AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Marijana Petir

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Marijana Petir Empty Marijana Petir

Postaj by Đuro Japarić 27/5/2014, 11:49

Petir ; prodavačica magle zahvaljujući koaliciji HSS sa HDZ ušla je u parlament EU ! Prodavala je maglu u Saboru RH i omogućila Pankretiću da punim gasom uništava poljoprivredu u Račanovoj Vladi ( SDP i koalicija 2000 g. ) , a potom i u Sanaderovoj Vladi do Čobankovića ) !

Poslušni politički kadar koja je u ekonomskom smislu profitirala .
Ako se bori za obitelj neka se uda , rodi ili posvoji dijete !

Vjerodostojniji su predstavnici lezbejki i gey od Petirke !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by opg biotrava 28/5/2014, 21:40

Đuro Japarić je napisao/la:Petir ; prodavačica magle zahvaljujući koaliciji HSS sa HDZ ušla je u parlament EU ! Prodavala je maglu u Saboru RH i omogućila Pankretiću da punim gasom uništava poljoprivredu u Račanovoj Vladi ( SDP i koalicija 2000 g. ) , a potom i u Sanaderovoj Vladi do Čobankovića ) !

Poslušni politički kadar koja je u ekonomskom smislu profitirala .
Ako se bori za obitelj neka se uda , rodi ili posvoji dijete !

Vjerodostojniji su predstavnici lezbejki i gey od Petirke !
Petir je osvojila oko 42 000 preferencijalnih glasova,što znači da su ti ljudi htjeli da ona uđe u EU parlament.Osim toga bila je pljuvana po medijima zbog svojih načela,ali ih se nije odrekla kao mnogi političari koji glume na paradama.Neznam koja su tvoja mjerila vrijednosti u životu,ali moja načela moralnosti se uvelike podudaraju sa onime što ona propagira.Neka sam zbog toga zatucan,staromodan,konzervativan ali sam takav kakav sam,a i velika većina onih koji žive na selu.Nemoraš pljuvati baš po svemu i svačemu.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by Đuro Japarić 28/5/2014, 23:53

opg biotrava je napisao/la:
Đuro Japarić je napisao/la:Petir ; prodavačica magle zahvaljujući koaliciji HSS sa HDZ ušla je u parlament EU ! Prodavala je maglu u Saboru RH i omogućila Pankretiću da punim gasom uništava poljoprivredu u Račanovoj Vladi ( SDP i koalicija 2000 g. ) , a potom i u Sanaderovoj Vladi do Čobankovića ) !

Poslušni politički kadar koja je u ekonomskom smislu profitirala .
Ako se bori za obitelj neka se uda , rodi ili posvoji dijete !

Vjerodostojniji su predstavnici lezbejki i gey od Petirke !
Petir je osvojila oko 42 000 preferencijalnih glasova,što znači da su ti ljudi htjeli da ona uđe u EU parlament.Osim toga bila je pljuvana po medijima zbog svojih načela,ali ih se nije odrekla kao mnogi političari koji glume na paradama.Neznam koja su tvoja mjerila vrijednosti u životu,ali moja načela moralnosti se uvelike podudaraju sa onime što ona propagira.Neka sam zbog toga zatucan,staromodan,konzervativan ali sam takav kakav sam,a i velika većina onih koji žive na selu.Nemoraš pljuvati baš po svemu i svačemu.
Nema ona nikakva načela ! Poslušni kadar HSS ! Bio sam sa njom na ručku kod jedne udruge , bila je i na otvaranju poučne staze u zaštićenom dijelu prirode RH , gdje sam ja iznio glavni teret da bi se došlo do sadašnjeg stanja !
Na temelju Zakona o poljoprivrednom zemljištu , kojeg je donijela i ona , a na prijedlog lakrdijaškog ministra iz HSS , 2003 podnio sam zahtjev u ime udruge Račanovoj Vladi da nam prodaju 2 ha za dio sadržaja za posjetitelje ! Platili smo i sređivanje stanja putem suda da RH postane vlasnik !
Zahtjev leži još u Zagrebu !
Radić je poznat ; ne srljajte kao guske u maglu , a onda je otsrljao u Beograd !
Petirka i slična bagra još nas nisu razdružili od Beogradskig zakona za privatnu zemlju , a za državnu sam već pojasnio !
Od 2000 g. na temelju Zakona HSS 182 lokalne vlasti nisu raspisale ni 1 natječaj za prodaju i zakup državne zemlje i tako smo u IV Reich ušli sa minimalnim površinama .

I sada će se Petirka > boriti < u Brislu za hrvatsku poljoprivredu i selo ?
42 000 koji su zaokružili njeno ime guske su u magli i neobrazovani članovi HSS i Rimo katoličke crkve !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by opg biotrava 29/5/2014, 01:09

Đuro Japarić je napisao/la:

Poslušni politički kadar koja je u ekonomskom smislu profitirala .
Ako se bori za obitelj neka se uda , rodi ili posvoji dijete

I sada će se Petirka > boriti < u Brislu za hrvatsku poljoprivredu i selo ?
42 000 koji su zaokružili njeno ime guske su u magli i neobrazovani članovi HSS i Rimo katoličke crkve !

Jedina se izjasnila od svih kandidata da ju zanima poljoprivreda.Imao sam priliku razgovarati sa njom i mogu reći da je pametna,ali i vrlo jednostavna žena.Koliko znam zbog neslaganja sa politikom u stranci je bila i suspendirana od iste.Moje mišljenje je da ona može puno više napraviti za našu poljoprivredu nego ti sa svojim istovjetnim citatima.Što se tiče crkve,nisam u njoj nikada ništa loše naučio,ali ako su tebi draže raznorazne parade,a čuj široko ti polje.Neznam kako je uspjela naći 42000 neobrazovanih seljaka,ali znam da pametan čovjek nemora nužno biti i školovan,ali i obrnuto.Najgore je kad netko sam za sebe misli da najpametniji.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Marijana Petir

Postaj by Đuro Japarić 29/5/2014, 07:17

opg biotrava je napisao/la:
Đuro Japarić je napisao/la:

Poslušni politički kadar koja je u ekonomskom smislu profitirala .
Ako se bori za obitelj neka se uda , rodi ili posvoji dijete

I sada će se Petirka > boriti < u Brislu za hrvatsku poljoprivredu i selo ?
42 000 koji su zaokružili njeno ime guske su u magli i neobrazovani članovi HSS i Rimo katoličke crkve !

Jedina se izjasnila od svih kandidata da ju zanima poljoprivreda.Imao sam priliku razgovarati sa njom i mogu reći da je pametna,ali i vrlo jednostavna žena.Koliko znam zbog neslaganja sa politikom u stranci je bila i suspendirana od iste.Moje mišljenje je da ona može puno više napraviti za našu poljoprivredu nego ti sa svojim istovjetnim citatima.Što se tiče crkve,nisam u njoj nikada ništa loše naučio,ali ako su tebi draže raznorazne parade,a čuj široko ti polje.Neznam kako je uspjela naći 42000 neobrazovanih seljaka,ali znam da pametan čovjek nemora nužno biti i školovan,ali i obrnuto.Najgore je kad netko sam za sebe misli da najpametniji.

Ne zanima nju poljoprivreda , već je ciljano išla prema populaciji na selu , i spotovima prilagođenim toj populaciji !
HSS - HSF - ima puno ogranaka po selima , pa su u koaliciji sa HDZ išli na zaokruživanje Marijane Petir , jer nisu toliko tupavi da ne znaju da je kandidatkinja HSS !
Inače nisam išao na izbore za IV Reich jer u njemu Hrvatska nema što tražiti , osim što će nam biti olakšan > izvoz > mladih , a time nastavak demografskog i obrazovnog uništavanja Hrvatske !
Sa svojim citatima sam iznio stanje i istinu !
Dio istine pokazao sam i Petirki , dajući joj Službeni list SFRJ i Zakon o nasljeđivanju !
Narodski rečeno gledala je ko tele u šarena vrata bez komentara .
Isti list i Zakon , dijelio sam na prosvjednom skupu ispred Sabora 2000 , zastupnicima i ministrima , uključujući i Tomčića koji je ka predsjednik HSS - čitaj Hrvatske stranke foteljša HSF - postao predsjednik Sabora .
Isti taj kriminalac do izbora 2000 putem medija govorio je da HSS ima strategiju razvoja poljoprivrede ali ju neće objaviti !

Od 2000 Strategija HSS bila je izmjena Zakona o potprama donesenog za vrijeme HDZ na štetu seljaka !
- 2000 išli su sa izmjenom Zakona za državnu zemlju , na štetu seljaka ,
- 2003 Račanova Ingrid išla je na izmjenu 1 nebitnog članka Beogradskog Zakona o nasljeđivanju
- Natjerali su nas da se upišemo u Upisnik , dio da osnuje OPG
- 2014 većina hrvatske poljoprivrede je za etno muzej IV Reicha !

- Ako članovi HSS - HSF , ovo čitaju neka se obrate predsjedniku i zastupniku Branku Hrg , da predloži izmjene više Zakona u Zagrebu , a Petirku da odradi što može u Brislu !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by opg biotrava 29/5/2014, 23:08



Ne zanima nju poljoprivreda , već je ciljano išla prema populaciji na selu , i spotovima prilagođenim toj populaciji !
HSS - HSF - ima puno ogranaka po selima , pa su u koaliciji sa HDZ išli na zaokruživanje Marijane Petir , jer nisu toliko tupavi da ne znaju da je kandidatkinja HSS !

Sa svojim citatima sam iznio stanje i istinu !
Dio istine pokazao sam i Petirki , dajući joj Službeni list SFRJ i Zakon o nasljeđivanju !
Narodski rečeno gledala je ko tele u šarena vrata bez komentara .
- Natjerali su nas da se upišemo u Upisnik , dio da osnuje OPG


Reci koji je još kandidat išao ciljano prema populaciji na selu?Tko se uopće udostojio spomenuti da će se zalagati za seljake,a nju zbog toga nemilice pljuješ.Pljuješ i po svima seljacima koji su joj dali glas,jer je jasno da su joj oni dali mandat.Ispada po tebi da su svi seljaci neobrazovani i tupavi.Tako nas prikazuju mediji i tako nas gledaju oni koji žive u gradu.Izgleda da si ti u toj skupini koji žive u gradu i smatra nas sve tupavcima i kao takvi slaboumni nemožemo shvatiti veličinu tvoje ideje koja će nas sve spasiti.Možda i jesi porijeklom sa sela,ali to ti je jedina poveznica sa selom.Nerazumiješ naše probleme i prioritete,već stalno lamataš o Beču i Beogradu i nije čudno što je žena ostala bez teksta kad si joj se obratio,ustvari je bila kulturna da ti ne odgovori kako bi trebala.Kako bi ti nekom isplatio poticaj ukoliko nema otvoren OPG i nije registriran u upisnik,uostalom nitko te nije na to prisilio.Selo drži do svog identiteta,kulturne baštine,moralnih vrijednosti i nikada me neće biti sramota reći odakle sam,bez obzira ako me takvi kao ti i islični smatrali zatucanim seljakom.Koliko vidim nemaš baš veze sa ozbiljnijom poljoprivredom i današnjim problemima,a to sigurno nisu isti problemi koji su mučili tvoga djeda.Meni je selo u krvi i nikada nebi živio na gradu,ali niti ne osuđujem one koji su otišli sa sela.Samo nemogu podnijeti da takvi pojedinci pljuju po nama i sada nam iz grada dijele lekcije.Zato te molim:mani se sela i poljoprivrede.nabavi si nekog cucka pa lijepo u "idiličnu" šetnjicu po gradu.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by Đuro Japarić 30/5/2014, 17:36

opg biotrava je napisao/la:


Ne zanima nju poljoprivreda , već je ciljano išla prema populaciji na selu , i spotovima prilagođenim toj populaciji !
HSS - HSF - ima puno ogranaka po selima , pa su u koaliciji sa HDZ išli na zaokruživanje Marijane Petir , jer nisu toliko tupavi da ne znaju da je kandidatkinja HSS !

Sa svojim citatima sam iznio stanje i istinu !
Dio istine pokazao sam i Petirki , dajući joj Službeni list SFRJ i Zakon o nasljeđivanju !
Narodski rečeno gledala je ko tele u šarena vrata bez komentara .
- Natjerali su nas da se upišemo u Upisnik , dio da osnuje OPG


Reci koji je još kandidat išao ciljano prema populaciji na selu?Tko se uopće udostojio spomenuti da će se zalagati za seljake,a nju zbog toga nemilice pljuješ.Pljuješ i po svima seljacima koji su joj dali glas,jer je jasno da su joj oni dali mandat.Ispada po tebi da su svi seljaci neobrazovani i tupavi.Tako nas prikazuju mediji i tako nas gledaju oni koji žive u gradu.Izgleda da si ti u toj skupini koji žive u gradu i smatra nas sve tupavcima i kao takvi slaboumni nemožemo shvatiti veličinu tvoje ideje koja će nas sve spasiti.Možda i jesi porijeklom sa sela,ali to ti je jedina poveznica sa selom.Nerazumiješ naše probleme i prioritete,već stalno lamataš o Beču i Beogradu i nije čudno što je žena ostala bez teksta kad si joj se obratio,ustvari je bila kulturna da ti ne odgovori kako bi trebala.Kako bi ti nekom isplatio poticaj ukoliko nema otvoren OPG i nije registriran u upisnik,uostalom nitko te nije na to prisilio.Selo drži do svog identiteta,kulturne baštine,moralnih vrijednosti i nikada me neće biti sramota reći odakle sam,bez obzira ako me takvi kao ti i islični smatrali zatucanim seljakom.Koliko vidim nemaš baš veze sa ozbiljnijom poljoprivredom i današnjim problemima,a to sigurno nisu isti problemi koji su mučili tvoga djeda.Meni je selo u krvi i nikada nebi živio na gradu,ali niti ne osuđujem one koji su otišli sa sela.Samo nemogu podnijeti da takvi pojedinci pljuju po nama i sada nam iz grada dijele lekcije.Zato te molim:mani se sela i poljoprivrede.nabavi si nekog cucka pa lijepo u "idiličnu" šetnjicu po gradu.

Imamo zemlju u 3 sela Slavonije , supruga i ja , i u Sl. Brodu .
Danas smo bili na njivi okapali krumpir ručno jer se traktorom ne može . Imamo 2 psa , jednog našeg i od pokojnog oca , 4 mačke itd .

Počeo sam svinje čuvati po poljima i šumama u sedmoj godini , vozilima i pješice prešao većinu Hrvatske , bio na puno njiva u više država Europe i prešao sjeverni dio Afrike od Tunisa do Egipta .

Da ne poznajem proces rađanja i izumiranja sela , tehnološke promjene u poljoprivredi u Hrvatskoj , a posebno u nekim razvijenim državama , ja sigurno ne bih pisao o problemima hrvatske poljoprivrede u kojoj je SVE jasno i vidljivo !
Problem je što Hrvati ne mogu shvatiti koje odluke moramo donositi za budućnost , jer ovo što imamo NIJE budućnost !

Većina nas smo za ETNO muzej !

Za 10 - 15 godina umiru većina starih nositelja hrvatskih OPG , imati ćete veći broj vlasnika zemljišta sa Srpskim Zakonom o nasljeđivanju , dio zemlje kupiti će stranci , dio će zarasti u šikaru , povećati će se broj IZUMRLIH sela , Hrvatska će biti najveći uvoznik hrane , ako budemo imali novaca za uvoz ?

1. borite se za postojeće stanje i opisanu projekciju u idućih 10- 15 g !

2. borite se za uspostavu OPG za 21 i naredna stoljeća , a da bi ste to mogli morate slušati ljude koji o poljoprivredi i nekim odnosima znaju !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Marijana Petir Empty Re: Marijana Petir

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]


DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.