AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Prosvjed

Stranica 11 / 36. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by odmahsad 2/3/2012, 22:55

Nemam ništa protiv da se seljak vozi u Mercedesu ML ili Maybachu. Ako ga je zaradio. Samo mi se čini neprimjerenim da se u takvoj limuzini doveze na barikade i nariče nad svojom jadnom sudbinom. Nadam se da makar to ne trebam opširnije obrazlagati.

Baš me briga za stranačke ideologije, ali Vlada je preko ministra Jakovine poslala ključnu političku poruku u ova prva tri mjeseca - nema više svetih krava. Pa ni u vašoj štali.
http://bigblog.tportal.hr/spranja

odmahsad

Broj postova : 101
Lokacija : nije bitno
Registriran : 31.12.2010
1


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by branko 3/3/2012, 00:08

odmahsad je napisao/la:i Vlada je preko ministra Jakovine poslala ključnu političku poruku u ova prva tri mjeseca

da stvarno je poslala pravu poruku , na vodece pozicije u drzavnim firmama se dolazi samo po političkoj liniji, a ukoliko koji od kandidata ne zadovoljava zakonske regulative, zakoni se mijenjaju po hitnom postupku, protivnici se napadaju istim sredstvima i načinom kao i prije vise od 30 godina (šolčić, zorić) a o poslušnima ni riječi da ne bi slučajno izašlo u javnost da imaju kunu tvornicke premije po liltiri mlijeka (sve skupa nesto manje od 4 kn/l) ili da su u te tri godine za koje napadaju ovu dvojicu dobili 12 381 351 kn poticaja. bivšu vlast su razapinjali zbog 1% veceg pdva i harača (koji je pogodio samo one koji imaju primanja) dok njihovo podizanje pdv-a od 2% pogadja sve bez obzira jer imaju plaču ili ne. Drugi i treći čovjek u vlasti su blago rečeno ljudi sumnjive prošlosti , sjetimo se samo da je izvjesno poduzece koje nije u vlasnistvu drugog (tj. prvog) i on nema nista s nime 90% ukupnog godisnjeg prometa imalo u poslovima s drzavom alči to je poduzece od njegove supruge, a treci je svome kumu nekoliko puta sanirao firmu s novcem poreznih obveznika. i kao nagradu za takvu sposobnost (da im se nista nemoze dokazati) postaju drugi (prvi) i treci covjek na vlasti. Zato ja jos uvijek stojim kod svoje izjave koju sam dao u verbalnom sukobu s prvoborkom (nositeljica spomenice iz '41) da ovi koji su bili na vlasti prije kradu ali se to odmah ili za kratko vrijeme vidi dok su njezini školani da varaju ljude i kradu ali na takav nacin da se to ne vidi i nikad se nece vidjeti.
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Zvonimir 3/3/2012, 01:00

odmahsad je napisao/la:...

Baš me briga za stranačke ideologije, ali Vlada je preko ministra Jakovine poslala ključnu političku poruku u ova prva tri mjeseca - nema više svetih krava. Pa ni u vašoj štali.
Znaš, smetje se najprije pomete pred svojim pragom, pa tek onda pred susedovim...
Zakaj nisu smanjili plaće ovima na grbači budžeta za, recimo, 10%? Misliš da bi se onda i jedan seljak bunil na smanjenje poticaja?
Iako na ovim prosvjedima nije bila (toliko) riječ o njima, već o samoj cijeni.

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by GAD 3/3/2012, 08:44

Jučer sam čuo da se Dukat pripremio za ove prosvjede koji su bili,
a pripremil se tako da je uvezel 20 mil.litara mlijeka, u slučaju da mljekari
prekinu isporuku...
Pouzdani izvori !!
Uveženo je naravno iz Fr.

GAD

Broj postova : 108
Lokacija : Zagreb-blizu
Zanimanje : Poljoprivrednik
Registriran : 18.11.2010
4


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by wtz 2048a 4/7/2012, 10:43

evo i kod nas su krenuli .. EDIT :40 traktora ce biti ,
Prosvjed - Page 11 295283_3553419196702_1303164038_n

wtz 2048a

Broj postova : 488
Registriran : 23.09.2011
4

→→→ : https://www.youtube.com/watch?v=Snh-xZIxVho

http://www.poljoprivredni-forum.biz/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by abrkili 4/7/2012, 12:31

A razlog za prosvjed je?
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by wtz 2048a 4/7/2012, 13:05

Razlog prosvjeda je smanjena otkupna cjena mlijeka ..doveli su nas pred propast ...
Mljekari se nadaju da će ovim protestom cijena otkupa mlijeka biti vraćena na realan iznos.
Podsjetimo, USK je vodeći po broju proizvodnje mlijeka sa oko 40 miliona litara godišnje, od čega čak 12 miliona litara opada na našu Općinu.
Sada ima oko 50 traktora
Prosvjed - Page 11 Thumbnail.php?file=3_301206387
I ostale slike imate OVDJE

wtz 2048a

Broj postova : 488
Registriran : 23.09.2011
4

→→→ : https://www.youtube.com/watch?v=Snh-xZIxVho

http://www.poljoprivredni-forum.biz/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 19/10/2012, 23:30

http://www.livno-online.com/
Ipak ima pomaka .Sa današnjim prosvijedima se desio pomak ka pozitivnom Very Happy

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by mačor 20/10/2012, 10:03

O.P.G.KOVAČ je napisao/la:http://www.livno-online.com/
Ipak ima pomaka .Sa današnjim prosvijedima se desio pomak ka pozitivnom Very Happy

jes ti taj strašni na slici!? lol!
mačor
mačor

Broj postova : 796
Lokacija : ajme
Registriran : 28.07.2011
12


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 20/10/2012, 10:23

mačor je napisao/la:
O.P.G.KOVAČ je napisao/la:http://www.livno-online.com/
Ipak ima pomaka .Sa današnjim prosvijedima se desio pomak ka pozitivnom Very Happy

jes ti taj strašni na slici!? lol!
Kafen ,zapušten , i ne uredan Laughing
http://www.livno-online.com/zupanija/25744-foto-poljoprivrednici-prosvjedovali-ispred-zgrade-vlade-hbz

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 11/1/2013, 16:38

Danas sam iskopirao preko 800 stranica koje ću poslati na 35 adresa kao poziv na građanski prosvjed ispred Sabora ! Još mi u Saboru nisu rekli kada je početak sjednice pa još ne mogu Policiji u Zagrebu prijaviti prosvjed ! Prosvjed će biti spaljivanje slike carice Marije Terezije koja je upropastila Slavonsku poljoprivredu , bečke zakone o evidenciji zemljišta , beogradske zakone , zakone koje su donijeli u Zagrebu , naputak ministra Jakovine iz 2012 kojim je zabranio raspisivanja natječaja , Nacrt zakona kojeg za godinu dana nije uputio u Sabor !
Poslije javni i pismeni prijedlog Predsjedniku Josipoviću da zatraži sjednicu Vlade na kojoj može biti , pismeni prijedlog Milanoviću , Karamarku , Lesaru , Šišljagiću , don Grubišiću , da se imenuje Povjerenstvo za pisanje više zakona vezanih za poljoprivredu i zemlju i da o njima Sabor raspiše referendum ! Dio iskopiranog dobiti će i seljačke vođe !
Ako su zadovoljni sa postojećim stanjem , neka prijave skup potpore Vladi i Saboru !
Ako nisu zadovoljni neka mi se pridruže !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by rile 12/1/2013, 10:13

Đuro, apsolutno te podržavam ! ako se mi jadnici ne budemo borili za budućnost nas i naše djece ovi nam to sigurno neće omogućiti. Toliko bolesnih propisa su donjeli da ni u najcrnjem scenariu to nebi ni sam lucifer mogao smisliti. Kao što si sam rekao:
1. Zaustaviti sve natječaje, dozvoliti da na plodnoj slavonskoj zemlji raste korovčina dvije godine.
2. Smanjiti poticaje za 40 %.
3. Pričati gluposti o nekih fiktivnih 1000 000 ha ( u carstvu vuka, medvjed i poskoka)koje će staviti u funkciju, a istovremeno propadaju gospodarstva u srcu slavonije i baranje na naj plodnijoj zemlji u RH.
4. Sve navedeno i još puno toga, baš u godini kad je suša epskih razmjera spalila sve proljetne kulture.
5. Sve navedeno i još puno toga baš, u godini kad je propalo 2000 proizvođača mlijeka.
Ako nam to nije motiv za podići glas, tad neznam šta bi još trebalo da nas prene iz ove letargije. Iskreno nemam više ni volje ni snage pisati po različitim portalima o problematici u poljoprivredi, koja je do sad bila jedina gospodarska grana koja je kako tako funkcionirala.
Bilo je opravdanih prosvjeda zbog 5 ili 10 % razlike u cijeni pšenice, sad kada nam mašu sabljom oko glave kao nikad do sad, svi junaci nikom poniknuli i u crnu zemlju pogledali ! Samoprozvane seljačke vođe zanjemili, Čudna tvorevina zvana Poljop. komora sakrila se u mišju rupu pa čeka da se problemi riješe sami od sebe.
Da to je stvarnost koja nas okružuje !

rile

Broj postova : 601
Lokacija : St. Mik.
Zanimanje : degustator otpadnih voda
Registriran : 20.12.2010
8

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 12/1/2013, 18:08

rile je napisao/la:Đuro, apsolutno te podržavam ! ako se mi jadnici ne budemo borili za budućnost nas i naše djece ovi nam to sigurno neće omogućiti. Toliko bolesnih propisa su donjeli da ni u najcrnjem scenariu to nebi ni sam lucifer mogao smisliti. Kao što si sam rekao:
1. Zaustaviti sve natječaje, dozvoliti da na plodnoj slavonskoj zemlji raste korovčina dvije godine.
2. Smanjiti poticaje za 40 %.
3. Pričati gluposti o nekih fiktivnih 1000 000 ha ( u carstvu vuka, medvjed i poskoka)koje će staviti u funkciju, a istovremeno propadaju gospodarstva u srcu slavonije i baranje na naj plodnijoj zemlji u RH.
4. Sve navedeno i još puno toga, baš u godini kad je suša epskih razmjera spalila sve proljetne kulture.
5. Sve navedeno i još puno toga baš, u godini kad je propalo 2000 proizvođača mlijeka.
Ako nam to nije motiv za podići glas, tad neznam šta bi još trebalo da nas prene iz ove letargije. Iskreno nemam više ni volje ni snage pisati po različitim portalima o problematici u poljoprivredi, koja je do sad bila jedina gospodarska grana koja je kako tako funkcionirala.
Bilo je opravdanih prosvjeda zbog 5 ili 10 % razlike u cijeni pšenice, sad kada nam mašu sabljom oko glave kao nikad do sad, svi junaci nikom poniknuli i u crnu zemlju pogledali ! Samoprozvane seljačke vođe zanjemili,
Čudna tvorevina zvana Poljop. komora sakrila se u mišju rupu pa čeka da se problemi riješe sami od sebe.
Da to je stvarnost koja nas okružuje !

1. čekam da mi u Saboru kažu kada je početak sjednice da mogu PU Zagrebačkoj prijaviti građanski prosvjed
2. pozive ću poslati na 35 adresa sa dokumentima od Turskog carstva do zabrane raspisivanja natječaja za državnu zemlju ministra Jakovine
3. svatko ima pravo slati predstavke držanim tijelima i na mjih dobiti odgovor ; slijedom toga prijedlog je predsjedniku Josipoviću da zatraži sjednicu Vlade na kojoj može biti , poslije toga prijedlog je da organizira sastanak parlamentarnih stranaka , don Grubišića , Hrvatske poljoprivredne komore ,Ustavnog suda , CILJ - da se osnuje Povjerenstvo za pisanje više zakona vezanih za poljoprivredu i zemlju i da se na dan lokalnih izbora od strane Sabora raspiše referendum o prijedlozima zakona !

4. Zamolio bih seljačke vođe da ovo podrže , kao i Hrvatsku poljoprivrednu komoru ! Brlošić , Dukić , Laslo , Latin , Frane i još neki će dobiti napisani tekst i poziv za prosvjed ! Laslo , Frane , Franko Catunar - Savez istarskih udruga bili su na prijemu 2001 kod predsjednika Mesića , prije nego je Sabor prihvatio prijedlog izmjena ministra Pankretića ! Predsjednik Mesić nije odradio što je predložio i nije iskoristio mogućnost da zatraži sjednicu Vlade koja je bila predlagatelj zakona ! Da li predsjednik Josipović hoće iskoristiti mogućnost koju mu Ustav omogućava ? To ovisi o njemu ! Od spuštanja HDZ , SDP , svađe Vlade sa Katoličkom crkvom - mi kao narod nemamo koristi ! Pismo ide i kardinalu Bozaniću i biskupu Marinu Srakić kojeg sam upoznao uoči Božića na sastanku kojeg je on organizirao sa temom nezaposlenosti u Hrvatskoj . Tada smo nekoliko nas rekli da imamo prostora za zaposlenost u poljoprivredi !
5. Vlasnik sam i posjednik zemlje na temelju promašene evidencije iz Austro - Ugarske , osobno želim pomoći !

Na drugom Forumu zabranili su mi trajno pisanje , razlog nisu napisali ! Nikoga nisam vrijeđao , iznio sam činjenice a u poljoprivredi što moramo mijenjati ! Osobno bih želio da o tako bitnim zakonima odlučimo referendumom !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 15/1/2013, 12:07

Malo prije sam poslao prijavu za građanski prosvjed Policijskoj Upravi Zagrebačkoj ,Ulica Matice Hrvatske 4 , Zagreb i Predstavku Predsjedniku Josipović , Pantovčak 240 .

Pod ; zastupničko pitanje Vladi , vidite koje mogućnosti imamo u predstavci , druga je mogućnost prosvjed u skladu sa Ustavom i Zakonom o javnom okupljanju građana , treća mogućnost koju pruža Ustav i Zakon o referendumu je da se osnuje Odbor za sakupljanje 10 % potpisa birača i Sabor natjera da raspišu referendum o prijedlogu zakona . Prijedlog Zakona o poljoprivrednom zemljištu Vlada još nije uputila u Sabor , za godinu dana nisu sposobni to napisati !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 17/1/2013, 13:58

Zvali su me danas iz PU Zagrebačke , da dodatno popunim obrazac kojeg oni imaju . Rekli su mi da mogu isprintat putem interneta i poslati na broj faksa kojeg su mi dali da ne idem u Zagreb !

Korektno sa njihove , a isto i sa moje strane !

Poslao sam većinu pisama danas sa prilozima na 23 strane iz kojih su vidljive promašene odluke i zakoni Beča , Beograda i hrvatskih političara u Zagrebu kao i ono što predlažem u cilju razvoja poljoprivrede i sređivanja stanja vlasništva .

Mora nas više na korektan način progovoriti !


Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 21/1/2013, 07:58

U skladu sa Ustavom i zakonom o javnom okupljanju građana , dana 23 . 01. 2013. podnio sam prijavu za građanski prosvjed ispred Hrvatskog sabora , na dan početka zasjedanja Sabora od 9 do 10 i 30 sati !

Poslao sam poziv da mi se pridruže , predstavnicima 9 seljačkih udruga od Slavonije do Istre i Hrvatskoj poljoprivrednoj komori !

Ne traži se da nas bude 1500 koliko Zakon dopušta , već dio kako bi ukazali na probleme i dogovorili zajedničke aktivnosti o problemima vezanim za zemljišne zakone i stanje u poljoprivredi !

Danas članovi Hrvatske poljoprivredne komore imaju sastanak u Zagrebu !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 23/1/2013, 19:59

U skladu s Ustavom i Zakonom o javnom okupljanju , danas sam bio na prosvjedu ispred Hrvatskog sabora !

Imao sam priliku razgovarati sa više zastupnika , dati im dio tiskanog materijala , razgovarati sa četvero sudaca Ustanog suda , sa dva ministra , a sve vezano za stanje u poljoprivredi !

Za razliku od druge skupine prosvjednika koji su vrijeđali ministre , moj pristup je na drgačijoj razini !

U proteklih 10 dana radim na kopiranju , obradi dokumentacije , sakupljanju adresa , slanju putem pošte !

Na ovom Forumu nastojim iznijeti činjenice i probleme koje imamo !

Radio sam od 1989 na sređivanju stanja za privatnu i državnu zemlju ! Koliko to košta novaca i vremena ja to znam !

U želji da znate što imamo te kako da se to pojeftini stavio sam informaciju koje probleme i troškove imamo sa NASLJEĐIVANJEM i Promašenim Zakonom o evidenciji !

Sve Vas pozdravljam i nemam više razloga pisati na Poljoprivrednom forumu !


Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 3/2/2013, 17:41

Na sastanku poljoprivrednih udruga i Hrvatske poljoprivredne komore , održanom danas u Ferovcu ( Požeška županija ) , odlučeno je da se idući tjedan u skladu sa Ustavom i Zakonom o javnom okupljanju prijave prosvjedi !

Želi se ojačati pozicija u pregovorima sa političarima !
Da li će se i kada započeti sa prosvjedima , ovisno o razvoju situacije donijeti će predstavnici Udruga i Komore !

U slučaju da se krene u prosvjed nastojmo se odazvati !

Čuliste u dnevniku HRT , najavu prosvjeda i što je rekao Dragutin Dukić vezano za državnu zemlju ! Nisu Todorić i nekoliko njemu sličnih budućnost , bitka je da obiteljska gospodarstva ne budu izigrana sa državnom zemljom !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 6/2/2013, 10:23

[quote="Đuro Japarić"]Na sastanku poljoprivrednih udruga i Hrvatske poljoprivredne komore , održanom danas u Ferovcu ( Požeška županija ) , odlučeno je da se idući tjedan u skladu sa Ustavom i Zakonom o javnom okupljanju prijave prosvjedi !

Želi se ojačati pozicija u pregovorima sa političarima !
Da li će se i kada započeti sa prosvjedima , ovisno o razvoju situacije donijeti će predstavnici Udruga i Komore !

U slučaju da se krene u prosvjed nastojmo se odazvati !

U više županija prijavljeni su prosvjedi ! Sastanak udruga i Hrvatske poljoprivredne komore dogovoren je u nedjelju u Baranji . Tu će se vjervatno donijeti odluka o početku prosvjeda . U Ferovcu prošli tjedan su bila 3 glavna problema o kojem je se vodila rasprava ;

1. isplata poticaja ,
2. preskupa legalizacija poljoprivrednih objekata ,
3. Zakon o poljoprivrednom zemljištu ,
Koliko znam o ovim problemima upućeni su pismeni prijedlozi na više adresa .
Osobno ću se odazvati na prosvjed .

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by johndeere_7810 6/2/2013, 23:40

jel bio ko od predstavnika udruge iz vukovarsko-srijemske županije ? a i opet ak dođe do prosvjeda izać ćemo sam mi najluđi , a oni koji seru za svaku sitnicu ostanu kod kuće i nama se smiju ... ali sve u svemu treba nešta napravit, ovo više nema smisla šta nam rade

johndeere_7810

Broj postova : 159
God : 40
Lokacija : županja
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 14.01.2013
3


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 7/2/2013, 07:01

johndeere_7810 je napisao/la:jel bio ko od predstavnika udruge iz vukovarsko-srijemske županije ? a i opet ak dođe do prosvjeda izać ćemo sam mi najluđi , a oni koji seru za svaku sitnicu ostanu kod kuće i nama se smiju ... ali sve u svemu treba nešta napravit, ovo više nema smisla šta nam rade

Bili su predstavnici od Karlovca pa do Slavonije i Baranje ! Bio je Tomislav Pokrovac , on je iz te županije !
Pokrovca neki putem Foruma ismijavaju ! Svi takvi neka stanu pred kamere , neka izađu na ceste ili pred Sabor !

Neće izaći najluđi , već najpametniji ! Mudri će iza taraba gledati .

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stjepan 7/2/2013, 09:17

žao mi je samo što smo mi poljoprivrednici neujedinjeni i što uvjek ima onih koji izađu na prosvjede i oni pametni što čekaju kod kuće i bude im jednako ko i nama koji smo se lani smrzavali 10 dana na cesti dok nebudemo mislili svi kao jedan i ne izađemo zajedno i iznesemo svoje probleme koji svi imamo a ne samo par budala koji prosvjeduju i onda nas ismijava pola hrvatski građana moramo se ujediniti i izaći svi skupa jer svi smo u istoj gabuli iz koje nema izlaza kako su se ribari izborili za subvencije za plavi dizel a mi šutimo gnojivo je opet otišlo gore poticaja nema ovo što su isplatili nula sprdaju se s hrvatskim seljakom pa dokle dok nas ne unište totalno da nas više nema pa čemo na socijalu svi jer ovo što ovi rade ne ide ni u kom drugom smjeru a mi to nesmijemo dozvoliti jer smo mi svi skupa naši djedovi i očevi gradili ovu državu a i ove crvene smo mi metili na vlast tako sada mi isti nesmijemo dozvoliti da nam ovo rade

stjepan

Broj postova : 789
Lokacija : SL.BROD
Registriran : 06.07.2009
19


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Zelena dolina 7/2/2013, 12:05

stjepan je napisao/la:žao mi je samo što smo mi poljoprivrednici neujedinjeni i što uvjek ima onih koji izađu na prosvjede i oni pametni što čekaju kod kuće i bude im jednako ko i nama koji smo se lani smrzavali 10 dana na cesti dok nebudemo mislili svi kao jedan i ne izađemo zajedno i iznesemo svoje probleme koji svi imamo a ne samo par budala koji prosvjeduju i onda nas ismijava pola hrvatski građana moramo se ujediniti i izaći svi skupa jer svi smo u istoj gabuli iz koje nema izlaza kako su se ribari izborili za subvencije za plavi dizel a mi šutimo gnojivo je opet otišlo gore poticaja nema ovo što su isplatili nula sprdaju se s hrvatskim seljakom pa dokle dok nas ne unište totalno da nas više nema pa čemo na socijalu svi jer ovo što ovi rade ne ide ni u kom drugom smjeru a mi to nesmijemo dozvoliti jer smo mi svi skupa naši djedovi i očevi gradili ovu državu a i ove crvene smo mi metili na vlast tako sada mi isti nesmijemo dozvoliti da nam ovo rade
potpisujem svaku tvoju riječ!!!ja osobno ne mogu nikad izaći kad moram hraniti krave,nemam ih kome ostaviti,ali se zato krvnički svadim sa "građanima"dokle me ne blokiraju,onda otvorim drugi nick cheers
evo jedna prigodna pjesmica,nema našeg najdražeg ministra u njoj,al svejedno je dobra!! bangehead

Predmet: NEK VAM KUŠIN BUDE STINA

Sastale se tri pametne glave

Ivo, Zoki i Linićev Slave

lijepu našu da nam u red stave


Veli Ivo, povećajte daće

kaže Zoka, smanjimo im plaće

kliče Slave: skinimo im gaće !

Poskupimo i hranu i piće

ukinimo svima božićnice

Nek se bune, neka psuju

poskupimo plin i struju

Poskupimo i grijanje

zašto vuk da grije janje


To je samo za početak

slijedi porez na imetak

Onda nešto papreno i vruće

nek prodaju stanove i kuće



Neka, neka, tako s njima treba

nek isele iz bijelog Zagreba

Pa nek sele, jebli svoju sliku

nek nasele našu pustu Liku

mjesta ima na lijepom Grobniku

Nek odseli tko god nema novce

ostavimo samo Hercegovce

Iselimo Opatiju bajnu

napunimo državnu blagajnu!



Kaplja vina, zrno soli

al Hrvatsku sine voli



Pita Zoka, a gdje ćemo pare

Škola stara njemu odgovara:

Nisu, Zoka, pare za fukare

već su pare za naše bankare

Podebljajmo njihove račune

oni vole eure i kune!



Pa zar ne znaš da sve naše banke

dupe daju za švicarske franke

Ivo veli, dobro Slave kaže

Zoka klima glavom, kao da se slaže

Ko da su ga udarili krampom

pita Ivo, što ćemo sa ZAMP-om



Veli Slave, a gdje ti je glava

zakon štiti autorska prava

Samo skladaj, koliko te volja

jer tvoja je muzika najbolja

Ja je volim kad sam ispod tuša

na Grobniku samo se to sluša.

Svaki Hrvat tvoju glazbu voli

za tebe je Mozart, miško goli!



Kaplja vina, zrno soli

al Hrvatsku sine voli !



Hrvatima bit će koža tijesna

iz svog kuta dobacuje Vesna

Onog malog ja ću otjerati

tko ga stavi, žalosna mu mati.

Treba zgazit toga malog tvora

kad se Čačić vrati iz zatvora



Svatko mora plaćati račune

otmimo im do posljednje kune

jer su kune, samo za tajkune



Sada Zoki, mudro progovara

veli Vesni, bravo kućo stara

U državi uredno je stanje

mogu poći miran na skijanje



A ti, Slave pričuvaj mi stado

pobrini se za staro i mlado

Pritisni ih, ošišaj im vunu

ne ostavljaj prebijenu kunu



Kaplja vina zrno voli

al Hrvatsku sine voli !



I dok Zoki zadovoljno skija

Pismu piva cijela Dalmacija:



Zrno soli, kaplja vina

umočnica li vam materina!



Nek Vama kušin bude stina

Pizda li Vam materina !

Zelena dolina
Zelena dolina

Broj postova : 1198
Lokacija : nigdjezemska
Registriran : 03.04.2012
6


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 7/2/2013, 13:38

Malo prije sam se čuo sa g. Dukićem . Idem sada u Ferovac jer je rekao da će doći ministar poljoprivrede !
Ministru Jakovini sam prošle godine rekao da se treba sjesti , dogovoriti i predložiti zakone za budućnost hrvatske poljoprivrede !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Zelena dolina 7/2/2013, 14:04

Đuro Japarić je napisao/la:Malo prije sam se čuo sa g. Dukićem . Idem sada u Ferovac jer je rekao da će doći ministar poljoprivrede !
Ministru Jakovini sam prošle godine rekao da se treba sjesti , dogovoriti i predložiti zakone za budućnost hrvatske poljoprivrede !
SRETNO!!svima nama.... Prosvjed - Page 11 710425
Zelena dolina
Zelena dolina

Broj postova : 1198
Lokacija : nigdjezemska
Registriran : 03.04.2012
6


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 11 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 36. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.