AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 23/4/2008, 22:22

...ne znam koliko ste upoznati, ali niti ja nisam znao do prije sat-dva...prijatelj mi tvrdi da je slušao ministra na TV-u kako najavljuje poreze na neobrađenu zemlju....izjavio je da će se zemlja obrađivati ili ako nećeš ti obrađivati onda ćeš ju morati prodati ili dati u zakup...-naravno ako nisi voljan plaćati porez.....

dali je netko čuo nešto slično ili je malo bolje upućen u ovo????!!!
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 23/4/2008, 22:53

ta priča traje već godinama pa kaj je Vama pa koliko država ima neobrađene zemlje moralabi platiti par miljardi kuna globe sami sebi
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 23/4/2008, 22:55

ta znam...ali prijatelj me udavi da je čovjek rekao čak mjesec lipanj ove godine-da će se početi provoditi....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 23/4/2008, 23:03

Ali kažem ti da to već traje dugo i da nemogu oni ljudekarat ako na svome dvorištu ne počiste

To bi ti bilo ko i slična fora da te zaustavi policajac u pijanom stanju i da ti pufat dragera
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 24/4/2008, 08:31

kod mene se samo čeka dan kad će taj zakon izglasati...od ukupne površine koja se obrađivala prije rata sad se obrađuje samo nekih 15-20% a ovo ostalo je jebeno zaraslo i uništeno.....

baš me zanima što će od toga biti...??!
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by paor 24/4/2008, 09:38

roko je napisao/la:kod mene se samo čeka dan kad će taj zakon izglasati...od ukupne površine koja se obrađivala prije rata sad se obrađuje samo nekih 15-20% a ovo ostalo je jebeno zaraslo i uništeno.....

baš me zanima što će od toga biti...??!

taj zakon postoji samo što su općine u potpunosti ovlaštene za njegovo izvršavanje i postupanje, a kakvo je stanje, odnosi...znamo.

Ovo je c/p:
---------------
ODLUKA
O UVOĐENJU POREZA I PRIREZA POREZA NA DOHODAK U OPĆINI ZLATAR BISTRICA


Članak 7.

Porez na neobrađeno obradivo poljoprivredno zemljište plaća se po jednom hektaru neobrađenog obradivog poljoprivrednog zemljišta godišnje, u sljedećim iznosima:

1. na oranice 500,00 kuna

2. na povrtnjake 800,00 kuna

3. na voćnjake 1.000,00 kuna

4. na vinograde 1.000,00 kuna

5. na livade 250,00 kuna.

Članak 8.

Porez na neobrađeno obradivo poljoprivredno zemljište ne plaća se na pojedinačne katastarske čestice čija površina ne prelazi 1.000 četvornih metara ili 0.1 hektar.

Članak 9.

Plaćanje poreza na neobrađeno poljoprivredno zemljište oslobođeni su vlasnici poljoprivrednog zem­ljišta stariji od 65 godina, kao i vlasnici koji zbog invaliditeta ili kronične bolesti nisu u mogućnosti obrađivati poljoprivredno zemljište. Rješenja o invaliditetu i medicinsku dokumentaciju kojom se dokazuje kronično oboljenje, obveznici poreza na neobrađeno obradivo poljoprivredno zemljište dužni su dostaviti nadležnom poreznom tijelu do 31. ožujka za koju se utvrđuje porez.

Članak 10.

Porez na nekorištene poduzetničke nekretnine plaća se 15,00 kuna po četvornom metru korisne površine poduzetničke nekretnine.

Članak 11.

Porez na neizgrađeno građevinsko zemljište plaća se 5,00 kuna po četvornom metru neizgrađenog građevnog zemljišta
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Smiljan 24/4/2008, 09:54

roko je napisao/la:ta znam...ali prijatelj me udavi da je čovjek rekao čak mjesec lipanj ove godine-da će se početi provoditi....

Nacelno mislim da ce to poceti raditi, ali isto tako je jasno da nema politicke volje i preduvjeta za to. Prvo moraju katastar igruntovnicu srediti, a tek onda provoditi. Pa kome ce naplatiti taj porez kad se zna da je veliki postotak zemlje u gruntovnici na ljudima umrlim pred dvadeset, trideset ili sto godina ili na zemljisnim zajednicama?

Da su svi ovi preduvjeti i ispunjeni ovog trena, nema ni teoretske sanse da se pocne provoditi tijekom lipnja jer vlada jos nije predlozila zakon. Kad vlada predlozi zakon treba barem mjesec dana da udje u saborsku proceduru, a kad udje, pa makar po najhitnijoj proceduri treba jos mjesec dana da to sabor izglasa i jos nesto vremena dok se objavi u Narodnim novinama. A onda dolazi ljetni raspust, a nece se uz sve guzve koje imaju sa tamo nekim brodograditeljima, braniteljima, burzama i slicnim stvarima na jesen i poljoprivrednom zemljom baviti. Tako da Bozek ovog trena ima gotov zakon u ladici nema sanse da ga pocne primjenjivati. A ako ga i pocne primjenjivati do nove godine, nakon mjesec dana ce se utvrditi da je neprovediv.
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 24/4/2008, 15:17

pa koji jarac onda tako nešto izjavljuju javno na TV-u...koliko se meni čini da nema još skoro nikakvih izbora Smile .....baš me zanima što će od toga biti, što se mene tiče to nebi bilo loše pogotovo za moj kraj...svi su bitange a pojedinci imaju po desetke rali zemlje u komadima...ako se to sad može nazvati zemljom...meni je samo žao gledati kako te silne (nekad davno obradive) površine nestaju u šikarama i živicama....šumama..... samo zbog toga bih htio da se nešto pokrene po tome pitanju....zar ne?!!
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Smiljan 24/4/2008, 15:50

roko je napisao/la:pa koji jarac onda tako nešto izjavljuju javno na TV-u...

Ajooj kud bi stigli kad bi se na svaku politicarsku rijec obazirali Smile)))

koliko se meni čini da nema još skoro nikakvih izbora Smile .....baš me zanima što će od toga biti, što se mene tiče to nebi bilo loše pogotovo za moj kraj...svi su bitange a pojedinci imaju po desetke rali zemlje u komadima...ako se to sad može nazvati zemljom...meni je samo žao gledati kako te silne (nekad davno obradive) površine nestaju u šikarama i živicama....šumama..... samo zbog toga bih htio da se nešto pokrene po tome pitanju....zar ne?!!

Ma i meni je zao, samo prvo ljude treba nekako stimulirati da vlasnistvo srede jer tu sve pocinje i zavrsava. I mislim da porez na neobradjenu zemlju, nacelno, nije losa ideja, samo, kao sto rekoh, kako provesti? A pun nam je kufer bespotrebnog posla koji drzava zapocinje (npr. promjene vozackih, osobnih, "sakrivanje" JMBG-a itd itd), potrosi hrpu novaca i nikad ne zavrsi kako spada.
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 24/4/2008, 20:18

bome da.....a vidjet ćemo što će biti...što se bude duže čekalo to će biti još gore.....
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by paor 24/4/2008, 21:05

slažem se sa Smiljanom oko nekih preduvjeta u zaživljavanju ovog zakona. lokalna uprava zbog toga i ne može preuzeti taj vrući krumpir. možda će pokoja općina konačno i uvesti sankcije, ali kako će to ići... - nisam siguran da u nekom zakonu piše da vlasnik polj. zemljišta mora obrađivati svoju zemlju.

mislim da taj zakon neće naširoko saživjeti dok se ne donese novi zakon o zemljištu kad bi to, a i druga slična pitanja, bila regulirana - recimo, čulo se da se planira uspostavljanje državne agencije za otkup, prvokup i dozvolu trgovine zemljištem, pravo nasljeđivanja (poznata praksa u svijetu gdje prvenstvo nasljeđa ima onaj koji radi polj.), nemogućnost cijepanja čestica, nasljeđivanje stranih državljana i brdo toga još.
paor
paor
Admin
Admin

Broj postova : 4319
God : 59
Lokacija : Babina Greda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 09.03.2008
78

→→→ : VIŠE

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/ https://www.youtube.com/user/mapetric?feature=mhee

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by brundalo 24/4/2008, 21:07

Volija bi ja da to bude. Ali nece razlog Ustavni sud im je vec jednom uskratija suglasnost za to. A inace bi ga tribalo uvest i to 10x veci nego da radis zemlju pa da vidis panike svi bi dosli molit kume uzmi i besplatno samo radi da ne placan porez.
brundalo
brundalo

Broj postova : 448
God : 65
Lokacija : Silba / Zadar
Registriran : 19.03.2008
0


[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by branko 24/4/2008, 21:17

ja mislim da to nece ici jer bi onda na istu foru mogao se izglasati zakon i za prazne pogone,skladista pa u krajnjem slucaju i na stare cure i stare decke jer isto tak im alat stoji neiskoristen tj. zapusten lollol itd
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Zvonimir 24/4/2008, 21:53

branko je napisao/la:... pa u krajnjem slucaju i na stare cure i stare decke jer isto tak im alat stoji neiskoristen tj. zapusten lollol itd

Ooo, Branko, mislim da grdo griješiš. Spomenutima je alat puno više korišten nego onima drugima lol!

PS
to znamo mi koji smo se kasno ženili Wink

Zvonimir

Broj postova : 2509
God : 59
Lokacija : Križevci
Registriran : 14.03.2008
10

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by branko 24/4/2008, 23:01

je samo kaj to nemru ili nesmiju dokazati , tak se i za zapusteno zemljiste more tvrditi da se koristi za ekoloski uzgoj ljekovitog bilja.
branko
branko
Admin
Admin

Broj postova : 3626
God : 55
Lokacija : Z druge strane bare
Registriran : 09.03.2008
44


http://www.farmphoto.com/fpv2/AuthorHistory.aspx?auth=frabrne

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 25/4/2008, 07:59

kod vas se vjerovatno svaki pedalj zemlje obrađuje ili je koliko toliko obradiv...ali kod mene je drugačije stanje, mislim da vam to govori i cijena zemlje,,,tamo gdje se obrađuje tamo je skupa ali tamo gdje ju nitko ne želi obrađivati "svi su postali gospoda" (moja situacija) tamo je relativno jeftina....od dva manja prigradska naselja ima 24 kilometra udaljenosti i nekad je to bilo obrađivano cijelom dužinom i širinom...a danas ni cestari sa UNIMOG kamionima ne žele niti onu kosu dignuti malo dalje da se proširi put...mislim da shvaćate što želim reći....radi se o površini od 100 tinjak hektara...koja je otišla u nepovrat, a tako će skoro biti i sa drugim parcelama...treba ljude malo motivirati da obrađuju zemlju ali kako su svi postali gospoda onda si oni vjerovatno mogu priuštititi da im zemlja stoji neobrađena...............??!!moš mislit
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Smiljan 25/4/2008, 11:24

Slazem se, roko, ali rijesenja zasad ja ne vidim dok god zemlja nije vlasnicki sredjena. Osnovno pitanje je kome naplatiti sto ne obradjuje zemlju , a vlasnickim knjigama je upisan covjek koji je umro pred kod zna koliko. Ne treba zaboraviti da su nekada bili ogromni porezi na naslijedjenu zemlju i ljudi masovno nisu prenosili na sebe, vec je vlasnistvo ostajalo na umrlima. Tu bi drzava trebala uci (jer je naslijedila sve benefite prijasnjih drzava, ali isto tako i probleme) i direktno (novcima) stimulirati ljude da sredjuju papire. A to opet drzava ne moze kvalitetno raditi dok ne rijesi pravosudje.

I jos jednu stvar moramo biti svjesni. Za nesredjene vlasnicke knjige jest kriva drzava, ali i mi kao pojedinci. Ne mozemo ocekivati od drzave da rijesi nase vlasnistvo. Drzava tu moze (i mora) pripomnoci, ali odgovornost je na pojedincu da se brine o svojoj imovini .
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 25/4/2008, 12:08

upravo tako...slažem se.... izgleda da će sve ipak ostati samo na trabunjanju preko televizije.....a nikad se nezna???! možda nas i ugodno iznenade.. Smile
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 25/4/2008, 20:29

Da 2159 godine, poslje rata sa robotima mudrac
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by brundalo 25/4/2008, 21:15

Slazen se Branko, ali ljekovito bilje ne raste u sikari..... nema prinosa.
Pokazi kume prinos iz sikare pa ces vidit frke....
Ako ima malo prinosa onda je to ljekovito jako skupo a ako ima puno je jeftino. Financijski rezultat..... isti u konacnici. Ajmo brale plati porez.....
brundalo
brundalo

Broj postova : 448
God : 65
Lokacija : Silba / Zadar
Registriran : 19.03.2008
0


[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 25/4/2008, 21:41

Nije problem u šikarama nego u ambroziji a neki su u mjestu gdje mi šogor živi u tolikoj mjeri zapustili njive da je već šumica i za par godina šumetina.
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by roko 25/4/2008, 21:42

slikat ću par njiva iz moga kraja pa da vidite o čemu se radi....možeš se slikati ako nemaš bager... Very Happy
roko
roko

Broj postova : 1392
God : 41
Lokacija : Hrvatska Kostajnica
Registriran : 09.03.2008
8


http://www.lavanda-racic.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 25/4/2008, 22:06

moramo svatit da su ljudi u danažnje doba orjentirani prema radu u jednoj firmi za solidnu plaču te da bježe sa sele jer u poljoprivredi nitko ne vidi perspektivu.

Ajmo nazvat ovo razdoblje pretvorba jer trenutno oni koji imaju mogučnosti rade masovno u poljoprivredi odnosno tko ima kapitala da pokupuje zemlju i neki plan da uspije sa svojim idejom.

Nažalost poskupilo je gorivo i kad se zbroje troškovi obrade tla i dobit na malim kučanstvima jedini logičan zaključak je sprodat strojeve i zemlju ako možeš i uložit u banku neka se vrte pare a ako nitko ne želi kupit onda na kraju ispada da je zemljište zapušteno.

Država bi u ovom smislu opet trebala poticati da poljoprivrednici koji žele obrađivati zemlju lakše dođu do zapuštene zemlje ili državne zemlje.

To bi bilo lako provesti da država raspiše natječaj za otkup zemljišta po nekoj cjeni (realnoj) pa bi tu zemlju prodavala okrupnjenu poljoprivrednicima ili davala u najam.

Ali to je njima previše komplicirano zato i je takvo stanje u poljoprivredi kakvo i je.

Oni žele okrupniti poticaje u jedan odnosno provesti sve kroz kapitalna ulaganja i tu stavit nekih 35% pa to je apsurd. Kad bi i počeo dogovarat (recimo ja osobno ) kupnju zemlje u svojem mjestu trebao bih okrupnit dar 30-tak parcela da bi okrupnio na 5 hektara a to bi značilo da bi morao sazvat sastanak na koji bi trebalo doči 70% ljudi izmog sela a barem 10 ljudi iz njemačke, amerike itd.

To je nemoguče provest i točka.

Najgore je bilo da su naši stari djelili zemlju na jednake djelove pa su tako raskomadali 3 hektara na 10 - tero braće pa si onda zamislite kako to izgleda a sad tih 10-ero podjelilo opet svojima.

Žali bože troda a za ništa naposljedku, jer tih 35 % povrata če opet pokrit samo troškove otplate kamate i plačanja poreza i pristojbi za sređivanje ZKnjiga.


Zaključak: što imaš to obrađuj i ne osvrči se previše oklo.


Znam roko kod tebe je druga situacija kod tebe je bilo rata i mnogi se ni ne žele vratiti, a i da želiš kupit neku parcelu moraš najprije nači vlasnike a onda porušiti drveće i na kraju ti neki lik spušta cjenu jer ti jabuka ima nekih par točkica. Ma suludo prijatelju, ja kažem samo hvala bogu nek je zdravlja a ja ču pomalo pokupovat ono što je zapušteno i sredit da ne raste trnje.

A sad me već lagano boli ruka od tipkanja
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Smiljan 28/4/2008, 14:51

Flackmaster je napisao/la:...
trebao bih okrupnit dar 30-tak parcela da bi okrupnio na 5 hektara a to bi značilo da bi morao sazvat sastanak na koji bi trebalo doči 70% ljudi izmog sela a barem 10 ljudi iz njemačke, amerike itd.

I sigurno bi se na kraju, i kad bi sve zive skupio i kontaktirao, utvrdilo da netko fali ili je umro u medjuvremenu, a nasljednici su mu necaci od pokojne zene koja je umrla nakon njega, a za koje nitko ne zna ni tko su, a kamoli gdje su. Mission impossible.
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Flackmaster 29/4/2008, 21:01

Pa o tome ti pričam, rađe pare oročit u banci
:$:
Flackmaster
Flackmaster

Broj postova : 418
God : 46
Lokacija : Lovrečan CITY VŽ Županija malo desno prema lepoglavi
Zanimanje : Zaštitar( znači nema zajebancije sa mnom)
Registriran : 18.04.2008
0


http://www.oglasnik.hr

[Vrh] Go down

porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište Empty Re: porez na neobrađeno obradivo poljop. zemljište

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.