AKTIVNE TEME
» Što se iza brda valja?(2)
by Nostradurus 22/2/2024, 00:31

» Korisni savjeti
by NecaPereca 14/11/2023, 10:27

» Izlagači Međunarodnog sajma poljop. u Novom Sadu
by NecaPereca 13/11/2023, 11:08

» jačanje imuniteta
by NecaPereca 9/11/2023, 09:15

» Lješnjaci
by NecaPereca 7/11/2023, 11:04

» Pozdrav svima
by NecaPereca 7/11/2023, 11:00

» 2021/2022
by slaven22 3/7/2023, 22:01

» fendt 310 lsa
by STIPO123 10/12/2022, 13:54

» TORPEDO RX 170
by slaven22 3/6/2022, 15:12

» Kamilica
by slaven22 3/6/2022, 14:59

» 27.04.2022
by slaven22 27/4/2022, 17:57

» Škare za rezidbu voća.
by deadfall 19/3/2021, 14:36

» Japanska jabuka kaki (Diospyros kaki)
by misoo83 14/11/2020, 21:05

» Ulje ina super MAX u imt 533
by markach 2/11/2020, 10:58

» TRAKTORSKE PRIKOLICE
by poljomarkets 6/10/2020, 15:02

» Slobodan Suvereni Čovjek Obavještava
by zvrk 28/8/2020, 14:31

» Balansiranje
by HrvojeS 24/5/2020, 05:19

» Šuma
by fontanikus 20/2/2020, 17:37

» Pozdrav svima,
by fontanikus 20/2/2020, 17:20

» New Holland
by max931 27/1/2020, 23:07

» Rakovica
by bajki 23/12/2019, 11:54

» Repica 2018
by opg biotrava 23/11/2019, 21:08

» Pšenica 2017/2018
by dado47 19/11/2019, 08:10

» Sjetva/Žetva ječma 2014/2015g
by dado47 17/11/2019, 21:08

» ORANJE 3
by dado47 17/11/2019, 20:53

» MTZ - Belarus
by Đuka VT 1/11/2019, 12:50

» Poticaji u poljoprivredi (4)
by opg biotrava 1/11/2019, 12:02

» Duhan
by drazen 28/10/2019, 08:18

» Sjetva/Žetva suncokreta 2016g
by Đuka VT 24/10/2019, 20:00

» Soja 2016-2017.
by Đuka VT 24/10/2019, 19:51








Prosvjed

Stranica 35 / 36. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 31/8/2013, 19:58

Nostradurus je napisao/la:Ako pričamo o poticajima, onda treba reći da bi poticaji trebali biti na mjestima koja imaju lošije uvijete za proizvodnju. To ima smisla. Naime, područja na kojima je proizvodnja skuplja će zbog neisplativosti totalno opustjeti. To ne znači da će se većina proizvodnje poticati na takvim mjestima, nego je to jedini način da se poravna isplativost posla. Tj. namjera je omogućiti ljudima da naseljavaju manje prosperitetna mjesta. A što se tiče cijene tog poticanja, uvijek više košta kada ljudi ne rade ništa i primaju socijalnu pomoć.
U Hrvatskoj su po uzoru na zemlje EU išli na uvođenje poticaja u poljoprivredi .
Uvjet je da proizvođač ima svoju zemlju ili u zakupu i da je upisan u Upisniku .
U Upisnik se mogao upisati i kardinal Bozanić kao OPG !
U Hrvatskoj su iznijeli podatak 1995 da je prosječno seljačko imanje površine 2 , 8 ha . Sada govore da je oko 5 i nešto ha .
Na ruralnom području u kopnenoj Hrvatskoj od 1945 odigrava se proces izumiranja tih malih seljačkih imanja , izumiranje stočnog fonda , peradi , povećavaju se neobradive površine , povećava se broj izumrlih sela .

Problem je jasan kao i rješenje o kojem sam govorio putem medija i u pismenim prijedlozima političarima .
U Hrvatskoj imamo preveliki broj vlasnika zemlje , premalo imanje na kojem se ne može ostvariti prihod za današnje troškove života i tehnologije u proizvodnji .
Rješenje je za OPG novo zakonodavstvo za državnu i privatnu zemlju , za evidenciju zemlje , poticaje .
Za 15 - 20 godina na bazi privatne i državne zemlje trebali bi formirati 15 - 20 tisuća OPG sa proizvodnjom za tržište !

Ovo što danas imamo pod OPG je uglavnom za rekreaciju , nešto za vlastite potrebe i nešto viška za tržište .
Zadnje 2 rečenice nisu za uši seljacima i političarima ! One su za ljude koji znaju ekonomiju i razumiju troškove života i proizvodnje u vrijeme petrolejki i životinjskih zaprega , koji razumiju današnje troškove života i proizvodnje , koji razumiju DBP po stanovniku . DBP po Brozovim OPG je mali i ako se podijeli poslije 1945 na 5 članova onda je to bilo 500 do 1000 US dolara po članu . Jasno je onda zašto izumiru takva mala poljoprivredna imanja .
Sve je jasno , ali je to tabu tema za hrvatske političare , i za > seljake > !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 31/8/2013, 22:28

Je, to je tabu tema i za poljoprivrednike a i za političare. Velika većina poljoprivrednika nisu u dovoljnoj mjeri robni proizvođači da bi mogli živjeti samo od poljoprivrede. Jednostavno stvaraju premalu dodanu vrijednost. To je više preživljavanje, nego život od rada na zemlji. Političari žive i dalje neke svoje iluzije kako će masu ljudi zaposliti u poljoprivredi, a nisu u stanju organizirati tržište na pošten način, pa tako veći proizovđači jedva da opstaju, a kako će u tim uvijetima onda opstati oni manji? Sada, kada je nastupila kriza, vidi se da je politika prema poljoprivredi bila pogrešna, loše procijenjena, nerealna a i neiskrena. Ali uredno se prozivaju poljoprivrednici (kao korisnici poticaja) a ne oni koji su tu politiku osmislili, stvorili i provodili. Hajka, ali kucaju na kriva vrata.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 1/9/2013, 11:25

Što je onaj poljoprivrednik sa četiri krave u odnosu na mene sa 30.što sam ja u odnosu onoga sa 60 krava Opet ,što je ovaj sa 60 u odnosu nekog tko ima 160 ,itd,itd ....Prosvjed - Page 35 684261 Prosvjed - Page 35 684261 

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by SteveO 1/9/2013, 12:20

http://www.vecernji.hr/vijesti/ostati-jakovinom-bilo-bi-gubljenje-vremena-clanak-606076?displayfullsite=1

Ispada da je ova Kuterovac mila majka spram Jakovine za nas. Onaj dahtavac je najveca pošast koja je pogodila poljoprivrednike u Hr ikad, doslovno NISTA nije napravio dosad osim oteo 35% poticaja.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Picek 1/9/2013, 12:45

SteveO je napisao/la:http://www.vecernji.hr/vijesti/ostati-jakovinom-bilo-bi-gubljenje-vremena-clanak-606076?displayfullsite=1

Ispada da je ova Kuterovac mila majka spram Jakovine za nas. Onaj dahtavac je najveca pošast koja je pogodila poljoprivrednike u Hr ikad, doslovno NISTA nije napravio dosad osim oteo 35% poticaja.
zakon o poljoprivrednom zemljištu je njena ideja kojom je osigurala i dala prednost poslodavcu svoga supruga..
a otišla je zato što je ovaj na čelu ministarstva beskoristan i niškoristi pa još nije počeo provoditi taj zakon kojeg je ona smislila i napisala..
Picek
Picek

Broj postova : 1225
Registriran : 13.03.2008
22


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by SteveO 1/9/2013, 13:08

Moguce je i to iako mislim da je Todoric pokupio sve sto je mogo i da nema vise koji kombinat uzet, ta sanjarenja o milijun imaginarnih neobrađenih hektara je prosla bajka. A i odlaskom je dala Jakovini sansu da promjeni opet zakon u inat i kaze da je smislio da sad voli OPG-ove, da pokusa koji glas uhvatit.

Kad dublje promislim, sanjat o moralu i obrazu politicara je smjesno. Al je rijetko da netko sjasi sa vlasti, pogotovo ako je sama otisla. Mora da je Agrokor nasao bolje placeno mjesto za nju, mogla je ostat na jaslama do kraja mandata.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 1/9/2013, 20:14

Fidelito je napisao/la:Je, to je tabu tema i za poljoprivrednike a i za političare. Velika većina poljoprivrednika nisu u dovoljnoj mjeri robni proizvođači da bi mogli živjeti samo od poljoprivrede. Jednostavno stvaraju premalu dodanu vrijednost. To je više preživljavanje, nego život od rada na zemlji. Političari žive i dalje neke svoje iluzije kako će masu ljudi zaposliti u poljoprivredi, a nisu u stanju organizirati tržište na pošten način, pa tako veći proizovđači jedva da opstaju, a kako će u tim uvijetima onda opstati oni manji? Sada, kada je nastupila kriza, vidi se da je politika prema poljoprivredi bila pogrešna, loše procijenjena, nerealna a i neiskrena. Ali uredno se prozivaju poljoprivrednici (kao korisnici poticaja) a ne oni koji su tu politiku osmislili, stvorili i provodili. Hajka, ali kucaju na kriva vrata.  
U razvijenim državama sa većim DBP po stanovniku na poljoprivredi radi 2 do 3 % ljudi .
Koncept 1945 sa 10 ha po obitelji koji većina obitelji nije imala , sa zakonima koji su omugućili i smanjivanje mogućih 10 ha , omogućili su pravljenje sirotinje ! Dio sirotinje u brdskoj Slavoniji nisu imali ni životinjske zaprege za obradu zemlje !
Te su obitelji prve napustile zemlju , otišle u grad , ili u inozemstvo .
Na otocima imamo iseljavanje prije 1941 .

Hrvatska bez industrijskog razvoja nema budućnosti !
U poljoprivredi imamo prostora za uspostavu proizvodnje , ali ne sa kravicom i štalicom !
Jasno je da kravicu i štalicu može imati dio ljudi , ali kao dodatni izvor prihoda i iz drugih razloga .
U brdskoj i planinskoj Hrvatskoj imamo velike mogućnosti u stočarstvu ( ovce , koze , goveda ) ali sa farmerskim uzgojem i držanjem maksimalno na otvorenoj paši .

Za zadnje se mora donijeti novo zakonodavstvo i natjerati privatne vlasnike i RH da se zemlja stavi u funkciju proizvodnje !
1. mora se pod hitno donijeti NOVI HRVATSKI Zakon o nasljeđivanju , kobinacija Nizozemskog i 1 članak iz SAD su mogućnosti da se nasljednici natjeraju da pokrenu ostavinske postupke , a Nizozemski da se stane na kraj Beogradskom koji omogućava podjelu imanja , površinsko samnjivanje , povećanje broja vlasnika zemlje itd .

Zašto Vlada i zastupnici neće donijeti Hrvatski Zakon ? Većina njih nemaju pojma koje mi zakone imamo ! Ovo iznosim jer sam im pokazao što imamo . Neki su pošteno rekli da Beogradski Službeni list i Zakon o nasljeđivanju nisu nikada vidjeli .

Koje je rješenje ?
Sazvati skup seljačkih vođa i Poljoprivredne komore , donijeti odluke i tražiti od Trojca bez kormilara ( Vlada , Sabor i Predsjednik ) , izradu NOVIH zakona i STRATEGIJU razvoja poljoprivrede !

Bez , velike medijske kampanje i definiranog cilja od strane seljačkih vođa nije realno da će Milanović , Karamarko , Lesar i ostali luftiguzi nešto za hrvatsku poljoprivredu napraviti !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by aaa11 11/3/2014, 12:24

Susjedi su na cestama

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-neisplate-poticaja-bih-poljoprivrednici-traktorima-i-strojevima-blokirali-granicni-prijelaz-izmedju-zupanje-i-orasja/733284.aspx

aaa11

Broj postova : 87
Lokacija : zagreb
Registriran : 25.11.2012
0


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by opg biotrava 11/3/2014, 22:30

Mislim da je pravi izraz "susjedi nisu na cestama",jer su oni blokirali granični prelaz i to prema jednoj članici EU.Susjedi ne blokiraju lokalne ceste i smetaju svojim sugrađanima u svakodnevnom životu i zato imaju simpatije i podršku ostalih stanovnika,a istovremeno udaraju tamo gdje boli.Vjerujem da je takva kombinacija puno opasnija za vladajuće,nego naši smiješni prosvjedi iscrpljivanja samih sebe.

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by SteveO 11/3/2014, 22:35

A jesi ti bio na zadnjim prosvjedima koji su isli prema granici ciljano pa su prosvjednici bili ispljuvani od doslovno svih sugradjana i popusili kazne ? Ocito da nisi jer prema granicama vode iste te lokalne ceste.
Cisto informativno, susjedi blokiraju iste ceste koje su i nasi seljaci blokirali samo sa druge strane Save.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stanar 11/3/2014, 22:45

da samo što naši građani među kojima sami ja više idu kupovati u bosnu nego što bosanci kupuju kod nas tako da su naši građani opet više ljuti nego ovi iz bosne  Very Happy 
stanar
stanar

Broj postova : 345
God : 54
Lokacija : babinagreda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 17.03.2011
11


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by opg biotrava 12/3/2014, 00:19

Naši sugrađani su izrevoltirani(moje mišljenje opravdano),jer se na našim prosvjedima ništa nije promijenilo u povijesti ove države.Vladajući su to davno prokužili i mi njima na našim lokalnim cestama ne predstavljamo nikakvu smetnju.Upravo suprotno,smetamo sami sebi,a naš ministar dobije ogroman prostor u medijima kako bi nas mogao ocrniti pred drugim građanima koji nemaju pojma o poljoprivredi.Na kraju molimo Boga da nas policija nakon petnaestak dana rastera ,da se barem vratimo kući dostojanstveno,a ne podvijena repa kao što je i bilo.Sve sam to predvidio i izložio prije prosvjeda(nisam bio za ovakav model) i naglasio sam da je to zadnji put da idem na takve prosvjede(da ne ispadne kako ih sabotiram).Mislim da neću imati niti prilike,jer je takvo mišljenje stekla velika većina.Naši prosvjedi služe samo pojedincima da se promoviraju i skupe bodove za neke svoje ciljeve(čast izuzecima).Nemojte zato o nekom pokušaju blokiranja granice ili nečeg drugog(npr.autoputa),jer to nije nitko od afirmiranih vođa nikada zagovarao,nego suprotno,(pitali su me jesam li ja lud)a granica se ne blokira sa petnaestak traktora.Pitam vas kakav je to unaprijed najavljen pokušaj blokiranja granice,a prosvjedi spontani? "držite me,ili ću ga udariti" Uglavnom,prosvjedi su iza mene i ovo je bez ljutnje,samo "čisto informativno".

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by SteveO 12/3/2014, 00:42

Slazem se sa svime sto si reko, i ja sam pobornik da se prekopiraju sistemi koji funkcioniraju na zapadu.
SteveO
SteveO

Broj postova : 1673
Registriran : 28.08.2009
39


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by grćo 12/3/2014, 20:26

da je više ljepoto moja kao ja možda bih nešto uspjeli ali 70% prosvjednika su zečevi čim vide policiju i kamere bježe .od sada idem samo na prosvjed na koji će se odazvat svi seljaci a to znači .....

grćo

Broj postova : 183
Lokacija : Bošnjaci
Registriran : 01.09.2013
8


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by grćo 12/3/2014, 20:27

da je više bu..la kao ja možda bih nešto uspjeli ali 70% prosvjednika su zečevi čim vide policiju i kamere bježe .od sada idem samo na prosvjed na koji će se odazvat svi seljaci a to znači .....

grćo

Broj postova : 183
Lokacija : Bošnjaci
Registriran : 01.09.2013
8


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by opg biotrava 12/3/2014, 23:29

...a to znači,kako stvari stoje,vjerovatno više nikada.Predložio sam prije prosvijeda da sami snimimo istinu o razlozima prosvijeda,ukratko i argumentirano,te da ne pristaju na pregovore bez snimanja.Jednostavno šira javnost ne poznaje problematiku poljoprivrede i spletki koje se oko nje igraju.Naravno da se to nitko nebi usudio objaviti putem medija,ali zato postoji internet.Kada jednom procuri u javnost pojedini mediji bi to preuzeli bez rizika i vlastite odgovornosti.Nije bilo sluha,nego idemo na cestu pa ćemo vidjeti,i imali smo šta vidjeti...

opg biotrava

Broj postova : 584
Lokacija : BRODSKA POSAVINA
Zanimanje : poljoprivredni tehničar-elektrotehničar
Registriran : 23.05.2013
38


http://zovem se Đuka,živim u oklici Sl. Broda.Obrađujem 50 k.j. zemlje,a bavim se i svinjogojstvom.

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 13/3/2014, 10:29

Prosvjed nije rješenje. Prosvjed je revolt zbog nepravde. Rješenje je u ispravljanju nepravde. A za to vam treba znanje:
http://xreforma.wordpress.com/2013/08/10/prica-o-novcu-i-zaradi/
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Fidelito 13/3/2014, 12:33

Pa ako netko želi prosvjedovati, mora raditi na način da posljedice prosvjeda osjeti upravo onaj protiv kojega je prosvjed upućen, a ne da nastradaju oni koji nemaju veze sa prosvjedom.
Tu treba biti orginalan, rekao bih to treba odraditi partizanski, mora biti neugodno (ali da nema materijalnu posljedicu) i naravno - mora se dokumentirati i to pokazati svijetu.
Kao konačan cilj prosvjeda (koji bi trebao tek biti javno privlačenje pozornosti na problem) treba postaviti pridobivanje javnosti za svoju stranu priče. Danas javnost (koja nije direktno uključena u poljoprivredu) danas mahom čuje samo službenu stranu priče, a to treba argumentirano diskreditirati i pokazati pravo stanje stvari. Kada pridobiješ javnost na svoju stranu, itekako će političari biti voljni pregovarati i razgovarati, makar nas sada ignoriraju. Posebno se to odnosi na izborne godine.
Fidelito
Fidelito

Broj postova : 4471
Lokacija : Moslavina
Zanimanje : Poljoprivrednik - ministar
Registriran : 17.05.2008
117


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/3/2014, 18:25

Koji bi opravdan razlog bio za prosvjed u državi koja nema strategiju razvoja poljoprivrede , u državi čiji stanovnici NISU sposobni proizvesti hranu ni za prehranu vlastitog stanovništva , u državi u kojoj , za sada , nitko ne umire od gladi ?


Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Nostradurus 13/3/2014, 19:00

Đuro Japarić je napisao/la:Koji bi opravdan razlog bio za prosvjed u državi koja nema strategiju razvoja poljoprivrede , u državi čiji stanovnici NISU sposobni proizvesti hranu ni za prehranu vlastitog stanovništva , u državi u kojoj , za sada , nitko ne umire od gladi ?


Dok se može ovako, nema smrti od gladi: http://www.24sata.hr/sudbine/tuzno-lice-hrvatske-gladna-djeca-kradu-uzine-u-skolama-357488
Nostradurus
Nostradurus

Broj postova : 1192
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : dipl. ing. elektrotehnike
Registriran : 11.01.2012
13


http://sites.google.com/site/financijskisustav/

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by abrkili 13/3/2014, 19:19

Vratite se vi što sjedite u toplim stanovima na sela od kud su pobjegli vaši roditelji i djedovi, na selo pljunite u šake i nema gladi. Ima pustih sela i previše, a pustite prazne teorije zavjere. Dok sam ja sit i jedem domaću hranu, onda sam i zdrav i ništa mi drugo i nije previše potrebno.

abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Đuro Japarić 13/3/2014, 19:39

Nostradurus je napisao/la:
Đuro Japarić je napisao/la:Koji bi opravdan razlog bio za prosvjed u državi koja nema strategiju razvoja poljoprivrede , u državi čiji stanovnici NISU sposobni proizvesti hranu ni za prehranu vlastitog stanovništva , u državi u kojoj , za sada , nitko ne umire od gladi ?


  Dok se može ovako, nema smrti od gladi: http://www.24sata.hr/sudbine/tuzno-lice-hrvatske-gladna-djeca-kradu-uzine-u-skolama-357488

Večernji list 2011 , naslovna strana ; PUSTOŠ U 119 NASELJA NITKO VIŠE NE ŽIVI
I kada sam na ovom forumu progovorio o zemljišnim zakonima neki prosvjeduju !
Što Vlada i zastupnici nude da se dio ljudi vrati obradi zemlje ?
Kmetstvo sa zakupom državne zemlje !

Đuro Japarić

Broj postova : 1758
Lokacija : Slavonski brod
Registriran : 17.02.2012
55


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by stanar 29/3/2014, 08:42

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ovce-u-louvreu---329361.html
stanar
stanar

Broj postova : 345
God : 54
Lokacija : babinagreda
Zanimanje : poljoprivrednik
Registriran : 17.03.2011
11


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by O.P.G.KOVAČ 29/3/2014, 09:46

stanar je napisao/la:http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ovce-u-louvreu---329361.html
To je kolega "kili" otiro svoje stado garant  Very Happy 

O.P.G.KOVAČ

Broj postova : 1629
God : 51
Lokacija : Livno
Registriran : 04.10.2008
54


[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by abrkili 29/3/2014, 10:09

Otero bi ja svoje u ministarstvo pa nek se stada spoje. Al ne samo ovce, ne treba diskriminirat druge životinje,heheh...

A ovo kod francuza uvijek prolazi kao i ono bacanje djubra pred Versailles, jer komora plati na kraju svu štetu. Mi se bojimo upravo tih kazni jer nas nitko ne štiti niti za odgovornost niti financijski.
abrkili
abrkili

Broj postova : 1754
God : 36
Lokacija : Nova Kapela
Registriran : 14.03.2008
28

→→→ : VIŠE

http://www.vef.hr

[Vrh] Go down

Prosvjed - Page 35 Empty Re: Prosvjed

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 36. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

DOPUŠTENJA
Ne moľeą odgovarati na postove.