AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Rajtek 22/7/2008, 13:17

Uskoro će kod mene ići natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države, pa bih vas zamolio za pomoč.
Jel bi mogo tko stavit gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta, jer nemam pojma kak to izgleda i kaj tu treba napravit.
Unaprijed Hvala!
Rajtek
Rajtek

Broj postova : 1003
God : 41
Lokacija : Lijeva Martinska Ves, Sisačka gornja Posavina
Zanimanje : Ing. informatike, Poljoprivreda
Registriran : 10.03.2008
4

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Smiljan 22/7/2008, 15:25

Ne znam ti konkretno odgovoriti, ali predlazem da uzmes nesto ovako
http://www.vlada.hr/hr/content/download/37519/516157/file/Program%20Vlade%20Republike%20Hrvatske%20u%20mandatnom%20razdoblju%202008.%20%E2%80%93%202011..pdf
http://www.hns.hr/modules/gospodarski_program/GOSPODARSKI_PROGRAM.pdf

iz sadrzaja izvuces naslove o kojima bi mogao par recenica napisati i drljas o sebi, proizvodnji hrane, ekologiji, zastiti okolisa, zaokruzivanju proizvodnog procesa, iskoristavnju i unapredjivanju koristenja zemljista uporabom novih tehnologija, iskoristavanju materijalnih i ljudskih resursa, povecavanju konkuretnosti svog OPG-a, vlastitog sela, zupanije i drzave itd itd
Svaku temu mozes ukucati u google pa mozda mozes nesto i prepisati sa interneta, a vjerujem da i mi mozemo pomoci kad neki kostur napravis.
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Dominik 23/7/2008, 12:33

Imam ja dobar. Žena mi je dipl. oec., specijalizacija za malo i srednje poduzetništvo. Javi se na PP
Dominik
Dominik

Broj postova : 102
God : 44
Lokacija : Viljevo, Slavonska Podravina
Registriran : 28.04.2008
2


http://www.opg-knezevic.blogspot.com

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Mata-Ru 27/9/2010, 10:42

pozdrav,

kod mene u općini traje natjecaj za zakup polj. zemljišta.

Molim Vas da mi date par smjernica kako napraviti/napisati "gospodarski program poljoprivrednog zemljišta"!!

malo mi je to hitno...

hvala vam unaprijed!!

Mata-Ru

Broj postova : 1
Lokacija : Brodsko-posavska
Registriran : 27.09.2010
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by falkon 2 27/9/2010, 12:06

Zavisi kojom se proizvodnjom tj odnosno sa čime se konkretno baviš, ali najbitnija ti je stvar naglasiti da pretpostavljam OPG ima namjeru proširenja proizvodnje te moguće zapošljavanje radnika. Znači ono sa čime se baviš ideš u programu sa naglašavanjem za proširenje i da je to razlog zbog čega su ti potrebne veće površine polj. zemljišta.
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by matija 27/9/2010, 13:44

Mata-Ru je napisao/la:pozdrav,

kod mene u općini traje natjecaj za zakup polj. zemljišta.

Molim Vas da mi date par smjernica kako napraviti/napisati "gospodarski program poljoprivrednog zemljišta"!!

malo mi je to hitno...

hvala vam unaprijed!!
javi se u savjetodavnu službu, tamo će ti sve reć.

matija

Broj postova : 489
Lokacija : abc
Registriran : 09.03.2008
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by nino 27/9/2010, 18:06

http://img685.imageshack.us/img685/3167/gospodarskiprogram.pdf

Evo jedan sistem gospodarskog programa ako vam može pomoći. Ako je to to Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta 684261

nino

Broj postova : 75
God : 53
Lokacija : hrvatska
Registriran : 21.08.2010
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by pingo 27/9/2010, 18:14

Pa baš iz Valpova gospodarski proglam ... kako znakovito Laughing
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by nino 27/9/2010, 18:29

pingo je napisao/la:Pa baš iz Valpova gospodarski proglam ... kako znakovito Laughing

Evo kada hoču pomoć tako mi i treba confused ops veliki pozdrav iz Valpova to se tak ne dela pa kako kaže moj avatar Embarassed

nino

Broj postova : 75
God : 53
Lokacija : hrvatska
Registriran : 21.08.2010
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by pege25 29/9/2010, 15:07

nino je napisao/la:
pingo je napisao/la:Pa baš iz Valpova gospodarski proglam ... kako znakovito Laughing

Evo kada hoču pomoć tako mi i treba confused ops veliki pozdrav iz Valpova to se tak ne dela pa kako kaže moj avatar Embarassed

Ne valja se kititi tuđim perijen, luzeru iz šaga ne
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Fidelito 30/12/2010, 14:57

špranca za gospodarski program/OPG:

http://www.kutina.hr/LinkClick.aspx?link=Dokumenti/Gospodarstvo/Natjecaji/GPrZ03.pdf&tabid=154&mid=707
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by pažut 22/2/2011, 11:41

Bok, e ja sam novi ovdje.
Pa čitam malo i zanimaju me ti gospo. programi.
I vidim da ti imaš jedan primjer, pa me interesira da li bi mi ga mogao poslat mailom da vidim kako se to radi jer će mi uskoro trebat. Hvala

pažut

Broj postova : 1
Lokacija : Varaždin
Registriran : 22.02.2011
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by politicar 22/2/2011, 12:00

Ja svoj nisam uopće pisao prema šablonu,nego nekakav plan razvoja proizvodnje na tim tablama koje licitiram. Ako je isključivo ratarska proizvodnja u pitanju,popuni taj predložak malo nešta dodaj i to je to.
politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Fidelito 22/2/2011, 14:39

Fidelito je napisao/la:špranca za gospodarski program/OPG:

http://www.kutina.hr/LinkClick.aspx?link=Dokumenti/Gospodarstvo/Natjecaji/GPrZ03.pdf&tabid=154&mid=707

Evo još jednog iz istog izvora, ali malo noviji:

http://www.kutina.hr/LinkClick.aspx?fileticket=9Fs2XOrp_To%3d&tabid=156&mid=555
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty program korištenja poljoprivrednoga državnog zemljišta

Postaj by ivan69200 12/6/2011, 22:27

Pozdrav,
ljudi MOLIM VAS pomoć za izdradu gospodarskog programa za korištenje zemljišta...
Ako imate kakav primjer, jednostavno neznam od kuda da krenem.

Dali imate iskustva, javio bi se na natječaj i dosta mi je hitno...

Hvala unaprijed. Shocked

ivan69200

Broj postova : 1
Lokacija : pitomača
Registriran : 12.06.2011
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by politicar 12/6/2011, 22:56

Evo moze ovako?
PROGRAM


Prvi link je to što trebas.
politicar
politicar

Broj postova : 4268
God : 90
Lokacija : Đakovo
Registriran : 23.04.2009
44

→→→ : Facebook poljoprivredni forum!!!



http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1027-politicar

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Kile 15/7/2011, 11:52

Ima itko dobru stranicu gdje ima gospodarski program. Ove sve dosada ili su ugašene ili su malo preteške za mene koji to radim 1. put..
Kile
Kile

Broj postova : 1436
God : 31
Lokacija : đakovačka satnica
Zanimanje : OFR
Registriran : 13.02.2009
41

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by rile 15/7/2011, 17:36

Vidi Lafe gosp. program ti neće nitko dati, ja sam platio izradu 2500 kn. i samo ga kopiram uz neke izmjene za različite natječaje i uvjek prolazi jer je kvalitetno napravljen. Možeš ga pisati sam, naj bolje ti prolaze gluposti o ekološkoj proizvodnji, uzgoju konja i bilo kakvih autohtonih pasmina životinja. Obično ga niko ne čita već je važan prvi dojam kad se prelista. Ljepo ga uveži i ubaci što više tablica slika i kalkulacija proizvodnje. Budući da su to uglavnom polupismene ovce u tim komisijama to im izgleda impresivno. Na jednom od natječaja lik je dobio prednost spram mene a imao je 4 stranice gosp programa. U komisiji su bili jedan bravar, stolar, upravna pravnica, knjigovođa i neki odvjetnik kao pravni savjetnik. I kako sad oni mogu ocijeniti gosp program za poljoprivrednu proizvodnju. Naravno išao je prigovor državnom odvjetništvu, tužbe itd.. Tko će dobiti tu zemlju ? naravno JA jer sam pametan ! Važno ti je da skupiš što više dokumentacije koja se traži na natječaju. Ako nisi u sustavu PDV i obveznik poreza na dohodak bojim se da tamo nemaš šta tražiti. Budući da smo skoro komšije Znaš gdje je Mon-ami u Đakovu, zovi me na večeru i pomoću ti oko programa i još nekih važnih detalja gdje i kako ih možeš nadmudriti. Ajde pošalji mi na PP koliko zemlje tamo ide u zakup koliko u prodaju i gdje je objavljen natječaj. U kojoj čitulji ?

rile

Broj postova : 601
Lokacija : St. Mik.
Zanimanje : degustator otpadnih voda
Registriran : 20.12.2010
8

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Đuro Japarić 14/8/2012, 19:51

rile je napisao/la:Vidi Lafe gosp. program ti neće nitko dati, ja sam platio izradu 2500 kn. i samo ga kopiram uz neke izmjene za različite natječaje i uvjek prolazi jer je kvalitetno napravljen. Možeš ga pisati sam, naj bolje ti prolaze gluposti o ekološkoj proizvodnji, uzgoju konja i bilo kakvih autohtonih pasmina životinja. Obično ga niko ne čita već je važan prvi dojam kad se prelista. Ljepo ga uveži i ubaci što više tablica slika i kalkulacija proizvodnje. Budući da su to uglavnom polupismene ovce u tim komisijama to im izgleda impresivno. Na jednom od natječaja lik je dobio prednost spram mene a imao je 4 stranice gosp programa. U komisiji su bili jedan bravar, stolar, upravna pravnica, knjigovođa i neki odvjetnik kao pravni savjetnik. I kako sad oni mogu ocijeniti gosp program za poljoprivrednu proizvodnju. Naravno išao je prigovor državnom odvjetništvu, tužbe itd.. Tko će dobiti tu zemlju ? naravno JA jer sam pametan ! Važno ti je da skupiš što više dokumentacije koja se traži na natječaju. Ako nisi u sustavu PDV i obveznik poreza na dohodak bojim se da tamo nemaš šta tražiti. Budući da smo skoro komšije Znaš gdje je Mon-ami u Đakovu, zovi me na večeru i pomoću ti oko programa i još nekih važnih detalja gdje i kako ih možeš nadmudriti. Ajde pošalji mi na PP koliko zemlje tamo ide u zakup koliko u prodaju i gdje je objavljen natječaj. U kojoj čitulji ?

Gospodarski program u Nacrtu Zakona o poljoprivrednom zemljištu u članku 30 je na prvom mjestu i sve ostalo je podešeno nekolicini veleposjednika !

Hrvatska nema strategiju razvoja poljoprivrede ! Da ju ima onda bi se program pisao prema Državnom programu ! Vi koji se budete takmičili za više državnih hektara ste u izrazito nepovoljnom položaju za državnu zemlju ! Ako neki klub zastupnika bude htio predložiti drugačiji Zakon , onda ne moramo uopće raspravljati o Nacrtu Zakona Ministarstva ! To sam danas rekao na jednom lokalnom radiju ! Nije to cilj , već je cilj da se Jakovina uozbilji i ne piše sa ekipom Zakone koji nisu u interesu Hrvatske !

Narednih dana će se neki klubovi zastupnika očitovati u kojem će se smjeru ići !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Fidelito 15/8/2012, 11:28

Kada država meni precizno kaže kakvi će točno biti ekološki i tržišni uvijeti za 50 godina (i za cijelo to razdoblje) - unaprijed, ja ću moći napisati smisleni program svog rada. Sve ostalo je trla-baba-(d)lan i slične politikanske priče za široke mase. Cijeli smisao slobodnog poduzetništav je u tome da se prilagodiš novonastlaim uvijetima. Ovi hoće plansku (poljo)privredu ali ne traže plan za iduću petoljetku nego za iduću pedesetoljetku. Ovo sa petoljetkama je propalo, a ovo sa pedesetoljetkama će propasti. Samo me zanimaju kompetencije birokrata koji će odlučivati o tome tko i kako provodi svoje programe, a navodno će i toga biti. Uz program obavezno priložiti ovjerenu fotokopiju čalnske iskaznice partije kojoj pripadaš. Tek toliko da se zna. Wink
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Đuro Japarić 15/8/2012, 15:34

Fidelito je napisao/la:Kada država meni precizno kaže kakvi će točno biti ekološki i tržišni uvijeti za 50 godina (i za cijelo to razdoblje) - unaprijed, ja ću moći napisati smisleni program svog rada. Sve ostalo je trla-baba-(d)lan i slične politikanske priče za široke mase. Cijeli smisao slobodnog poduzetništav je u tome da se prilagodiš novonastlaim uvijetima. Ovi hoće plansku (poljo)privredu ali ne traže plan za iduću petoljetku nego za iduću pedesetoljetku. Ovo sa petoljetkama je propalo, a ovo sa pedesetoljetkama će propasti. Samo me zanimaju kompetencije birokrata koji će odlučivati o tome tko i kako provodi svoje programe, a navodno će i toga biti. Uz program obavezno priložiti ovjerenu fotokopiju čalnske iskaznice partije kojoj pripadaš. Tek toliko da se zna. Wink

Budući da su općine i gradovi kršili Zakon o poljoprivrednom zemljištu kojeg su više puta mijenjali od 2001 na prijedlog Vade SDP a potom HDZ , sada Ministarstvo poljoprivrede u ime Vlade priprema izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu ! U tom Zakonu žele osnovati novu birokraciju zvana Agencija za poljoprivrednom zemljištu ! Tim Zakonom traže i posao Agenciji ! Komunisti su u Beogradu bili pametniji i odgovorniji pa nas nisu tjerali da zemlju prodajemo putem Agencije ! Za drugove iz SDP partije smo očito glupi pa neznamo sami naći kupca !
Agencija želi vrednovati Program i traži svake godine izvješće ! Čemu služi onda Ministarstvo !
Otvoreno rečeno nagori prijedlog Zakona u Hrvatskoj ! Bit je da su za državnu zemlju prilagodili veleposjednicima kao u Austro - Ugarskoj - model kmetova i feudalaca ! Do bana Josipa Jelačića !
Ustani bane Hrvatska te zove , zove ! - Ban jelačić je ukinuo kmetstvo !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Đuro Japarić 15/2/2014, 15:43

Gospodarski program

Iz sadašnjeg Zakona treba izbaciti . Napisao sam da se u novim izmjenama ide za prodaju do 50 ha OPG !
Ovisno o smještaju zemljišta svaki OPG bi trebao zemlju maksimalno racionalno koristiti .

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by marijan2 20/2/2014, 09:33

rile je napisao/la:Vidi Lafe gosp. program ti neće nitko dati, ja sam platio izradu 2500 kn. i samo ga kopiram uz neke izmjene za različite natječaje i uvjek prolazi jer je kvalitetno napravljen. Možeš ga pisati sam, naj bolje ti prolaze gluposti o ekološkoj proizvodnji, uzgoju konja i bilo kakvih autohtonih pasmina životinja. Obično ga niko ne čita već je važan prvi dojam kad se prelista. Ljepo ga uveži i ubaci što više tablica slika i kalkulacija proizvodnje. Budući da su to uglavnom polupismene ovce u tim komisijama to im izgleda impresivno. Na jednom od natječaja lik je dobio prednost spram mene a imao je 4 stranice gosp programa. U komisiji su bili jedan bravar, stolar, upravna pravnica, knjigovođa i neki odvjetnik kao pravni savjetnik. I kako sad oni mogu ocijeniti gosp program za poljoprivrednu proizvodnju. Naravno išao je prigovor državnom odvjetništvu, tužbe itd.. Tko će dobiti tu zemlju ? naravno JA jer sam pametan ! Važno ti je da skupiš što više dokumentacije koja se traži na natječaju. Ako nisi u sustavu PDV i obveznik poreza na dohodak bojim se da tamo nemaš šta tražiti. Budući da smo skoro komšije Znaš gdje je Mon-ami u Đakovu, zovi me na večeru i pomoću ti oko programa i još nekih važnih detalja gdje i kako ih možeš nadmudriti. Ajde pošalji mi na PP koliko zemlje tamo ide u zakup koliko u prodaju i gdje je objavljen natječaj. U kojoj čitulji ?
narode, trebam pomoć.
trebam nekoga da mi izradi gospodarski program, poželjno je da bude sa iskustvom u tome. puno vam hvala unaprijed  Very Happy 

marijan2

Broj postova : 71
God : 42
Lokacija : sisacko-moslavacka
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 24.01.2013
0


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Đuro Japarić 20/2/2014, 18:05

marijan 2 u NN 39 / 2013 Vlada je temeljem svojeg Zakona o poljoprivrednom zemljištu , objavila Uredbu o obrascu i načinu vrednovanju gospodarskog programa !

Za > gospodarski > program daju 60 bodova ,
dosadašnji posjednik ako je u mirnom posjedu temelju valjanog natječaja 20 bodova ,
C ) visina ponuđene zakupnine , do 20 bodova , proporcionalno u rasponu od početne do dvostruko početne zakupnine , koja nosi najviši broj bodova

Sadašnji Zakon je antiseljački zakon , mnogi to ne žele ili NE mogu shvatiti !
Stavio sam temu Razvitak poljoprivrede ;
1. tu se mora donijeti NOVI Zakon o poljoprivrednom zemljištu za državno i privatno , jer sa ovim što imamo NEMAO što tražiti !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta Empty Re: Gospodarski program korištenja poljoprivrednog zemljišta

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.