AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Fidelito 2/4/2010, 10:51

Ne znam pingo, ali čini mi se to da ako si izgubio vaučer ti je kao da si izgubio novčanicu od 100 Kn, i onda od države tražiš novu (jer ju je ona izdala).
Teoretski, sada bi mogao imati dva vaučera sa kojima bi mogao u nabavu repromaterijala, kako država zna da prvi vaučer neće biti realiziran u robi? Probaj ih pitati, baš me zanima što će ti odgovoriti.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by pingo 2/4/2010, 11:30

Fidelito je napisao/la:Ne znam pingo, ali čini mi se to da ako si izgubio vaučer ti je kao da si izgubio novčanicu od 100 Kn, i onda od države tražiš novu (jer ju je ona izdala).
Teoretski, sada bi mogao imati dva vaučera sa kojima bi mogao u nabavu repromaterijala, kako država zna da prvi vaučer neće biti realiziran u robi? Probaj ih pitati, baš me zanima što će ti odgovoriti.
Možda ga i pronađemo ali okenili smo kuću naopako i nema ga .
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Fidelito 2/4/2010, 11:44

U takvim situacijama meni pomaže da se pokušam točno sjetiti što sam radio i gdje sam se kretao taj kritičnoi dan. Možda ti je nekako ispao u autu pod sic, sa strane između siceva ili na neko drugo mjesto...
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by petras 2/4/2010, 16:03

Ja komuniciram s gospodinom Kaučić Mislavom, odličan lik. Pristupačan, strpljiv što je najbitnije i dao mi je svoj direktan broj pa sad nema nazivanja i zauzetog i inih neobješnjivih telefonskih fenomena Smile

Sad napokon ima sve potrebno i nadam se da će više realizirati ta kapitalna.... Bilo bi i vrijeme više :/
petras
petras

Broj postova : 100
Lokacija : kc
Registriran : 14.11.2009
0


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by pingo 19/10/2010, 08:16

pingo je napisao/la:Imam mali-veliki problem . Izgubio sam vaučer za gnojivo pa vas pitam da li znate na koji mi je broj najbolje zvati da mi pošalju novi ? Vidim da je spominjano nekoliko brojeva u nekoliko tema pa sam u nedoumici Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 684261

Fidelito je napisao/la:Ne znam pingo, ali čini mi se to da ako si izgubio vaučer ti je kao da si izgubio novčanicu od 100 Kn, i onda od države tražiš novu (jer ju je ona izdala).
Teoretski, sada bi mogao imati dva vaučera sa kojima bi mogao u nabavu repromaterijala, kako država zna da prvi vaučer neće biti realiziran u robi? Probaj ih pitati, baš me zanima što će ti odgovoriti.
Fidelito vaučer saga je završena .
Dakle vaučer sam isti dan po primitku zapalio da bi mi prije neki dan isplatili njegovu protuvrijednost na račun . Zadovoljan sam jer radi se o popriličnom brdu love .

pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by falkon 2 19/10/2010, 08:39

E znači pingo sada defitivno ideš po novu prskalicu Very Happy
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by tomo_MF 19/10/2010, 10:24

pingo je napisao/la:
pingo je napisao/la:Imam mali-veliki problem . Izgubio sam vaučer za gnojivo pa vas pitam da li znate na koji mi je broj najbolje zvati da mi pošalju novi ? Vidim da je spominjano nekoliko brojeva u nekoliko tema pa sam u nedoumici Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 684261

Fidelito je napisao/la:Ne znam pingo, ali čini mi se to da ako si izgubio vaučer ti je kao da si izgubio novčanicu od 100 Kn, i onda od države tražiš novu (jer ju je ona izdala).
Teoretski, sada bi mogao imati dva vaučera sa kojima bi mogao u nabavu repromaterijala, kako država zna da prvi vaučer neće biti realiziran u robi? Probaj ih pitati, baš me zanima što će ti odgovoriti.
Fidelito vaučer saga je završena .
Dakle vaučer sam isti dan po primitku zapalio da bi mi prije neki dan isplatili njegovu protuvrijednost na račun . Zadovoljan sam jer radi se o popriličnom brdu love .


stvarno dugo nisam cuo da je netko dobio brdo love.
tomo_MF
tomo_MF

Broj postova : 1298
Lokacija : HR
Registriran : 03.06.2009
13


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by pingo 19/10/2010, 10:29

Tomy to se tako kaže ali nije da nema za neki novi automobilčić . U suprotnom bi bila najskuplja vatra koju sam do sada zapalio iako je i ona od prije 30 godina kada sam djedu zapalio kamaru slame i stog sijena sigurno bila papreno skupa .
pingo
pingo

Broj postova : 4918
Lokacija : Slavonski Brod
Registriran : 09.03.2008
3

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by falkon 2 19/10/2010, 10:42

Hehe nego zanimljivo mi je to da sam ove godine ima dosta problematični pitanja prema misnistarstvu, i već duže vrijeme mi je onemogućeno postavljanje pitanja istome Suspect lollol
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Fidelito 19/10/2010, 10:45

Hvala dragom Bogu da si to uspješno realizirao. Na kraju krajeva nismo mi ti koji smo tražili da nam isplate u vaučerima, nego je to napravljeno zato što država nema novaca da ispalti u gotovini. Pa bi bio red da se malo potrude i isplate ti to u gotovini (kada ga već nisi realizirao u repromaterijalu).

Što se tiče pitanja prema ministarstvu, meni više ne odgovaraju niti na uredno urudžbirane upite... Izgleda da je tih upita podosta i nema se vremena odgovarati na (logično) postavljena pitanja. Biti će takvih upita u budućnosti još i više, jer se (olako dana) obećanja sve više razilaze sa pravim stanjem stvari.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by pege25 6/12/2010, 10:16

Evo i mojih iskustava sa komunikacijom prema istima.Telefonski nemoguča misija,preporučena pisma nema odgovora ,ali na mail upite mi unazad cca 3mj redovito odgovaraju što me začudilo Shocked naravno u pozitivnom smislu.Naravno ne potavljam ih baš previše pa valjda i odgovarajiu ili su se popravili Laughing


Zadnja promjena: pege25; 6/12/2010, 10:41; ukupno mijenjano 1 put.
pege25
pege25

Broj postova : 5212
God : 50
Lokacija : U kurcu
Registriran : 18.09.2010
131


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Smiljan 6/12/2010, 10:38

Fidelito je napisao/la:Danas dobio odgovor od glasnogovornika ministarstva da je moj predmet u redovnoj proceduri za obradu. Pismeno će me obavijestiti o ishodu predmeta. Eto to je to, ako želite pitati nešto o poticajima - probajte preko glasnogovornika ministarstva, on jedini odgovara u nekom razumnom roku.

Ponekad odgovaraju i ako se u cc maila slucajno Wink stavi ministar, državni tajnik i šefika agencije Wink
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Tošo 6/12/2010, 10:49

Smiljan je napisao/la:
Fidelito je napisao/la:Danas dobio odgovor od glasnogovornika ministarstva da je moj predmet u redovnoj proceduri za obradu. Pismeno će me obavijestiti o ishodu predmeta. Eto to je to, ako želite pitati nešto o poticajima - probajte preko glasnogovornika ministarstva, on jedini odgovara u nekom razumnom roku.

Ponekad odgovaraju i ako se u cc maila slucajno Wink stavi ministar, državni tajnik i šefika agencije Wink

i šefika agencije

Jel Izetova Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 684261 Very Happy Very Happy Very Happy

Tošo

Broj postova : 589
God : 44
Lokacija : Tu i tamo pa nazad
Zanimanje : Poljoprivrednik
Registriran : 19.01.2010
5

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Smiljan 6/12/2010, 10:53

ne, pankreticeva Smile
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by odmahsad 2/1/2011, 15:46

Fidelito je napisao/la:Ovo je adresa web stranica agencije za plaćanja u poljoprivredi:

http://www.dmssa.hr/Default.aspx

za većinu ništa novo, ali tko nađe telefonski broj na tom site-u bilo koga iz agencije, svaka (ili svaki) mu dala. Inače tamo sjede ljudi koji su zaduženi za isplatu zaostalih kapitalnih ulaganja, a ne možeš ih uopće ništa priupitati. Zanimljivo je to, da ne znam da ta agencija zaista postoji, ovako preko interneta mislio bi 100% da je to neka sačekuša. Nikakvih kontakata na njihovim web stranicama, osim adresara u pdf formatu, ali u mojoj županiji su me uputili na ZG za informacije o kapitalnim (a njihovog broja na web stranicama ni za lijek). Kao da su neka super-tajna agencija sa zadatkom špijunaže ili kontrašpijunaže, postoji shema organizacione strukture, ali niti jednog imena ili adrese sjedišta. Komentari molim, ako je netko imao bilo kakva iskustva neka ih napiše, jer sam ja najdalje tamo stigao do telefonske centrale i ni makac dalje. Dali su mi par brojeva, ali od nekoliko desetaka poziva u tri (3) dana nitko ne diže slušalicu.
Kontakt
Središnji ured:
http://www.apprrr.hr/kontakt-33.aspx
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju
Ulica grada Vukovara 269 d, 10 000 Zagreb
Tel. 01 6002 700 – Centrala
01 6002 742 – Odjel za odnose s javnošću
Fax: 01 6002 851
E-mail: info@apprrr.hr
Regionalni uredi:
klikni na kartu ili skini pdf dokument

odmahsad

Broj postova : 101
Lokacija : nije bitno
Registriran : 31.12.2010
1


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by deere power 2/1/2011, 15:50

džabe ti brojevi sto si stavio, ima ih jos sigurno 10 ali svejedno se niko na njih ne javalja, mrsko im dic guzicu ali primat platu na nasoj grbaci to im ne smeta, imo sam cast da se jednom neko javio na jedan od tih brojeva i onda sam mu svasta reko, kako ih sao nije sramota, ima ih 500 tamo a niko da se javi ili nedaj boze nesto objasni, jebo ih onaj ko ih izmislio i postavio tu da samo primaju debele plate a nista ne rade
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by odmahsad 2/1/2011, 16:02

deere power je napisao/la:džabe ti brojevi sto si stavio, ima ih jos sigurno 10 ali svejedno se niko na njih ne javalja, mrsko im dic guzicu ali primat platu na nasoj grbaci to im ne smeta, imo sam cast da se jednom neko javio na jedan od tih brojeva i onda sam mu svasta reko, kako ih sao nije sramota, ima ih 500 tamo a niko da se javi ili nedaj boze nesto objasni, jebo ih onaj ko ih izmislio i postavio tu da samo primaju debele plate a nista ne rade

Što ti je trebalo objasniti?

odmahsad

Broj postova : 101
Lokacija : nije bitno
Registriran : 31.12.2010
1


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by deere power 2/1/2011, 16:09

pa zovu se agencija za PLAĆANJA u poljoprivredi, pa onda mozes samo zamislit u vezi cega sam zvao Very Happy i sta mi je trebalo objasnit

htio sam pitat zasto nisam bio dobio poticaj, koji je razlog tome i kad ce otprilike bit, naravno da niko nije imo pojma, pa se malo zapitas sta onda oni rade tamo

vecinu informacija oko toga sam naso bas na ovom forumu, od njih nista salo sam cak i e-mail i dobio naravno automatiziran odgovr koji mi nista ne znaci
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by odmahsad 2/1/2011, 16:12

deere power je napisao/la:pa zovu se agencija za PLAĆANJA u poljoprivredi, pa onda mozes samo zamislit u vezi cega sam zvao Very Happy i sta mi je trebalo objasnit

htio sam pitat zasto nisam bio dobio poticaj, koji je razlog tome i kad ce otprilike bit, naravno da niko nije imo pojma, pa se malo zapitas sta onda oni rade tamo

vecinu informacija oko toga sam naso bas na ovom forumu, od njih nista salo sam cak i e-mail i dobio naravno automatiziran odgovr koji mi nista ne znaci
Koju vrstu poticaja?

odmahsad

Broj postova : 101
Lokacija : nije bitno
Registriran : 31.12.2010
1


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by deere power 2/1/2011, 23:17

poticaj za psenicu koji nisam dobio sve do neki dan ja i jos 2000 ljudi, sad je sve jasno i ok je hvala bogu ali kako su se ljudi iz te agencije ponijeli prema nama to je neprihvatljivo, oni su to zbog nas a ne mi zbog njih da se razumijemo mada to nije tako, ali treab ima dati do znanja da nismo bas svi glupi i nepismeni
deere power
deere power

Broj postova : 5206
God : 39
Lokacija : -
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 30.12.2008
78


http://www.poljoprivredni-forum.biz/predstavite-se-f10/deere-power-t686.htm?highlight=deere+power

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by odmahsad 2/1/2011, 23:30

deere power je napisao/la:poticaj za psenicu koji nisam dobio sve do neki dan ja i jos 2000 ljudi, sad je sve jasno i ok je hvala bogu ali kako su se ljudi iz te agencije ponijeli prema nama to je neprihvatljivo, oni su to zbog nas a ne mi zbog njih da se razumijemo mada to nije tako, ali treab ima dati do znanja da nismo bas svi glupi i nepismeni

To spada u izravne potpore u biljnoj proizvodnji pa pretpostavljam da trebaš SEKTOR ZA IZRAVNU POTPORU. Kad zoveš pogledaj organizacijsku strukturu agencije i traži nekog iz područja koje ti zaista treba. Ne treba zvat ko muha bez glave bilo koga , a onda nisi ni siguran što zapravo trebaš.

Kako su se ponijeli?
http://www.apprrr.hr/o-nama-25.aspx

odmahsad

Broj postova : 101
Lokacija : nije bitno
Registriran : 31.12.2010
1


[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Smiljan 3/1/2011, 08:54

Je, je, bas su se promijenili. Daju organizacijsku strukturu, a nigdje ni jednog imena. Kao da u toj agenciji rade roboti. I nedajboze da daju telefone pojedinih organizacijskih jedinica. Ta agencija sebe ocito smatra nedodirljivom. Jedina imena su voditelji regionalnih ureda koji i tako i tako samo sluze kao semafori. (i btw na prvu sam nasao neke greske, npr. Licko senjska zupanija, kaze da voditelj sjedi u Otočcu, a adresa je iz Gospića)

Kada bilo koju drzavnu sluzbu nasumce izaberes kontakti izgledaju ovako
http://www.inspektorat.hr/dirh3/o-drzavnom-inspektoratu/ustrojstvo/sredisnjica/50QkBODcCEyPo5z0ASPtSQ/
http://www.predsjednik.hr/UredPredsjednika
http://www.almp.hr/?ln=hr&w=kontakt
Čak i u istom ministarstvu poljoprivrede ne rade roboti
http://www.mps.hr/default.aspx?id=3655
itd itd itd itd

Zakljucak: Agencija za placanje se ništa nije promjenila dok god kućice (barem one najvise) ne dobiju konkretna imena i telefoske brojeve
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by JACA 3/1/2011, 12:29

Meni se nekako čini da je u tim masama agencija,starih i novih, pa kojekakvih odjela i odjeljenja i štajaznam kako ih se sve trude nazvati, više zaposlenih nego što ima seljaka koji žive od poljoprivrede. Čini mi se da na njihovo održavanje ode više novca nego što oni isplate hrvatskom selu. Drugim riječima oni postoje zbog sebe, a mi smo paravan. No, birokracija u EU je još glomaznija.
JACA
JACA

Broj postova : 252
God : 31
Lokacija : Seychelles
Registriran : 27.12.2010
-8

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Smiljan 3/1/2011, 14:50

i ima i nema. Tamo gdje treba ljudi fali ih. Znam konkretno da za neki konkretni posao koji u Sloveniji radi pet ljudi, kod nas o radi jedan ili dvoje. I sto je najgore, znam hrpu ljudi po raznim ministarsvima, agencijama i drugim drzavnim sluzbama koji stvarno daju sve od sebe da odrade posao na najbolji nacin, a sefovi im najcesce ne sluze da im omoguce da taj posao dobro odrade. I uopce nije problem u ljudima nego u sustavu. A novcima se ne trose na pravim mjestima, a stedi se na krivim mjestima. To je jednostavno spin vlasti. Maltretiraju nas sve sa poluinformacijama o troskovima na ljude, a na drugim stranama novci samo cure. Al' se zato stedi na WC papiru i tonerima za printere.
Smiljan
Smiljan

Broj postova : 1988
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : Staro gunđalo sa crnim rokovnikom
Registriran : 13.03.2008
2

→→→ : VIŠE

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by falkon 2 3/1/2011, 15:25

JACA je napisao/la:Meni se nekako čini da je u tim masama agencija,starih i novih, pa kojekakvih odjela i odjeljenja i štajaznam kako ih se sve trude nazvati, više zaposlenih nego što ima seljaka koji žive od poljoprivrede. Čini mi se da na njihovo održavanje ode više novca nego što oni isplate hrvatskom selu. Drugim riječima oni postoje zbog sebe, a mi smo paravan. No, birokracija u EU je još glomaznija.

Jeste glomaznija brokracija ali koliko imam nekakva saznanja kod njih ako netko ili nešta nastupa na snaku sa određenim datumom, a ne kao kod nas se toga dotičnog datuma počima raditi na tome umjesto da sve proradi kako treba
falkon 2
falkon 2

Broj postova : 6958
Lokacija : B.Greda
Registriran : 06.02.2010
117

→→→ : VIŠE

http://www.poljoprivredni-forum.biz/t1614-falkon-2

[Vrh] Go down

Agencija za plaćanja u poljoprivredi.... - Page 2 Empty Re: Agencija za plaćanja u poljoprivredi....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.