011, 12:45

thor ima na belju jedan americki 8200 taj jedini ima 30.000rs ovi svabski su ipak nesto slabijeg kvaliteta ali ni njihovih 20-25.000rs nije nikako lose

to je sto se tice vecih dok ovi manji idu jos bolje i duze
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty pozz

Postaj by Renato5820 7/11/2011, 18:01

pozdrav ljudi moze li jedan savjet i pomoć?
Možda bih kupio još jedan traktor oko 120 ks zanima me kaj vi preporucate i zašto?samo da nije fendt
Renato5820
Renato5820

Broj postova : 24
God : 34
Lokacija : Tišina Erdedska,Sisak
Zanimanje : Proizvodnja stočne hrane
Registriran : 13.10.2011
2


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by moca 7/11/2011, 19:10

Uzmi ti sebi još jedan JD (po nicku bi rekao da več imaš jedan), naravno ako si zadovoljan s ovim, jer ipak, zašto mijenjati nešto što se je pokazalo dobro...
moca
moca

Broj postova : 466
God : 37
Lokacija : Gradina
Registriran : 05.02.2010
5

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by bećar 7/11/2011, 19:12

Koje kriterije treba zadovoljavat traktor?
-do koliko €
-god proizvodnje
-4x4
-ostala oprema

itd
bećar
bećar

Broj postova : 1667
Lokacija : DJ
Zanimanje : student
Registriran : 10.03.2008
43

→→→ : VIŠE


http://... http://...

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Renato5820 8/11/2011, 22:00

bećar je napisao/la:Koje kriterije treba zadovoljavat traktor?
-do koliko €
-god proizvodnje
-4x4
-ostala oprema

itd

pa da moze vuc 3,4 brazde plug,3 m rotobranu,da ima zrak,klimu, reverz.
god proizvodnje glanc novo.
normalno da 4 x 4 ako je oko 120 ks
naprijed da ima utege.
cijena do oko 60000 €
Renato5820
Renato5820

Broj postova : 24
God : 34
Lokacija : Tišina Erdedska,Sisak
Zanimanje : Proizvodnja stočne hrane
Registriran : 13.10.2011
2


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Goost 8/11/2011, 22:06

John Deere 6530.

Goost

Broj postova : 1543
Registriran : 20.12.2009
10


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Renato5820 8/11/2011, 22:57

Antonio_JD je napisao/la:John Deere 6530.

pa to sam nešta razmišljao da li mozda sad neko znao za njega cijenu?
Renato5820
Renato5820

Broj postova : 24
God : 34
Lokacija : Tišina Erdedska,Sisak
Zanimanje : Proizvodnja stočne hrane
Registriran : 13.10.2011
2


[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Saša 8/11/2011, 23:29

Case IH Maxxum 125

http://www.caseih.com/distributor-english/Products/Tractors/Maxxum/Documents/9C0001INB/flipviewerxpress.html
Saša
Saša

Broj postova : 1023
Lokacija : Podravina
Registriran : 22.11.2009
22

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Kupnja traktora - Page 5 Empty Re: Kupnja traktora

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.